Kuralsızlar & Tow

Larien.

Yasaklı
Yukarıda ağlayan kim sence ?

Secret oyuncularından başka ağlayan göremiyorum ?
Ağlayan bir şey atayım bekle de ?

[16:32, 04.08.2021] +90 : devam abi daha kuralsızlardan intikam alıcaz
[16:32, 04.08.2021] Serdar: ya bu tow a ben kızıyorum asıl
[16:33, 04.08.2021] +90 : bu hafta içi en geç vereceğim start
[16:33, 04.08.2021] +90 : biliyorum farkındayım
[16:33, 04.08.2021] +90 : gel bırakma yarım kalmasın işimiz
[16:33, 04.08.2021] +90 : bitirelim şu wordu
[16:34, 04.08.2021] ******: yani tow da dalacakmı bunlara onumu diyonjoy
[16:35, 04.08.2021] +90 : evet
[16:35, 04.08.2021] +90 : ayıpsın
[16:36, 04.08.2021] ******: valla ömrümü yedi bu dünya 1 hafta daha sol kolum kopsada savaşırım

Bu görüşme gamblers klanına aittir :)

Şimdi ikile canım

hiç sansüre gerek yok. kimin yazdığını açık açık gösterebilirsin hocam. zaten bunu yazan arkadaş farmville oynadığını düşünerek sizin klana çoktan geçmiştir. hatta köy kaybettikten sonra düşman klana geçecek kadar acizdir :)))

Canikkk

Yasaklı
hiç sansüre gerek yok. kimin yazdığını açık açık gösterebilirsin hocam. zaten bunu yazan arkadaş farmville oynadığını düşünerek sizin klana çoktan geçmiştir. hatta köy kaybettikten sonra düşman klana geçecek kadar acizdir :)))

Mücahit bu mesajda ağlama ile ilgili nasıl.bir durum var? Yardımcı olur musun bu konuda bana

Canikkk

Yasaklı

Konuşma benim ile Serdar abi arasında

Darktemper

Milis
Konuşma benim ile Serdar abi arasında
Hocam kusura bakmayın biz Gamblers klanı olarak TR sunucusuna yabancıyız.O yüzden sizler gibi uzun süredir burada oynayan birbirini tanıyan insanlardan değiliz. Hangi oyuncu derken arkadaşlarımız bunu yazan Gamblers klanı oyuncusunun nickini soruyor.İsmen tanıdığımız insan sayısı inanın tahmin edebileceğinizden daha az.Dünyaya çok geç başladığımız için ileriye dönük dünya kapatalım gibi umutlarımız yok ama bu savaşmadığımız yada savaşmayacağımız anlamına gelmiyor.
Biz oyundan keyif alan yada keyif almak isteyen, herhangi bir entrika ihtiyacı duymadan tamamen taktik ve strateji ile bu oyunu oynayan bir klanız.Dediğimiz gibi kumarımız büyük ya kazancımız büyük olur buradan iyi dostluklar ile ayrılırız yada kaybımız büyük olur dünyanın sonunu göremeden silinir gideriz.
O yüzden bizlerle alakalı bir şey söylerken yada itham ederken lütfen bunu dikkate alarak yapınız.Bunu sizin nezdinizde diğer oyuncu arkadaşlardanda rica ediyorum
Savaş için her iki tarafa da başarılar dilerim.Baltanız keskin olsun.

Canikkk

Yasaklı
Hocam kusura bakmayın biz Gamblers klanı olarak TR sunucusuna yabancıyız.O yüzden sizler gibi uzun süredir burada oynayan birbirini tanıyan insanlardan değiliz. Hangi oyuncu derken arkadaşlarımız bunu yazan Gamblers klanı oyuncusunun nickini soruyor.İsmen tanıdığımız insan sayısı inanın tahmin edebileceğinizden daha az.Dünyaya çok geç başladığımız için ileriye dönük dünya kapatalım gibi umutlarımız yok ama bu savaşmadığımız yada savaşmayacağımız anlamına gelmiyor.
Biz oyundan keyif alan yada keyif almak isteyen, herhangi bir entrika ihtiyacı duymadan tamamen taktik ve strateji ile bu oyunu oynayan bir klanız.Dediğimiz gibi kumarımız büyük ya kazancımız büyük olur buradan iyi dostluklar ile ayrılırız yada kaybımız büyük olur dünyanın sonunu göremeden silinir gideriz.
O yüzden bizlerle alakalı bir şey söylerken yada itham ederken lütfen bunu dikkate alarak yapınız.Bunu sizin nezdinizde diğer oyuncu arkadaşlardanda rica ediyorum
Savaş için her iki tarafa da başarılar dilerim.Baltanız keskin olsun.

Yok hocam bu bir wp konuşması ve bu konuşmayı yapan serdar abi ile benim

Bir şekilde mesaj bir noktaya gitmiş. Burada ayıp olan insanları yargılayacak ne var onu merak ediyorum.

