Klan Kurucuları Listesi

Dünyayı Kim Kazanır?

• VEFA

Oylar: 7 21,9%
  • PONÇİK

Oylar: 17 53,1%
  • BEYAZ

Oylar: 8 25,0%

• Toplam oy kullanan
    32
  • Anket kapalı .

aga55

Kılıç Ustası
E zaten başka senaryolara baktık ama olmadı dediniz kaldırmayın gerek yoktu ki... şimdi de " bak hata yaptilar ama kabullenmiyorlar bir de topluluk yoneticisinin verdigi cevabı kaldırılmış" algısı yine verdiğiniz cevaplarin önüne geçti:)

Tibelda

Emekli Görevli
E zaten başka senaryolara baktık ama olmadı dediniz kaldırmayın gerek yoktu ki... şimdi de " bak hata yaptilar ama kabullenmiyorlar bir de topluluk yoneticisinin verdigi cevabı kaldırılmış" algısı yine verdiğiniz cevaplarin önüne geçti:)

Ne yaparsak yapalım söylenecek bir şey olur. :) Sizler daha iyi bir oyun için mesaj atıyorsunuz. Bizlerde görüşlerinizi not ederek en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Emin olabilirsiniz.

aga55

Kılıç Ustası
Ne yaparsak yapalım söylenecek bir şey olur. :) Sizler daha iyi bir oyun için mesaj atıyorsunuz. Bizlerde görüşlerinizi not ederek en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Emin olabilirsiniz.

Emin olamıyoruz ama bir çaba gördük en azından... bir de klanlara girip neden çıktınız neye baktınız sizde diğer oyuncuları devam ettirmek niyetindeydiniz belliki ama devam ettirirken hangi konular nasjl suistimal edilirdi bunu da net açıklarsanız bence günah sizden gider :)

Tibelda

Emekli Görevli
Emin olamıyoruz ama bir çaba gördük en azından... bir de klanlara girip neden çıktınız neye baktınız sizde diğer oyuncuları devam ettirmek niyetindeydiniz belliki ama devam ettirirken hangi konular nasjl suistimal edilirdi bunu da net açıklarsanız bence günah sizden gider :)

Bahsettiğiniz konular klanlar destek ekibi içerisinde olan işleyişle ilgili olduğundan bilgi vermem mümkün değildir. Tabi tüm iyi niyetimizle tüm çözüm alternatiflerini denediğimizden ve değerlendirdiğimizden emin olabilirsiniz. :)

*Who* kontra

Baltacı
Bu sizin kendi tercihinizle yaptığınız bir harcama. Harcama mecburiyetiniz bulunmamaktadır.
Burada herkes bu oyun haricinde bir çok online oyun oynuyor ... Biri çıksın başka bir oyunun forumdan bir yöneticinin böyle bir açıklamasını göstersin ya bu açıklamanın ne anlama geldiğini herkes çok iyi anlamistir ..

S A V A G E

Acemi

Daha iyi bir oyunun yanı sıra oyun yöneticileri ve oyuncular arasında da daha iyi bir iletişim ortamı oluşturmak önemli. Konu uzasın gerçekten istemem. Kendi adıma, gerçekleşen olayla ilgili yaptığım yorumlara, ortaya koyduğum fikirlerime olumlu ya da olumsuz yorumlarınız, eleştirileriniz için ayrıca teşekkürler. Fakat son kez şunu belirtmek isterim. Oyun kuralları ile ilgili bir hata yapıldıysa veya kuralların net ve açık bir şekilde oyunculara iletilmesinde bir aksaklık yaşandıysa (kaldı ki bu kadar itiraz varsa ortada bir yanlış anlaşılma var demektir, kimin haklı olduğu hiç önemli değil...) buradan tatlı, yapıcı bir dille bir açıklama yapmak, belki özür dilemek, bence oyun yöneticilerinin otoritesine zarar vermeyeceği gibi burada eleştiri yapan oyuncuların ileri ki dünyalar için hem kalplerinin hem de güvenlerinin kazanılmasını sağlayabilir, çünkü ancak bu şekilde bir şeylerin düzeleceğine ya da daha iyiye gideceğine olan inanç artacaktır. Siz sayın yöneticilere naçizane bir tavsiyemdir. Tabii ki en doğrusunu sizler bilirsiniz...

