Klan Kurucuları Listesi

Dünyayı Kim Kazanır?

• VEFA

Oylar: 7 21,9%
  • PONÇİK

Oylar: 17 53,1%
  • BEYAZ

Oylar: 8 25,0%

• Toplam oy kullanan
    32
  • Anket kapalı .

S A V A G E

Acemi
Bu sizin kendi tercihinizle yaptığınız bir harcama. Harcama mecburiyetiniz bulunmamaktadır.
Bakın daha önce gayet güzel iletişim kurduk sizinle polemik oluşsun istemem asla. Ama bu sizin tercihiniz diyince aklınıza, mantığınıza yatıyor mu gerçekten ? :D
Tabii ki benim terciğim, ama bunu tercih ederken oyunun bu şekilde sonlanacağını bilmiyorduk ya o nedenle böyle tercih ettik...

Tibelda

Emekli Görevli
Sayın yönetici sanırım burada bulunan her kesin okuma ve yazmasi vardır en kötü ihtimalle yüzde 90 okur yazarlık oranı vardır

Şimdi ;
1. Ve 3. Soruyla ilgili bir tane cevap yok varsa buraya atar mısınız ?

Yoksa da sorularıma cvp verir misiniz.

Bir şeyi kestirip atmak çözüm değil sadece karmaşa üretir

Klanlar destek ekibinin ceza ve itiraz işleyişi bellidir. İtiraz süreci tamamlanana kadar az da olsa itiraza bağlı olarak cezanın yeniden değerlendirme ihtimali vardır. Ceza alan oyuncuların tamamı bu bilgilendirmelerin olduğu ekranı okuyup görebiliyor. Sizin işleyişiniz neden böyle demek mantıklı olmuyor yani. Daha fazlası için oyunumuzun şartlar ve politikalar ve gizlilik politikası ile ilgili sözleşme metinlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bakın daha önce gayet güzel iletişim kurduk sizinle polemik oluşsun istemem asla. Ama bu sizin tercihiniz diyince aklınıza, mantığınıza yatıyor mu gerçekten ? :D
Tabii ki benim terciğim, ama bunu tercih ederken oyunun bu şekilde sonlanacağını bilmiyorduk ya o nedenle böyle tercih ettik...

Benim aklıma ve mantığıma yatıp yatmadığı önemli değildir. Premium puan iade koşulları ve kurallar bellidir. Bu kurallara göre bende bu talep sizin aklınıza ve mantığınıza yatıyor mu? diyebilirim. Kişisel olarak düşüncem ise girdiğim dünya ve o dünyada harcadığım emek, premium puan vb. sorumluluk bana aittir. Kimse bana zorla bir şey yaptırmıyor en nihayetinde. Sonuç olarak dünyada yeni bir senaryonun denendiğini ve olası ihtimaller gereği kurucu ile ilgili oluşabilecek tüm sorunlarda bu durumu yaşayacağını varsayarsak benim emeğim benim premium puanım ne olacak demekte garip oluyor.

Penaltı Hocam

Kılıç Ustası
Klanlar destek ekibinin ceza ve itiraz işleyişi bellidir. İtiraz süreci tamamlanana kadar az da olsa itiraza bağlı olarak cezanın yeniden değerlendirme ihtimali vardır. Ceza alan oyuncuların tamamı bu bilgilendirmelerin olduğu ekranı okuyup görebiliyor. Sizin işleyişiniz neden böyle demek mantıklı olmuyor yani. Daha fazlası için oyunumuzun şartlar ve politikalar ve gizlilik politikası ile ilgili sözleşme metinlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Benim aklıma ve mantığıma yatıp yatmadığı önemli değildir. Premium puan iade koşulları ve kurallar bellidir. Bu kurallara göre bende bu talep sizin aklınıza ve mantığınıza yatıyor mu? diyebilirim. Kişisel olarak düşüncem ise girdiğim dünya ve o dünyada harcadığım emek, premium puan vb. sorumluluk bana aittir. Kimse bana zorla bir şey yaptırmıyor en nihayetinde. Sonuç olarak dünyada yeni bir senaryonun denendiğini ve olası ihtimaller gereği kurucu ile ilgili oluşabilecek tüm sorunlarda bu durumu yaşayacağını varsayarsak benim emeğim benim premium puanım ne olacak demekte garip oluyor.

Oyun kurallarını en az sizin kadar iyi biliyorum.

Siz bu dünyaya has bı özellik getirdiniz in göremediğiniz bir olay oldu ve oyunculara ümit verildi yeni yönetici ile devam edilecek diye.

Sonra da siz bir kaç gün sonra kapattınız klanı.

Bunu yapacaktiniz niye insanları mağdur ettiğinizi soruyorum size oyun kurallarını değil.

Lütfen konuyu dağıtmadan sorulara cevap verebilir misiniz ?

Penaltı Hocam

Kılıç Ustası
Şayet konuyu dağıtıp sorulara verilecek cevabınız yok ise sorularımı içeren postumu kaldırın ya da konuya ve sorulara bağlı kalarak ozellikle 1. Ve 3. Sorularıma cvp veriniz.

Tibelda

Emekli Görevli
Oyun kurallarını en az sizin kadar iyi biliyorum.

Siz bu dünyaya has bı özellik getirdiniz in göremediğiniz bir olay oldu ve oyunculara ümit verildi yeni yönetici ile devam edilecek diye.

