Kezzap vs Hayal

Baylawyer

Mızrakçı
operasyona gelirken köy veren 36 misi yok olan velet mi söylüyor bunu :)
Valla ben senin gibi her köye 60'ar k def çekmiyorum. Ara atıp anlık def kaydırıp zaten köyleri kurtarıyorum. O gece 120 mis salladım yorgunluktan online değildik, köyü kaybettim sizden aldığımı size geri verdim insanlık hali...
Gerçi oyundaki tek icraatı boş köylerinde asker yakalatmak olan, Fake'den bile korkup 60k 60k def çeken adam halimizden ne anlar ki :D

Beylerbeyi*

Mızrakçı
Valla ben senin gibi her köye 60'ar k def çekmiyorum. Ara atıp anlık def kaydırıp zaten köyleri kurtarıyorum. O gece 120 mis salladım yorgunluktan online değildik, köyü kaybettim sizden aldığımı size geri verdim insanlık hali...
Gerçi oyundaki tek icraatı boş köylerinde asker yakalatmak olan, Fake'den bile korkup 60k 60k def çeken adam halimizden ne anlar ki :D
Sende cek sana cekme diyen mi var kardesim :)

DeletedUser67841

Ziyaretçi

Öyle deme, adama gece operasyonu çekildi, adam hariç herkes aktif ve etki açtı tek etki açmayan kişi kim bil bakalım :d

rize53

Yasaklı
Senin anti ekibine laf sallamaya ne çapın ne oyunculuğun ne de herhangi bi şeyin yeter