Kuralsızlar & Tow

Darktemper

Milis
Ne savunma çekmeymiş arkadaş bizim karşımızdaki herkes 10 klandan savunma çekiyor da biz bize gelen teklifi değerlendirince sıkıntı oldu

Ne Gamblers'mış be arkadaş MorsCerta'nın bile diline pelesenk olmuş.

Ha bu arada Gamblers discorduna da bekleriz.Bizim ordaki konuşmalar daha ilgi çekici.Bizim küçücük klana bile truva sokmuş hayırsızlar.

Tabi Gamblers boş durur mu yapıştırmış cevabı

Truva klandan çıkar çıkmaz 2 güne 1 köyü kalmış. Bak bu haberlerde bizim discorddan bence gelmelisin.Daha çok şeyler var da bende senin gibi gizem yaratayım öğrenmek isteyen beni bulsun :)

TheFnL

Kılıç Ustası
Ne savunma çekmeymiş arkadaş bizim karşımızdaki herkes 10 klandan savunma çekiyor da biz bize gelen teklifi değerlendirince sıkıntı oldu

Ha bu arada Gamblers discorduna da bekleriz.Bizim ordaki konuşmalar daha ilgi çekici.Bizim küçücük klana bile truva sokmuş hayırsızlar.

Truva klandan çıkar çıkmaz 2 güne 1 köyü kalmış. Bak bu haberlerde bizim discorddan bence gelmelisin.Daha çok şeyler var da bende senin gibi gizem yaratayım öğrenmek isteyen beni bulsun :)
girişler ücretli

DeletedUser74985

Ziyaretçi

Ümit ederim ki bir akşam discorda geliriz:)

Deleted User - 848910689

Ziyaretçi
Hahahhh yok daha neler. Beni toplayacak daha babayiğit çıkmadı :D
Bi bakmışsın kuralsızın grubundayım, bi bakmışsın basherin yazışmalarını okuyorum, sonra hooop şahideyim, towa uğramıyorum çünkü yönetimlerini beğenmiyorum:puzaktan sadece haber alıyorum. Alyansa sıra gelince orada biraz sorunum var:)

Oyundaki ismin nedir.