W60 Son

***SANALL44***

Mızrakçı
son word diye girdiğimiz oyunda yine sonu göremedik yıllardır hep bir şeyler vesile oldu oyun sonu görmemek. ama güzel dosluklar güzel savaşlar oldu gerçi son ana kadar buralarda idim sadece anlaşma aşamasını vede orda olan olayları göremedim .

kayın validemin vefadı ve daha öncesinden hastane olaylarından oyuna bakamadım . ama yinede burda yeni tanıdığım oyun başından beri nostra ekibi ve cok sevdiğim ilkerim her konuda yardımcı oldu her zamanki gibi. herkese tşk borç bilirim .......

DiiKKaaT

Mızrakçı
2 Pakt, 4 Değerli klan Hayal, Nostra, Jog ve Kezzap ekiplerinin başarılarını kutluyorum. Bunun bir oyun olduğunu unutmayan, saygı ve sevgi çerçevesini aşmadan, rakiplerini ve dostlarını saygısız bir şekilde kırmayıp haksızlığa uğratmadan dünyanın bu zamanına kadar gelebilen bütün oyuncuların emeklerini yürekten kutluyorum.

Dünyalar kazanılır kaybedilir. Bu text tabanlı bir kaç görselden oluşan oyun bize çok büyük dostlukların kazanıldığını her dünyada göstermiştir. Kendi adıma bu dünyada rakip, müttefik ve kendi klanım olmak üzere çok güzel insanlarla tanıştım. Umarım hepsiyle dostluklarımız baki olur. Şımarık, seviyesiz kısaca IQ sorunu olan insanlar yüzünden hiç kimse birbirini kırmamalı. Bunun bir oyun olduğunu unutmamalıyız. Tanışamadığım birbirinden değerli diğer iyi insanlarla da umarım tanışma fırsatı bulurum.
Tekrardan dünya sonuna kalmayı başaran, EMEK veren tüm değerli oyuncuları kutlarım.

Bir arkadaşımın uyarısı üstüne burada yazdığım yazıyı daha önce içinde bulunduğum. WD-ODT-ESL-METOR ve HAYAL klanından birisini veya klanı kast ederek yazmadım. Hakkımda tatsız şeyler söyleyen birisi için yazdım. Üzerine alınan olduysa haksız yere kusura bakmasın

Ryuzaki HD

Yasaklı
Hahahahahah 1 senelik diplomasi ile kapanan dünyayı, bedel ödemiş gibi biz kapattık demişler birde, bizim sadece savaştığımız süre 2-3 seneydi. W19 yaklaşık 4-5 sene sürmüştü ve biz savaşlar bittikten sonra oyunu bırakmıştık. Bu adamlar gelip bize dünya kapatamamışlar falan demişler birde ya gerçekten güldüm böyle dünya kapatacağımıza, hakkımızla savaşır gideriz ya da saçma sapan böbürlenmeyiz. Gerçekten kalite baya düşmüş.

Ha bir tanenizde bu hesap için daha 2. köyünü alamamışsın söylediklerine bak yazmıştı, iq seviyeniz ile egonuz arası uçurum olmuş beyler sakın düşünürken aynı anda konuşmayın fena çakılırsınız :)

son word diye girdiğimiz oyunda yine sonu göremedik yıllardır hep bir şeyler vesile oldu oyun sonu görmemek. ama güzel dosluklar güzel savaşlar oldu gerçi son ana kadar buralarda idim sadece anlaşma aşamasını vede orda olan olayları göremedim .

kayın validemin vefadı ve daha öncesinden hastane olaylarından oyuna bakamadım . ama yinede burda yeni tanıdığım oyun başından beri nostra ekibi ve cok sevdiğim ilkerim her konuda yardımcı oldu her zamanki gibi. herkese tşk borç bilirim .......

Kardeşim Allah c.c. gani gani rahmet etsin inşallah. Mekanı cennet kabri azapsız olsun.

Hahahahahah 1 senelik diplomasi ile kapanan dünyayı, bedel ödemiş gibi biz kapattık demişler birde, bizim sadece savaştığımız süre 2-3 seneydi. W19 yaklaşık 4-5 sene sürmüştü ve biz savaşlar bittikten sonra oyunu bırakmıştık. Bu adamlar gelip bize dünya kapatamamışlar falan demişler birde ya gerçekten güldüm böyle dünya kapatacağımıza, hakkımızla savaşır gideriz ya da saçma sapan böbürlenmeyiz. Gerçekten kalite baya düşmüş.

Ha bir tanenizde bu hesap için daha 2. köyünü alamamışsın söylediklerine bak yazmıştı, iq seviyeniz ile egonuz arası uçurum olmuş beyler sakın düşünürken aynı anda konuşmayın fena çakılırsınız :)

Çakılmak bir deyimdir. Uçuyorsun diye düşerek ölmeyeceğin manasına gelmez, yürüyorsun diyede uçarak ölmeyeceğin manasına gelmez be kardeş. :)

Thor Odinson

Mızrakçı

günümüzde hayatta her şeyin hızlıca değiştiği gibi klanlarda sürekli değişiyor, daha uzun süre oynamak veya diplomasi yapmadan dünya kapatmakta şu an için oyunun gelişen dinamiklerinde pek mümkün değil ,

madem buraya gelip ağlıyorsunuz , çok iyi savaşıyorsanız sizi de girdiğimiz bir dünyada rakibimiz olarak görmek isteriz.

iq sü egosundan yüksek olan arkadaşlarım :D

Ryuzaki HD

Yasaklı
Ağlayan senin kendi arkadaşlarındı, ben de gelip emziklerini taktım şimdi gidiyorum hadi eyvallah :)

Ryuzaki HD

Yasaklı
Kaçma hemen tarih ve yön söyle önce ağzı olan konuşuyor yazdıklarının bir manası yok oynayıp görelim.