Canikkk

Yasaklı
Zaten yukarı da serdar diye kopya da verilmiş :)

Diğer numarada bana ait :) Hey allahım yarabbim ya :)

Darktemper

Milis
Yok hocam bu bir wp konuşması ve bu konuşmayı yapan serdar abi ile benim

Bir şekilde mesaj bir noktaya gitmiş. Burada ayıp olan insanları yargılayacak ne var onu merak ediyorum.
Est. kimseyi yargıladığım yok yanlış anlamayın.Sizler iyi kötü,dost düşman uzun süredir burada oynuyorsunuz ama biz dediğim gibi buraya 64.dünyada başladık.Geçmişimiz klanlar.org da yok o yüzden ismen tanımıyoruz kimseyi onu anlatmak istedim.Yani siz serdar dediğinizde muhtemelen buradaki herkes ha XXX nickli kişi diye düşünüyor ama biz 2 saattir kendi aramızda kim bu serdar konuşması yapıyoruz :) Sizden rica etsem Özel mesaj yada benim gibi merak eden arkadaşlar için burada kendisinin nickini açıklarmısınız?

Canikkk

Yasaklı
Est. kimseyi yargıladığım yok yanlış anlamayın.Sizler iyi kötü,dost düşman uzun süredir burada oynuyorsunuz ama biz dediğim gibi buraya 64.dünyada başladık.Geçmişimiz klanlar.org da yok o yüzden ismen tanımıyoruz kimseyi onu anlatmak istedim.Yani siz serdar dediğinizde muhtemelen buradaki herkes ha XXX nickli kişi diye düşünüyor ama biz 2 saattir kendi aramızda kim bu serdar konuşması yapıyoruz :) Sizden rica etsem Özel mesaj yada benim gibi merak eden arkadaşlar için burada kendisinin nickini açıklarmısınız?

Hesabin sizin ile bağ-ı yok hocam:D o bölgede bulundu sadece

Darktemper

Milis

Tamamdır hocam teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için gece gece başınızı ağrıttım kusura bakmayınız

@YALNIZBARON konuşmanın Gamblers klanına ait olduğunu iddia etmiştiniz.İddianızı kanıtlamakla mükellefsiniz. Eğer mümkünse sizdende bu husus hakkındaki açıklamanızı dinlemek isterim.İyi yada kötü neticede klanlarımız arasında bu dünyada bir savaş söz konusu. Düşmanınızı kamuoyu önünde birşey ile itham ediyorsanız bizlerde muhatap klan olarak iddianızı kanıtlamanızı bekliyoruz

Şimdiden teşekkür ederim.

aslnkrl2

Yasaklı
Kuralsizlar secret'i oyun ici strajeleriyle(arkadan bıcaklamak) saf dışı bıraktıktan sonra biz bu dünyayı rahat kapatırız düsüncesine girdi ama gel gör ki secret klanindan bashere gecenler ve sonrasında bu olay tam tersi olucakmis gibi gösterdi bu dünyanın sonunu merak ediyorum
2 tarafada başarılar iyi olan kazansın

Larien.

Yasaklı

ama söylenene göre bu konuşmayı yapan kişi veya kişiler Gamblers klanı üyesiymiş hocam, ben de kim olduklarını merak ediyorum. Sonuçta çok büyük bir iddiamız yok bu dünyada ama bizi küçümseyenlerin de canını yakacak kadar iddialıyız :)

Larien.

Yasaklı
Kısacası YALNIZBARON un bunu buraya neden koyduğunu ve buradan nasıl bir çıkarım yapmamızı beklediğini merak ediyorum

K U R T

Milis
Kısacası YALNIZBARON un bunu buraya neden koyduğunu ve buradan nasıl bir çıkarım yapmamızı beklediğini merak ediyorum

Yanlışım varsa düzeltin ama daha öncede bu forumda kimsenin sizi küçümsemediği söylendi. Forumda diyorum belki özel konuşulmuş şeyler vardır ben bilemem.
Ama sürekli bizi küçümsüyorsunuz diye bir argüman neden atıyorsunuz ortaya bilemiyorum.
Herkesin bileğine sağlık.

YALNIZBARON

Yasaklı
Şuan daha önemli çekişmelerim var :D

Sıranı beklesene reis

Çıkmadan buna da cevap vereyim , bu görüşmenin numarasız hali bende var . Yani basher ile gamblers arasında değil de tow ile gamblers arasında geçen konuşma olduğunu biliyordum.

Ayrıca bazı bilgilerde tow çarşambaya kadar vurmazsa , elimizde ne var ne yok vurup sile alacağınızı söyleyenler oldu. Bu nedenle o söylemlerle bu mesajların bağlantısı oluştu.

Sizlere tepkim bu yüzden benim gözümde dünyayı hakeden tek bir klan varsa bu da sizdiniz lakin bu konuşmalarınızdan ötürü , başkalarının gücüyle güçlenmek için sileceğinizi söylemek , işte bunu yakıştıramadığımdan ve badrosenin tepkisinden ötürüydü tepkim.

