W60 Son

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
TEBRİKLER HAYAL KLANI MERAKLA BUGÜNÜ BEKLEDİM. SON TERİNİZE KADAR HAKETTİNİZ. :)

İnsan da hiç mi utanma olmaz temalı çalışman baya başarılı olmuş. 6 7 aylık bir mücadelenin sonunda böyle bir karar aldık tebrik edip geçmeliydin. Arkadaşın 4 ay önce silindim kesimimi şu kadar kişi geçebilmiş diye böbürleniyor.2 hafta savaşmayı kaldıramayan bir klan için fazla büyük bir ego sanki :) bu kafalarla zaten anca uzaktan takip edersiniz.

Ventiguard

Çaylak
İnsan da hiç mi utanma olmaz temalı çalışman baya başarılı olmuş. 6 7 aylık bir mücadelenin sonunda böyle bir karar aldık tebrik edip geçmeliydin. Arkadaşın 4 ay önce silindim kesimimi şu kadar kişi geçebilmiş diye böbürleniyor.2 hafta savaşmayı kaldıramayan bir klan için fazla büyük bir ego sanki :) bu kafalarla zaten anca uzaktan takip edersiniz.
Böbürlendiği kesimde mutteki sayesinde görende kendi klanı sayesinde oldu sanır boşkoy Ömerim:)

La Calin*

Çaylak
Valla hiç utanmıyorum. Utanılcak bi laf söylemedim :). Tebrik ettim ama sana o masadan tükürdüğünü yalatanı tebrik ettim zaten. 2hafta savaşmayı kaldıramayan bir klan veya oyuncular olmak benim zoruma gitmiyor allaha şükür :D oyunumuz sabrımız zayıf başka yönleriniz kuvvetli hafızamız gibi mesela. Her şey için teşekkürler ömercim güzel film oldu. Fantazi tadında :D

ThanksFRGood

Milis
Herkesin eline emeğine sağlık iki taraf içinde hayırlı olsun yeri geldi atıştık yeri geldi uykusuz kaldık (gerçi ben pek kalmadım da :D) ama sonunda iyi bir şekilde bitti herkesin adına sevindim haberi öğrenen herkes bi nebze rahatlamışdır diye düşünüyorum artık çok uzamıştı hakkım varsa helal olsun üzdüğüm kırdığım varsa affola (bizim klan hariç onları hep üzüyorum alıştılar :D) herkese hali kaldıysa tabi :) diğer dünyalarda başarılar dilerim.

Burdan @MaviSu ya sesleniyorum hazırlan geliyorummmm !