Şuan 66 da takılıyoruz, ileride ekip olarak gireceğimiz bir dünya için size tarih vereceğiz, merak etmeyin yönü veren biz oluruz zaten

Ha birde pardon da siz kimdiniz ben hala çözemedim, w60 son yazıyor da onunla anlaştık kapattık bununla anlaştık kapattık yazıyor pek anlayamadım açıkçası :)

Bizim bir yere kaçtığımız yok 15 senedir buralardayız, cevap alamamak sizi kudurttuğu için sürekli böyle söylemlerde bulunmanız normal,

Çeneniz çalışmasın her şeyi ağız ile çözmeye çalışırsanız çok sıkıntı yaşarsınız. Biraz da olsa savaşarak cevap vermeyi düşünün :)

Savaşlar bittikten kazanıldıktan sonra bıraktık dememize rağmen hala tokatlanmış yazan 3 iq insanlar görüyorum. Bu hesaba bakıp 2. köyünü alamamış daha diyen insanlar vs gerçekten komedisiniz. Şuan komiksiniz ileride daha da trajikomik bir duruma geleceksiniz merak etmeyin.

Bu size gerçekten son yazım daha fazla muhattap olamam tanımadığım, 1 senelik dünya kapatıp kendini oyunun kralı sanan 3-5 çocukla vakit kaybedemem.

Zamanı geldiğinde hesaplaşırız, merhamet beklemeyin :)

Deadpool

Casus
Şuan 66 da takılıyoruz, ileride ekip olarak gireceğimiz bir dünya için size tarih vereceğiz, merak etmeyin yönü veren biz oluruz zaten

Ha birde pardon da siz kimdiniz ben hala çözemedim, w60 son yazıyor da onunla anlaştık kapattık bununla anlaştık kapattık yazıyor pek anlayamadım açıkçası :)

Bizim bir yere kaçtığımız yok 15 senedir buralardayız, cevap alamamak sizi kudurttuğu için sürekli böyle söylemlerde bulunmanız normal,

Çeneniz çalışmasın her şeyi ağız ile çözmeye çalışırsanız çok sıkıntı yaşarsınız. Biraz da olsa savaşarak cevap vermeyi düşünün :)

Savaşlar bittikten kazanıldıktan sonra bıraktık dememize rağmen hala tokatlanmış yazan 3 iq insanlar görüyorum. Bu hesaba bakıp 2. köyünü alamamış daha diyen insanlar vs gerçekten komedisiniz. Şuan komiksiniz ileride daha da trajikomik bir duruma geleceksiniz merak etmeyin.

Bu size gerçekten son yazım daha fazla muhattap olamam tanımadığım, 1 senelik dünya kapatıp kendini oyunun kralı sanan 3-5 çocukla vakit kaybedemem.

66 dan sonra forumdan açık savaş davetini bekliyorum laf kalabalığı yapmana gerek yok.

Moonknıght

Ağır Atlı
15 senedir bu platformda tokat yemekten bıkmamışsın hala öttürmekten bahsediyorsun kolay 5-6 da takılmaktan başka yaptığınız bir icraat yok w7-19 dan bahsediyorsun senin hayallerini süsleyen anılarla dolu dünyalarında bile dayak yediğin zamanlar bizler dünya kapatıyorduk.Her w siz gibiler haritaya girip bizler için köy büyütüyorsunuz.Bundan rahatsız olup toplanmaktan sıkılıncada büyük klanların himayesine girip abi çekiyorsunuz.Sizlerden çok gördük,görmeyede devam edicez anlaşılan.Biz tokatlamaktan sıkılmıyoruz sizdede belli ki dayanılmaz bir tokat arzusu var atmaya devam ederiz sorun yok.

Deleted User - 848922491

Ziyaretçi

Hayale laf atmışsın sanırım çokta dikkat etmedim ama dünya kapanıyor diye kimse oyunun kralı falan olmuyor zaten sızın kapattığınızı söylediğin dünya için de bu böyle belli bir oyun bilgisinin üstü oyuncular için zaten aktif süresi çok olan oyuncular ön plana çıkıyor güzel eğlenceli bir dünyaydı oynayan arkadaşlar birbirini tebrik etmiş dünya dışı kalmış dünyada baltaya sap olamamış arkadaşların dünya hakkında yorum yapmaları da bir saçma en fazla kişiye sallar geçersin. 4-5 sene oynamayı marifet saymışsın savunmayı sınıra yığıp oynar dünyayı 10-15 senede uzatırlar . Gereksiz heves kırıcı şeyler bunlar yapmamışlar iyi yapmışlar. Hayale gelince aralarında oynamayı bilmeyen arkadaşlar olduğu da bir gerçek ama neyse :) Tebrikler tekrardan

ThanksFRGood

Baltacı

Kim la bu bıdı bıdı yapıyor bitmiş dünya forumun da birbirini tebrik etmiş oyuncuların olduğu forum da gelmiş polemik çıkarıyor hadi aslanım yol al çok güvenme kendine