Sonra da siz bir kaç gün sonra kapattınız klanı.

Bunu yapacaktiniz niye insanları mağdur ettiğinizi soruyorum size oyun kurallarını değil.

Lütfen konuyu dağıtmadan sorulara cevap verebilir misiniz ?

Zaten cevap veriyoruz. Cevaplardan tatmin olamamanız benim veya klanlar destek ekibinin sorunu değildir. Kabul etmeyebilirsiniz, farklı düşünebilirsiniz, eleştirebilirsiniz bunlar sizin düşüncelerinizdir ve saygı duyuyoruz. Aynı şekilde bizlerde mağdur olduğunu düşünen oyuncularımız ve beklenmedik bu durum için üzgün olduğumuzu ifade ediyoruz. Ayrıca sonraki dünyalarda olası bu senaryo kullanımı durumunda geri bildirim olarak notlarımızı aldığımızı da ifade ettik. Konuyu daha fazla uzatmanın, bir yerlere çekmenin bir faydası yok.

Penaltı Hocam

Kılıç Ustası
Yaptığınızin hatalı ve yanlış olduğunu kabullenmektebbir erdemdir.

Kararınız üç aşağı beş yukarı belliydi itiraz sonuçlanana kadar tüm klanı cezalı duruma düşürseydiniz ya da oyunculara ümit verir sekild dönüş yapmamış olsaydınız kimse boşa zaman ve emek harcamaz bu konuların da hiç birine konuşmuyor olurduk.

S A V A G E

Acemi

Aslında bu biraz müşteri memnuniyetiyle ilgili. Premium puan iade koşulları ve kurallarını detaylı olarak bildiğimi iddaa edemem, ama bu dünyada yaşanan bu durumun sanırım benzersiz bir durum olduğunun herkes farkında. Böyle bir beklentim yok aslında ama yine de ben sizin yerinizde olsaydım sanırım bunu gerçekleştirirdim.

Bir örneklemede ben yapayım madem; güzel bir restoranda lüks bir akşam yemeği yediğimi varsayıyorum, yemeğimin sonunda menüden yine oldukça lüks bir tatlı tercihi yaptım ve siparişi alan kişi menüden seçtiğim tatlının kalmadığını bana belirtmedi, doğal olarak ben de tatlımı beklemeye başladım. Bir akşam yemeği için uzunca sayılabilecek bir süre boyunca bekledikten sonra tercih ettiğim tatlının kalmadığını söylediler. Beni olacaklardan bir haber bekletmeleri karşılığında tercih etmediğim bir tatlıyı bana ikram olarak etmeleri bu restoranı tekrar tercih edebilmem için güzel bir jest olurdu... :D

Ayrıca bu minik ikram o restoranın mali olarak batmasına sebebiyet vermeyeceği gibi, güler yüzle yolcu edeceği bir müşteri bir çok başka müşterinin gelmesine olanak sağlayacaktı...

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Müşteri memnuniyeti politikalarımızı şirket yönergeleri belirlemektedir. Premium konularında öneri, tavsiye almamaktayız. Premium hesap, yağma asistanı gibi hediyelerimiz belirli puanlara ulaşan oyunculara zaten hediye edilmektedir. Kaybedenlere teselli ikramiyesi uygulamamız bulunmamaktadır. Ama kaybedenlerin oyuna daha kolay adapte olabileceği kolay dünyalarımız ( Kolay Dünya (S.S.S) ) mevcuttur, gerekli şartları oluşturduysanız oraya geçebilirsiniz. Görüşleriniz için teşekkkür ederiz.

S A V A G E

Acemi
Müşteri memnuniyeti politikalarımızı şirket yönergeleri belirlemektedir. Premium konularında öneri, tavsiye almamaktayız. Premium hesap, yağma asistanı gibi hediyelerimiz belirli puanlara ulaşan oyunculara zaten hediye edilmektedir. Kaybedenlere teselli ikramiyesi uygulamamız bulunmamaktadır. Ama kaybedenlerin oyuna daha kolay adapte olabileceği kolay dünyalarımız ( Kolay Dünya (S.S.S) ) mevcuttur, gerekli şartları oluşturduysanız oraya geçebilirsiniz. Görüşleriniz için teşekkkür ederiz.

Kişilik politikalarım gereği tavsiye alabilmekteyim. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yürü be ! :D

Muasır medeniyetler seviyesine ulaşırsak ve bazı topluluklarda olduğu gibi oyuncu ve destek ekibi buluşmaları olursa sözüm olsun. :p
Deniz gezmenin adelet yazısına güldüğü gibi bende bu yazıya gülüyorum yıl 2090 da falan bu oyun kalırsa anca o zaman :D

aga55

Kılıç Ustası
Tek birsey sorucam mr storm un ilk sayfadaki "oylamaya göre tekrar bakilir" yazısını neden kaldırdınız?

Tibelda

Emekli Görevli
Tek birsey sorucam mr storm un ilk sayfadaki "oylamaya göre tekrar bakilir" yazısını neden kaldırdınız?

Yapılan açıklamaların önüne geçtiği ve güncel durumla ilgili yanlış bir algıya sebebiyet vermesi nedeniyle kaldırdım. Zaten yazıyla ilgili de gerekli açıklamaları yaptık.