Tibelda

Emekli Görevli
Burada herkes bu oyun haricinde bir çok online oyun oynuyor ... Biri çıksın başka bir oyunun forumdan bir yöneticinin böyle bir açıklamasını göstersin ya bu açıklamanın ne anlama geldiğini herkes çok iyi anlamistir ..

Eğer olayı farklı yönlere çekmeye devam ederseniz bunu kötü niyetli bir davranış olarak algılarım. Burada iyi niyetle, hem işime hem oyuncularımıza olan saygımla sizlere cevap veriyorum. Sizlerden de aynı iyi niyeti ve saygıyı bekliyorum.

Son düzenleme:

Tibelda

Emekli Görevli
ayla ilgili yaptığım yorumlara, ortaya koyduğum fikirlerime olumlu ya da olumsuz yorumlarınız, eleştirileriniz için ayrıca teşekkürler. Fakat son kez şunu belirtmek isterim. Oyun kuralları ile ilgili bir hata yapıldıysa veya kuralların net ve açık bir şekilde oyunculara iletilmesinde bir aksaklık yaşandıysa (kaldı ki bu kadar itiraz varsa ortada bir yanlış anlaşılma var demektir, kimin haklı olduğu hiç önemli değil...) buradan tatlı,

Umarım bu tarz durumlar ile tekrar karşı karşıya kalmayız. Tabi ki süreç yönetimi açısından düşüncenizin değerlendirilmesi için not alacağım. Umarım bu hassasiyet karşılıklı olur ve her zaman güzel bir iletişim sağlarız. :)

NEFRETDOLU

Casus
@Jirachi
ya konu dışı ama bak hakimiyet ekranı hala dünyada yok modum destek sisteminden yazdım kontrol edeceğiz dedin son dakika gelip derseniz en yüksek puanda klan kazanır hakimiyet konusuyla ilgili çalışma yaptık ama şirkette üstümüze kahve döküldü parmağım değdi Klavyeye ayar değişti sağlık olsun o zaman sanırım en az bende şuan ki suprem klanının oyuncuları kadar delirebilirim şu konunun çalışmasını yapın artık :D

*Who* kontra

Baltacı
Eğer olayı farklı yönlere çekmeye devam ederseniz bunu kötü niyetli bir davranış olarak algılarım. Burada iyi niyetle, hem işime hem oyuncularımıza olan saygımla sizlere cevap veriyorum. Sizlerden de aynı iyi niyeti ve saygıyı umuyorum.
Ben olayı başka yere çekmiyorum bakın eğer insanlar buraya emek veriyorsa ve bu emekleri değişik güzel tatmin edici bir açıklaması olmadan boşa gidiyorsa haklarını emeklerini savunma ihtiyacı duyarlar ... Siz isterseniz o mesajınızı silinmeden anlatmak istediğiniz gibi tam olarak açıklayın bizde konuyu kendimize göre yorumlayamayalim

Tibelda

Emekli Görevli
Ben olayı başka yere çekmiyorum bakın eğer insanlar buraya emek veriyorsa ve bu emekleri değişik güzel tatmin edici bir açıklaması olmadan boşa gidiyorsa haklarını emeklerini savunma ihtiyacı duyarlar ... Siz isterseniz o mesajınızı silinmeden anlatmak istediğiniz gibi tam olarak açıklayın bizde konuyu kendimize göre yorumlayamayalim

Hiç kimsenin kimseye tatmin edici bir mesaj yada açıklama yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Konu içerisinde en çok cevap verilen oyuncu olarak hala ben verilen cevaplardan tatmin olmadım diyorsanız bu sizin sorununuz bizim değil.

