Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Umut

Mızrakçı
Elinize sağlık @Mr.Storm modum. Güzel bir dünya olmuş. Tek beğenmediğim özellik araştırma sisteminin 10 basamaklı olması. Bana göre bişey değil. Temizleme sisteminin olmadığı bir dünyada araştırma sisteminin 10lu sistem olması maden açısından oyuncuları sıkıntıya düşüreceğini düşünüyorum. Ama sizler böyle birşeye karar vermişseniz vardır bir bildiğiniz. Oynayacak olan oyunculara başarılar dilerim.

berkay

Acemi
Temizlik imandan gelir. Temizlik özelliği aktif olsa da temizlik yapsak sabah akşam, ne güzel olur. Temiz köy, temiz toplum!

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Temizlik imandan gelir. Temizlik özelliği aktif olsa da temizlik yapsak sabah akşam, ne güzel olur. Temiz köy, temiz toplum!

Ah şöyle farklı nükteli yaklalımlar başta ılsa o zaman kesin mr. Stromu ikna edebilirdik.
Nükteli ama kesinlikle sıradışı bir tarz olmalı süpersin hahaha

berkay

Acemi
Ah şöyle farklı nükteli yaklalımlar başta ılsa o zaman kesin mr. Stromu ikna edebilirdik.
Nükteli ama kesinlikle sıradışı bir tarz olmalı süpersin hahaha

Eyvallah :D
Albert Einstein ne demiş : "aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek, deliliktir"
Mr.Storm klasik tarzla bildirilen talepleri daha mesaj atılırken reddediyor, onu orijinal bir tarzla ters köşeye yatırmayı denedim :p

Olymboiz

Acemi
Gözetleme kulesi, tapınak, okçu, aldatma etkin değil denildi, etkin yazıyor. Klan dışına destek kapalıydı, açılmış. Üye sayısı 100'dü, 40'a düşmüş. Şaka mı yapılıyor anlayamadım.

qwert42

Baltacı
oyunun hiçbir bölümünde 1-1 hızında bir dünya artık bence açılmamalı, değişmesi gereken yegane kural bence bu olmalı. Tamam 2 bazılarına çok hızlı geliyor olabilir, ancak 1 hız gerçekten astım krizinde nefes almaya çalışmak gibi oluyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.