Hiç kimse oyunun oyun olduğunu unutmasın ben bir hafta önce size nasılsam şuan yine öyleyim benim için diplomasi ve zorluklar ne olursa olsun karşımda ki kişiye saygı duyar önemserim. Size kurmuş olduğum cümlede neden yukarıdan bakalım bugün siz zordanız yarın biz zorda oluruz dedim ve bu böyle oldu şimdi daha bu durum böyle olmamışken durduğum nokta aynıysa şimdi de aynıysa sizin de saygı duymanız gerekir.

Larien.

Yasaklı
Yanlışım varsa düzeltin ama daha öncede bu forumda kimsenin sizi küçümsemediği söylendi. Forumda diyorum belki özel konuşulmuş şeyler vardır ben bilemem.
Ama sürekli bizi küçümsüyorsunuz diye bir argüman neden atıyorsunuz ortaya bilemiyorum.
Herkesin bileğine sağlık.

Düşman klan oyuncularından bir kaçı bunu ima eden mesajlar attığı için yazıyorum bunu tekrardan hocam.

Larien.

Yasaklı
Çıkmadan buna da cevap vereyim , bu görüşmenin numarasız hali bende var . Yani basher ile gamblers arasında değil de tow ile gamblers arasında geçen konuşma olduğunu biliyordum.

Ayrıca bazı bilgilerde tow çarşambaya kadar vurmazsa , elimizde ne var ne yok vurup sile alacağınızı söyleyenler oldu. Bu nedenle o söylemlerle bu mesajların bağlantısı oluştu.

Sizlere tepkim bu yüzden benim gözümde dünyayı hakeden tek bir klan varsa bu da sizdiniz lakin bu konuşmalarınızdan ötürü , başkalarının gücüyle güçlenmek için sileceğinizi söylemek , işte bunu yakıştıramadığımdan ve badrosenin tepkisinden ötürüydü tepkim.

Hiç kimse oyunun oyun olduğunu unutmasın ben bir hafta önce size nasılsam şuan yine öyleyim benim için diplomasi ve zorluklar ne olursa olsun karşımda ki kişiye saygı duyar önemserim. Size kurmuş olduğum cümlede neden yukarıdan bakalım bugün siz zordanız yarın biz zorda oluruz dedim ve bu böyle oldu şimdi daha bu durum böyle olmamışken durduğum nokta aynıysa şimdi de aynıysa sizin de saygı duymanız gerekir.

ben veya "arkadaşlarım" herhangi bir klan ile bu tarz görüşme yapmadı. Kıtada bulunan klan arkadaşlarımızla beraber bugüne kadar geldik. Aramızdan ayrılanlar oldu, ceza alan oldu, klan yöneticisi olup düşman klana geçen bile oldu ama saygısızlık etmedik asla kimseye. Hatta seninle ilk mesajlaşmamızı bile hatırla hocam :) Dün ne şekil konuştuysak yarın da seninle aynı şekilde muhabbet ederiz. Bizler o tarz insanlar değiliz (Burada kimseye imada bulunmuyorum)

benim burada emeğim var ama @TheFnL veya @Darktemper hesabını sil diyene kadar ben asla silmem oyundaki hesabımı. Ya da bizim kıtamız dışında olan biten savaşlara ne müdahale şansımız var ne de gücümüz.

Uzunca bir şekilde Darktemper yazdı oraya. Biz 4 kişi oyuna başlayan bir arkadaş grubuyduk. Zamanla yeni yeni insanlar tanıdık klanımız büyüdü, rakiplerimizden insanlarla tanıştık onlarla muhabbet eder hale geldik. Ama senin attığın konuşmada o kişiler kim gerçekten bilmiyorum, tanımıyorum çünkü uzun zaman sonra öyle vakit geçirelim diye oyuna başladık. Bu klanın sorumlusu @TheFnL dir yani onun lafı veya konuşması klanı bağlayacak durumdadır. Onun dışında o konuşmadaki kişileri isim olarak söylediğiniz için maalesef tanımıyorum.

badrose

Milis

gösterdiğim tepki secret ağlarken "ya ağlamayın bu bir oyun" derken aynı şeyi sizin yapmanızdı.(yoksa umrumda değil)
bize operasyon yaptığınız gece gayet seviyeli bir mesajlaşmamız olmuştu sanırım. bu bir oyun bizde takılıyoruz sadece ve rakiplerimize herhangi bir saygısızlık yapmadık. bundan sonrada olmayacak. kaybetmeyi bilmeyen bu oyunu oynamasın zaten
bir hafta önceyle sen aynı olabilirsin ama ben aynı değilim bu oyunda 2 şey yapıldığında karşı taraf benim için kim olursa olsun biter(arkadaşlarım bilir sormayın) ve siz ikisinide yaptınız yaptınız.
sana klanına veya herhangi bir oyuncuna saygı duymuyorum. bu dünya veya herhangi bir dünyada her zaman düşman olacağız (kiminle savaştığınız umrumda değil kaybettiğiniz sürece)