Teşekkürler klanlar.org

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

poseidon32**

Kılıç Ustası
Çok uzun zamandır bu oyunu oynuyorum ama boylesine hiç denk gelmedim sıralamadaki ilk 10 klanda bir birinden farklı hatta ilk 15 den 13 klan birbirinden farklı bazı şeyler iyiye gidiyor aşiret klanlari sonlanıyor biraz püruzler var onlarda zamanla giderilir bence bu dünya çok zevkli çok savaşli ve çok diplomatik gecicek gibi ELLERİNİZE SAGLİK bu benim kendi görüşüm tabiki

Screenshot_2021-05-17-03-21-59-824_com.android.chrome.jpg

her klanın kazanma şansı diğer dünyalara göre çok daha fazla bence bazı klanlar gene örgütlenmeye calissada işe yaramaz durum ortada toplama klanlar ne sıralamada öne gider nede savaşlarda tüm ekiplere başarılar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DAĞISTANLI

Yasaklı
Aşiret klanlarının olmadığı yerde aşiret diplomasisi oluyor şekil değiştiriyor. . Gelen adam arkadaşını yolda bırakmamak için svdekilere benziyor. Bu bir döngü haline geldi maalesef yapana da haksızsın diyemiyorum. Brezilya serverinde .net te çok kalabalık klanlar ile dalga geçiyorlar. Burada w63 te yapılan cezai işlemler de uygulanıyor daha sıkı bir şekilde. Evet destek ekibinin dediği gibi biz de bitiyor ama onlar bu işlemi sıkılaştırırlarsa daha iyi sonuçlar olacaktır bence

Tibelda

Emekli Görevli
Bakış açısını değiştiren hatta aslında olması gerektiği gibi oyunun ruhu ve amacına uygun hale getiren oyuncularımıza teşekkürler. Bu oyunu sizler oynuyorsunuz ve alt klan oyunun bir özelliği değil. Oyunun özelliği olmadığı gibi oyun keyfini de baltalayan bir uygulama. Sizler klan limitine uygun oynamayı tercih ettiğiniz sürece bu oyun hangi ayar olursa olsun böyle oynanır zaten. Eminim ki bir çok oyuncu ve klan bu şekilde çok daha fazla keyif alacaktır. Tüm oyuncularımıza tekrar başarılar dilerim. :)

Tibelda

Emekli Görevli
Sayın modum, ön kayıt süresi boyunca oyuncu daveti açıktı ve insanlar bunu kullandı. Aynı klanda olmamalarına rağmen davet edilen oyuncular yakın düştü birbirine.

O davet özelliğinin işlevi bildiğim kadarıyla sadece geçmiş dünyalarda birlikte oynadığınız oyuncuları dünyaya çağırmaya yarıyor. Ön kayıtta sadece aynı klanda olan oyuncular birbirine yakın şekilde düşüyor.

MrTroya.

Casus
O davet özelliğinin işlevi bildiğim kadarıyla sadece geçmiş dünyalarda birlikte oynadığınız oyuncuları dünyaya çağırmaya yarıyor. Ön kayıtta sadece aynı klanda olan oyuncular birbirine yakın şekilde düşüyor.
Cevabınız için teşekkür ederim ama davet edilen oyuncunun klanda olmasa bile yakın düştüğünü gördüm ve tecrübe edindim. Belki tesadüftür bilemem. :)

Tibelda

Emekli Görevli
Cevabınız için teşekkür ederim ama davet edilen oyuncunun klanda olmasa bile yakın düştüğünü gördüm ve tecrübe edindim. Belki tesadüftür bilemem. :)

Seni davet ettim ama başka klana geçtin dünya açıldı benim davetime göre mi? Katıldığın klana göre mi konum alacaksın? Bahsettiğin gibi olsa bu ve benzeri durumları da bildirirdi oyuncularımız. :)

MrTroya.

Casus
Seni davet ettim ama başka klana geçtin dünya açıldı benim davetime göre mi? Katıldığın klana göre mi konum alacaksın? Bahsettiğin gibi olsa bu ve benzeri durumları da bildirirdi oyuncularımız. :)
Beni davet ettiniz, yanınıza düşmek için başka klana geçmedim. Yanınıza düştüm ve klan daveti istedim gibi :)

Tibelda

Emekli Görevli
Beni davet ettiniz, yanınıza düşmek için başka klana geçmedim. Yanınıza düştüm ve klan daveti istedim gibi :)

65. Dünya ve aslında geçmiş dünyalar da teknik olarak merkeze doğru bir yerleşim söz konusu. İster istemez tüm oyuncular zaten birbirine yakın. Fark ettiysen geriye doğru daha seyrek bir yayılım söz konusu. Oyunun harita ayarları sizi bu konuda yanıltıyor bence. :)

MrTroya.

Casus
65. Dünya ve aslında geçmiş dünyalar da teknik olarak merkeze doğru bir yerleşim söz konusu. İster istemez tüm oyuncular zaten birbirine yakın. Fark ettiysen geriye doğru daha seyrek bir yayılım söz konusu. Oyunun harita ayarları sizi bu konuda yanıltıyor bence. :)
Ben size muhalefet olmak, ya da işinizi kötülemek için söylemedim. Sadece gördüğümü söyledim. Güzel dünya sonuçta elinize sağlık.

pNc*

Casus

Eğer oyuncu ön kayıtta başka bir klana girmediyse ve ben Mribo'yu davet ettiysem o da kendi ön kayıt ekranında kabul ettiyse bu daveti yanımda başlıyordu. Pati arkadaşımın demek istediği bu sanırım :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.