Dünyayı Hangi Klan Kazanır?

dünyayı hangi klan kapatır?

• Toplam oy kullanan
    184
  • Anket kapalı .

yuwa

Acemi
Oyun dışı faktörlerden ötürü çok aktif olamadığım bir dünya oldu. Lakin dünya sonu görüyorum ki başkasının başarısını alçaltmak kendi verdiğiniz emeği de yaptıklarınızı da alçaltır. Ben barbar toplayıp dünya kapatabiliyorsam sen buna izin veriyorsun demektir. Ya da barbar toplayacak kadar vasfın bile yok demektir. Sonuçlanmaz ikilemleri ve gündelik politikalarınızı kenara bırakın, kazananı tebrik edecek cesaretiniz yoksa en azından kendi mücadelenizi lekelemeyin.

Dünya sonlanmadı ne olur ne biter bilinmez. Sonuç ne olursa olsun şimdiden mücadele eden başta klanım(kendim dışında) ve tüm müttefiklerimi kutlarım. Elinize emeğinize sağlık.

**Geosmin**

Acemi
Oyun dışı faktörlerden ötürü çok aktif olamadığım bir dünya oldu. Lakin dünya sonu görüyorum ki başkasının başarısını alçaltmak kendi verdiğiniz emeği de yaptıklarınızı da alçaltır. Ben barbar toplayıp dünya kapatabiliyorsam sen buna izin veriyorsun demektir. Ya da barbar toplayacak kadar vasfın bile yok demektir. Sonuçlanmaz ikilemleri ve gündelik politikalarınızı kenara bırakın, kazananı tebrik edecek cesaretiniz yoksa en azından kendi mücadelenizi lekelemeyin.

Dünya sonlanmadı ne olur ne biter bilinmez. Sonuç ne olursa olsun şimdiden mücadele eden başta klanım(kendim dışında) ve tüm müttefiklerimi kutlarım. Elinize emeğinize sağlık.

hocam neden sürekli bu arkadaşları bozuyorsunuz aranızda kişisel bir problem mi var ?

Pardon da bu ne kadarda güzel bir yaz kapama klanina yapıştır yapalım direk

Fuc-Kara

Acemi
Şimdi dunyaya yabancıyımda o kadar mesajıda okumak istemedim kim kapatıyor bellimi acaba gülücüğe oy vermiştim en son

Bizde araştırıyoruz ama bulamadık. Modlarımız da cevaplasın bu soruyu :)
Biraz daha fazla şansı ve inancı olan kazandı diyebiliriz belki.

Oyunda ilk haftayı saymazsak sonraki iki hafta daha iyi oynayan bi karşı pakt vardı. Biz son 15 gün farkına vardık oyun oynadığımızın. Son 10 gün bişeyler yapmaya çalıştık. Geç kalmıştık :) Kalabalık girdik evet ama bu bazen dezavantaj olabiliyor. Hele ki karşında tek klan halinde giren bi kaç klan varsa. Bu daha fazla uyanık insan daha fazla oynamayı arzulayan oyuncu demek. Hele ki oyuncu sayısı 55e 45 oranında karşı pakttaysa. Yani pasif oyuncu çok demek. Zaten oyunu oynayan, aktif olan arkadaşlarımızdan çok azdır köy kaptıran. Yanlış mı bilmem ama bu benim düşüncem.

Klanımız kalabalık, demek ki klasik dünyalar için fazlalığız :) Normal bi w belki de aradığımız, bilmiyoruz.

Sizce ne yapmalıyız.