*Who* kontra

Baltacı
Hiç kimsenin kimseye tatmin edici bir mesaj yada açıklama yapma zorunluluğu bulunmamaktadır

Benim bildiğim böyle bir durumda yönetici bir arkadaşın herkesin tatmin olacağı ve herkesin içi rahat olacak bir açıklama yapmak zorunda çünkü adı üzerinde yönetici ve olay hakkında karar verenler açıklama yapar biz deil yanlış mı

Tibelda

Emekli Görevli
Benim bildiğim böyle bir durumda yönetici bir arkadaşın herkesin tatmin olacağı ve herkesin içi rahat olacak bir açıklama yapmak zorunda çünkü adı üzerinde yönetici ve olay hakkında karar verenler açıklama yapar biz deil yanlış mı

Görev ve sorumluluklarımız ile ilgili bizi aydınlattığınız için teşekkür ederiz. Yeterli olacak şekilde açıklamalar yapılmış ve gerekli cevaplar verilmiştir, teşekkürler.

erwl

Okçu
Aslında suçlu biziz ya kim ekledi ankete klanı silin seçeneğini hadj biri koydu nie oy verip ikinci yaptık bu seçeneği

aynen hacı ben o kısmı hatırlamıyorum ama varmış demek ki o seçenek uygulandığına göre,yoksa önceden belirtilen kural sonradan Değiştirilip yeryüzünden silinecek halimiz yok ya (!) :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Oylama sonuçlarına göre karar verilecekken oylama sonucumuzda klanın Silinmesi vardı sanırım o yönde karar çıktığına göre :)
Soru sarmalı yaşadığınız için üzgünüm. Konu içerisinde kesin ve tek açıklamamı okursanız çözüm bulacağınıza eminim. :)

erwl

Okçu
Soru sarmalı yaşadığınız için üzgünüm. Konu içerisinde kesin ve tek açıklamamı okursanız çözüm bulacağınıza eminim. :)

Açıklamayı okudum, daha önce de okumuştum zaten ceza yiyen oyuncu köyü kaybetmiş sayılır demişsiniz. Bu normalen kabul edilebilirdi ben buna itiraz etmezdim. Dünyanın ilk başladığı zamanlarda Klan kurucusu ceza aldığında ne olacağı sorusuna;

Verilecek cevap klan kurucusu ceza aldığında köyünü kaybetmiş sayılır ve bu şekilde Uygulama yapılır şeklinde bir cevap olmuş olsa zaten şimdi böyle bir tartışma olmazdı fakat böyle bir cevap yerine orda verilen cevap oylama sonuçlarına göre karar verileceği yönündeydi, ceza alan oyuncunun köyü kaybetmiş sayılacağının uzağından yakınından geçen bir cevap yoktu.

Zaten bu kadar kişinin itiraz etme sebebi de bu oldu farkındaysanız uygulanan kararın yanlışlığı ve baştaki açıklamayla uyuşmadığı konusu sadece mavi klanı oyuncuları tarafından dile getirilmiyor farklı birçok klan oyuncuları da uygulamanın yanlış olduğu konusunda burada görüş belirtti.

Yeni uygulanan bir sistem denediniz, açıklar bırakmış olabilirsiniz bunu siz de hesap etmemiş olabilirsiniz ve bu konuyla ilgili soru sorulduğunda ise ilerde gerçekleşip bu kadar gündem olacağını da düşünmeden o anlık eksik düşünülmüş bir cevap da verilmiş olabilir bunlar normal aslında, benim beklediğim yeni sistemde öngöremediğiniz bir açıktan dolayı bir klanın ve oyuncularının hakkının yenmiş olabileceğini ve bunun yeni sistemde öngöremediğiniz bir açıktan kaynaklandığını kabul etmenizdi, yine de

Çoğumuzu pek tatmin etmese de Birçok kez açıklama geldi sizden, bunlar için teşekkürler, olan oldu biten bitti yapacak bir şey yok , biraz uzun yazmışım sanırım bu konuda doluyum demek ki ama durumu olmayan okumasın tabii :D