Performans Dünyası 2

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Edit-997395

Yasaklı
Performans dünyası için premium puan ile katılım fikrinin genel olarak mümkün olacağını sanmıyorum. Ayrıca şimdiden "Oyunu paraya çevirdiniz" linçlerini de duyar gibi oluyorum. :) Olmaz ya hadi bu fikir gerçek oldu diyelim tepki olduğunda @Aegor BittersteeL * seni linç ettiririz ona göre. :)

Herkesi memnun edemezsiniz . Ayrıca 500 presi olmayan da oynamasın bir zahmet :D Normal dünyalarda 100 er k yakan arkadaşlarından alsınlar 500 pre paraları yoksa . Siz yapın bakın kaliteyi görün , linçlere ben kabulüm :)

GENTLEMEN

Baltacı
Bu kadar fakir olmayın kardeşim 500 lira demedik 500 pre dedik :D
Bunun fakirlikle alakası yok presi olmayan oyuncu mu var artık sanki. Son 20 worlddür hiç bir dünyada oynamadan ara sıra pre kasmak için giren oyuncular bile var. Oynayan adamlarda daha az pre var diyebiliriz yani. Bu dediğin olayda şirket politikalarına aykırı ayrıca.

Edit-997395

Yasaklı
Bunun fakirlikle alakası yok presi olmayan oyuncu mu var artık sanki. Son 20 worlddür hiç bir dünyada oynamadan ara sıra pre kasmak için giren oyuncular bile var. Oynayan adamlarda daha az pre var diyebiliriz yani. Bu dediğin olayda şirket politikalarına aykırı ayrıca.

Multilerden , oynamayacak oyunculardan kurtulup kaliteli bir world oynamak istiyorsanız tek çaresi bu bence . Haricinde yine oynayacak adamlar uğraşacak . Bir klana 60 aktif oyuncu düşerken diğer klana 20 aktif oyuncu düşecek falan yine dengesiz bir ortam oluşacak . Ben oynamayacağım için öneri kabul edilmese de olur çok önemli değil :)

Bogey

Mızrakçı
Bir sorum olacaktı 500 kişiden 5-6 tane klan çıkar mı ? Yeterli sayı gelmezse klan sayısı mı azaltılıcak yoksa üye sayısı mı azaltılıcak ?

Tibelda

Emekli Görevli
Bir sorum olacaktı 500 kişiden 5-6 tane klan çıkar mı ? Yeterli sayı gelmezse klan sayısı mı azaltılıcak yoksa üye sayısı mı azaltılıcak ?

Klanlara dağılım otomatik ve eşit olarak yapılmaktadır. Yani 500 kişi gelmediği durumda dahi klanlarin üye sayısı birbirine denk hatta eşit olacaktır. Bu rakam zaten ortalama klasik/performans katılımına göre belirlenmiştir.

Narkoz44

Okçu
HERDEM Klanı olarak bölgemiz güneydoğudur. Güneydoğu seçme nedenimiz Artiz klanını vuracak olmamızdır. Başarılar.
Özelliklere bakmadım Bölge seçimi yokmuş sanırım artiz giriyor dediler vurmayaa geldik dedim
Özellikler çokta önemli değil yine vuracağız :)

Kral Smokin

Mızrakçı
uzun zamandır oynamıyordum böyle bir mod ile başlamayı düşünüyorum inşallah ilk haftadan köyü vermeyiz :) herkese başarılar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.