Klasik 1 Aylık Süre Sınırı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Caylak kalkıyo acılalı uc gun oldu daha ortalama oyuncu puanı 300 asker yok w de. muhtemelen bı haftaya mıssler dortlenıp fılan aktıf savsa gecılıcek.Sanırım yagma atmaya ve koy buyutup cıkmaya gırılen bı klasık olucak goruntu bu cok yavas. Bu süre sınrıına ya bısı yapılsın modlar yada hıc bosa emek vermeyelım. @Mr.Storm

Oguz389

Okçu
1 ay bence de çok kısa bi süre, ayrıca yavaşlıktan dolayı psikolojisi bozulanlar oldu, nedir bu zulüm ya ?

Küvet

Yasaklı
Geçmiş dünyaların incelenmesi sonucu dünyanın en aktif olduğu zaman ilk 1 ay olarak belirlendiği daha önce söylemişti. Bu sebeple de uzun soluklu dünyalar açıp oyunları yormaya gerek yok :)

modum peki dünyayı aynen şu şekilde dondurup, 1 ay sonra tekrar başlatalım mı? sınavlarım var bakın ilgilenemiyorum :(

w3KAPTANI DERYA.

Mızrakçı
Geçmiş dünyaların incelenmesi sonucu dünyanın en aktif olduğu zaman ilk 1 ay olarak belirlendiği daha önce söylemişti. Bu sebeple de uzun soluklu dünyalar açıp oyunları yormaya gerek yok :)
iyi guzel hosta suan cok yavas ılerleyen bı w var bılmem farkındamısınız 1 ayda sadece bızım vakıtımızden gıder hanı tam eglenme kısmı gelcek ısın aa noldu w bıttı gorunen durum bu acık ve net

Margaret

Emekli Görevli
iyi guzel hosta suan cok yavas ılerleyen bı w var bılmem farkındamısınız 1 ayda sadece bızım vakıtımızden gıder hanı tam eglenme kısmı gelcek ısın aa noldu w bıttı gorunen durum bu acık ve net
Dünya özellikleri sizlerin oylamasına sunuldu ve ona göre ona açıldı. Oynayıp oynamama tercih hakkı da yine siz oyuncularımıza kalıyor. Dilersen şansını bir sonraki dünyada deneyebilirsin. :)

Musluk*

Yasaklı
Dünya özellikleri sizlerin oylamasına sunuldu ve ona göre ona açıldı. Oynayıp oynamama tercih hakkı da yine siz oyuncularımıza kalıyor. Dilersen şansını bir sonraki dünyada deneyebilirsin. :)
Modum neden herkesi bir sonraki dünyaya yolluyorsun ya :D
Dünya sonunda klanın adı: Selin olacakmış ben de öyle duydum :p
Eh işte Sıdıka mı Selin mi desen belki ufacık bir farkla Selin olur :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.