Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

Tibelda

Emekli Görevli
Konuyu toparlayacak olursak ilgili durumda destek sistemi ile iletişime geçmelisiniz. Forum kurallarımız gereği destek sistemini ilgilendiren kural ihlalleri vb. konularda forum üzerinden mesajlar paylaşmak uygun değildir. Konu dışı postlar kaldırılacaktır.

PLAY

Acemi
insanlar belki oyun oynarlar 20 kişiyle 5 nikle bide 10 kişilik diğer klanla ortaklık yapıp oyun oynuyoruz diye geçinen oyuncu gurubu ve buna göz yuman yöneticiler

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yarın gün içerisinde sunucu kontrolleri sağlanacak.Bu yüzden yeni hafta planlaması eklenmedi.Herhangi bir aksaklık olması durumunda planlanma ekleneyebilir. Speed oyuncularımızın bilgisi olsun :)

Tibelda

Emekli Görevli
insanlar belki oyun oynarlar 20 kişiyle 5 nikle bide 10 kişilik diğer klanla ortaklık yapıp oyun oynuyoruz diye geçinen oyuncu gurubu ve buna göz yuman yöneticiler

Bahsettiğiniz durum kural ihlali oluşturan davranışlar ile ise tüm tribalwars topluluklarında bu süreç destek sistemine ticket oluşturarak yapılmaktadır. Round ayararı ve özellikleri ile ilgili ise bu konuda çözüm önerilerinizi duymak isterim.

PLAY

Acemi
4 kişilik seçimsiz klan kurun herkes rast gele bir klana atansın ve kazanmayı teşvikliyin

hesaplar altında şöle bir kural var
  1. Başka bir hesabın doğrudan faydası için bir veya daha fazla hesap oluşturmak ve / veya kullanmak ("pushing") ve bu tür bir davranıştan faydalanmak yasaktır.
bunuda desteklerseniz herhalde oyuncular başkaları icin degilde kendilei için oynamaya çalışırlar

PLAY

Acemi
ben her yerde oynuyorum burdaki gibi oyun dunyasını ikiye bölen baska bir toplulukta yok

Tibelda

Emekli Görevli
4 kişilik seçimsiz klan kurun herkes rast gele bir klana atansın ve kazanmayı teşvikliyin

hesaplar altında şöle bir kural var
  1. Başka bir hesabın doğrudan faydası için bir veya daha fazla hesap oluşturmak ve / veya kullanmak ("pushing") ve bu tür bir davranıştan faydalanmak yasaktır.
bunuda desteklerseniz herhalde oyuncular başkaları icin degilde kendilei için oynamaya çalışırlar

Destek sistemine bildirilen hesaplar incelenmektedir. Burada üzerinize düşen destek sistemi ile iletişime geçmektir. Öneriniz ile ilgili şunu sormak istiyorum hangi toplulukta bu roundu gördünüz? Sizce de bu durum oyuncu davranışları ile alakalı değil midir? Speed de önerinize benzer bir ayarı geçtiğimiz aylarda kullandık. Performans dünyasında ise kullanıyoruz. Sonuçlara bakacak olursak oyuncu davranışlarını tamamen engelleyen bir durum değil. Kaldı ki kazanan oyuncularımız değişken yani bir kesimin sürekli olarak round kazanma durumu söz konusu değil. Bknz;

Ayrıca oyuncu bilgilerinize baktığımda;

191 round da 65 kez 1. 28 kez 2. 14 kez ise 3. olduğunuzu görüyorum. Yine de yeterli kazanma şansınızın olmadığını mı düşünüyorsunuz?

Tibelda

Emekli Görevli
ben her yerde oynuyorum burdaki gibi oyun dunyasını ikiye bölen baska bir toplulukta yok

Bende her yeri takip ediyorum. Oyuncu kitlesi dışında fark eden pek bir şey bulamadım. Eğer faydalı öneri ve fikirleriniz varsa bunları sunabilirsiniz. Oyuncu geri bildirimlerini önemsiyoruz, gelen bildirimlere göre speedi ve roundları geliştirmeye çalışıyoruz.

PLAY

Acemi
kazanıp kazanmamayla ilgili bir şey değil ki bu 7-8 oyuncunun bir diğer 7-8 kişiyle ortak olup ve onlar üzerinde oyunu domine edip diğer kişileri oynatmamak

Tibelda

Emekli Görevli
kazanıp kazanmamayla ilgili bir şey değil ki bu 7-8 oyuncunun bir diğer 7-8 kişiyle ortak olup ve onlar üzerinde oyunu domine edip diğer kişileri oynatmamak

Ben sizin demek istediğinizi anlıyorum. Ancak bu durum sürekli vurguladığım gibi oyuncu davranışları ile alakalı bir durumdur. Ayrıca klan kurmak, müttefik ve yoldaşlar bulup birlikte hareket etmek oyunun temel mantığına aykırı bir durumda değildir. Round ayarları özelinde öneri, geri bildirim ve iyi fikirleriniz varsa bunu sunabilirsiniz.

Tibelda

Emekli Görevli
TWSpeeds - Endless

TWSpeeds - Endless

TWSpeeds - Endless

buralarada bakın her yerde oynadımı görürsnüz

Diğer topluluklara kıyasla oyuncu sayımız fazla. Ayrıca diğer toplulukların oyuna bakış açısı ve oynayış amacı bize göre başka. İnanın Türkçe dil desteği olsa oyuncu topluluğumuz diğer topluluklarda da bahsettiğiniz durumu yaratırlardı. :) Bahsettiğiniz topluluklardan 50'şer oyuncuyu 1 ay sunucumuza davet etsek ve oynasalar bahsettiğiniz durumlar yaşanmadığı gibi round ayarlarımızdan keyifte alırlar.

Anason + Vefa işbirliği yaptıklarını unutmuş sayın Play. Ayrıca son zamanlarda klan kurup bütün klan oyuncularına köyünü destekletip sonra dünyadaki diğer oyuncuları da kendisine rakip olabilecek oyuncuların üstüne salmak da moda oldu. Kur klanı 5 kişiyi topla bütün herkese savunmayı bastır savunmaları köyünü desteklettir ondan sonra ben oyuncuyuz diye hikaye anlat. Oh ne ala memleket ne ala memleket.

27974 adlı eklentiyi görüntüle
Bu roundda köyü kaybetmiş maserati de var. 5 kişi girmişsiniz. Biz 5 kişi girince neden ağlıyorsun?
Bu arada yanlış yere yazmışsın buraya yazacaksın https://forum.klanlar.org/index.php?threads/ağlama-duvarı-mızıkçıların-mekanı.39742/

Hangi 5 kişiden bahsediyorsun ? Nasıl yalan söyleyeceginide şaşırdın :) Sen bu forumda konusacak son kişisin 15 kişi oynayıp aynı zamanda multilerinden def çeken ödlegin tekisin.5 priestle takılan warrior gibi :) Bu aralar sesin çok çıkıyor oyunu öğrendinmi ? Denk geldigimiz bir raunda 1 v 1 atalımda bakalım az buçuk birşeyler ögrenmişmisin :)

Umarım sinanagayla aynı haritaya düştügümde klanların bir ekip oyunu oldugunu öne sürüp 1 v 1 teklifimden kaçtıgı gibi kaçmazsın :)

Speedin hakkını veren oyuncuların kimisi bıraktı kimisi farklı sunucularda takılıyor. Meydanda size kaldı ya ne diyim :)