Harita

texasrony

Yasaklı
Ben Savage klanından Texasrony. Çıkacak olan savaş için atıp tutan arkadaşlardan en az tüm köylerime 1500 er kami bekliyorum. Lafla peynir gemisi yürümez. Hadi bakalım. ( 1 aydır girmiyorum. Benim için önem arz etmeyen savaşlara ) Hahahahhaa

EnesKOSOVA1

Yasaklı

Çatapatı tebrik ediyorum eğer bu duruşları değişmezse hem çok şey öğrenecekler hem çok şey kazanacaklar. Her şey oyunda w kapatmak veya haritada ilerlemek güçlenmek değil. Ekip olarak kaybetmeyi göze almak buna rağmen ağızdan çıkmış lafın arkasında durmak ama değişen şartlara göre de falso almamak umarım başarabilirler. Zira bundan daha fazla hiçbir şey bir ekibi yoğurmuyor.

Bu w yi hak eden ekipler başından beri

ZORBA
ÇATAPAT
SAVAGE

sıralama da aynen böyledir. Daha önce bu 3 ünün aynı paktta olmasına sevinmiştim. Ama Oyunun da böyle bir cilvesi var işte.
Gönlüm ise savage den yanadır. Haritada her ne kadar 3k dan fazla köy farkı olsa da, dünya bence eşit. Savage'nin daha önce oyun kurucu olduğunu söylemiştim. Bunu söylerken rüzgarı değiştirebilecek ekip anlamında söylemiştim. Şuanda artık böyle bir ekip yok w bence dengeli.

İyi olan hakeden kazansın. Ama inşallah savage kazansın :D

PARS Estergon

Baltacı
Çatapatı tebrik ediyorum eğer bu duruşları değişmezse hem çok şey öğrenecekler hem çok şey kazanacaklar. Her şey oyunda w kapatmak veya haritada ilerlemek güçlenmek değil. Ekip olarak kaybetmeyi göze almak buna rağmen ağızdan çıkmış lafın arkasında durmak ama değişen şartlara göre de falso almamak umarım başarabilirler. Zira bundan daha fazla hiçbir şey bir ekibi yoğurmuyor.

ZORBA
ÇATAPAT
SAVAGE

sıralama da aynen böyledir. Daha önce bu 3 ünün aynı paktta olmasına sevinmiştim. Ama Oyunun da böyle bir cilvesi var işte.
Gönlüm ise savage den yanadır. Haritada her ne kadar 3k dan fazla köy farkı olsa da, dünya bence eşit. Savage'nin daha önce oyun kurucu olduğunu söylemiştim. Bunu söylerken rüzgarı değiştirebilecek ekip anlamında söylemiştim. Şuanda artık böyle bir ekip yok w bence dengeli.

Ekip olarak kaybetmeyi göze almak buna rağmen ağızdan çıkmış lafın arkasında durmak? :D

EnesKosomalı

Yasaklı

ZORBA
ÇATAPAT
SAVAGE

Bu çocuk tam bi kamil, " Ekip olarak kaybetmeyi göze almak buna rağmen ağızdan çıkmış lafın arkasında durmak ama değişen şartlara göre de falso almamak umarım başarabilirler." çatapatın önce alayla ve zorbayla sonuna kadar savaşacağız diyip sonra müttfefik olmasından haberi yok galiba ki ağzından çıkmış lafın arkasında durmak falan yazıyor, gerçi taskafalinin ne dediğini pek umursamamak lazım.

Malum kendisi de zorba ile sonuna kadar savaşacağım demiş forumda, köyleri zorbaya hediye etmişti diye hatırlıyorum. Doğru söyle kaç para saydılar sana dekont falan paylaşta fiyatını bilelim çünkü yanılmıyorsam köyleri zorbaya hediye etmeden önce forumda bu dünyada öylesine oynuyoruz ısınıyoruz diyordun, tam oynamaya başlıyorum sonuna kadar oynayacağım dedikten 3 gün sonra hesap silip birkaç oyuncunu da zorbaya hediye ederek sevdirdin kendini gittin.

döneklik desen var, iki yüzlülük desen var, her şeyi biliyorum sanıp bir naneden anlamamazlık desen var.
önümüzde gireceğimiz dünyalardan birine gel başlangıçta kanlıbıçaklı olalım, fiyatını bu dünyada öğrenir ona göre bi fazlasını veririz arayı düzeltiriz ;)

küfürleştiğiniz erolla aranızı da bu dünya düzeltmişsiniz bakıyorum da kendisini pardon hesap, köy satmanın yöntemlerini sana da anlattı ve sonunda aranızı düzelttiniz sanırım :D

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Uzun ve manasız bir yazı. Çabanı da anlayamadım :)
Biz oyun için insanlara kin gütmeyi, sadece kendi doğrularımızı konuşmayı vs bırakalı çok oldu.
Ben veya ekibim Zorba klanlarından hiçbir şey almadı.
Biz bu w ye girdiğimizde kimseyi tanımıyorduk kimse de bizi tanımıyordu. Amacımızı ta gireceğimizi açıkladığımız o ilk günden beri hem forumda hem de oyun içinde tüm diplomatlara ilettik. Söylediklerimiz çerçevesinde bir oyun oynadık. Bunu senin gibi işine gelmediğinde bel altı vuranlara anlatmama gerek yok.

La Calin*

Çaylak
Ben Savage klanından Texasrony. Çıkacak olan savaş için atıp tutan arkadaşlardan en az tüm köylerime 1500 er kami bekliyorum. Lafla peynir gemisi yürümez. Hadi bakalım. ( 1 aydır girmiyorum. Benim için önem arz etmeyen savaşlara ) Hahahahhaa

Lafla peynir gemisi yürümedi...
Reis için önem arz eden savaş kendisini toplatmakmış :D