57. ALAY vs baba & pars

buducnost

Mızrakçı
Bunun bir oyun olduğunun farkında olmadan apaçık bir şekilde fırsatçılık yaparak müttefiğine ihanet eden bir klanın, bizim tüm klandaşlarımız ve müttefiklerimiz için ne olursa olsun gerekirse tüm köyleri savunmaya çevirerek sonuna kadar savaşacağımızı anlamasını beklememek gerekiyor :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Yalnız bi susmalar oldu sevindim bunun olmasına,

Vallayaha mı ne dostum sende bi sinir oluşmuş. Gereksiz kasıyorsun, fazla sinir adamı bozar. Argo konuşmaya çalıştığın ap açık belli, normal hayatta da böyle olmaman temenni ile.
Siz aynılarını general klanlarina da yapmışsınız bugün alaya da yapmaya çalışıyordunuz orda general kafanıza vurmuş burda alay sonuç gelen giden vuruyor. Hesapları babaya bakıcı attiysaniz başlayalım keza kendinizde çok ta bişey yok hani :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
savaş nedeni olarak ne yazıcağınızı merak ettik ama "baktık pars 2 cephede savaşıyo bu fırsatı değerlendirelim de arkadan vuralım " yazmamışsınız çok ciddiye alınmadı ondan
La biz olmasak vip klanı tehlike klanı içinizden geciyordu biz devreye girdik de adamlar bitti yani şimdi burda savaşçı ruh gibi konuşmayın keza herşey ortada :)

oblivan7

Mızrakçı
Nirvana alay star diyerek yapsan daha anlamlı olurdu:)

Dostum ben sana cevap vermekten yoruldum daha vermicem ben sadece savaşın tadını çıkarmak istiyorum ben ne oyunda ne burda kimseye küfür etmedim bişey yapmadım eğlenmeye bakıyorum @nbjk kardeşimiz ne güzel postlar atıyor ortalık biraz gevşesin beraber savaşırken gülelim de istiyorum

Dostum ben sana cevap vermekten yoruldum daha vermicem ben sadece savaşın tadını çıkarmak istiyorum ben ne oyunda ne burda kimseye küfür etmedim bişey yapmadım eğlenmeye bakıyorum @nbjk kardeşimiz ne güzel postlar atıyor ortalık biraz gevşesin beraber savaşırken gülelim de istiyorum
İzahı olmayan şeyin mizahı olur diyerekten üstünü mü kapatalım:)

La biz olmasak vip klanı tehlike klanı içinizden geciyordu biz devreye girdik de adamlar bitti yani şimdi burda savaşçı ruh gibi konuşmayın keza herşey ortada :)
şuana kadar yapılan tüm savaşların istatistikleri 10 post önce paylaşılmış olmasa belki kendini haklı gösterebilirdin ama maalesef savaşlarıyla öne çıkan bir klan değilsiniz

Forum savaşını bırakın oyunda savaşın gençler herkes herşeyi anlattı burada post atmalık bir durum yok savaş başladı savaşıyoruz iyi kötü herşey oldu. İbonunda dediği gibi artık posta gerek yok.

PARS Yoshu

Acemi
Seviyeli politik yorumlar ve mantık çerçevesinde karşı argümanlar görmeyi umarak tıkladığım başlıkta, seviyesiz yorumlar okuyorum.
Burda boş boş birbirine salça olanlara kamiyle karışık fake atıcam bundan sonra. Oyuna dönüp etiket atın, az laf çok oyun :) Parsa da fake çıkarsam kimse şaşırmasın :)

İlker0809 denen arkadaş oyuncularınız yazıp, parsın oyuncuları hesaplarını devredip gitt.i Deme cürreti gösteriyor nifak tohumlarını nasıl diğer klanlara ekip, pars olarak biz savaşırken savaş açmışsa bize nasıl bir nağmertlik.... Bu alaylıların üç beş insanın bir araya gelip çekip giden şerefini yansıtan en güzide insandır kendisi. Kendi oyunlarınanın içinede ettiler keza bizimde. Dürüst olun değdi mi sayın alaylılar. Stratejiye dair fikir babalarınızın zekası bu kadar işte. Kazansanız dahi zaferin içinde kaybettiniz kazanmayacaksınızda. Kendinizi bilseniz oturup ağlarsınız. Alalylı olsam hesap sil yaparım dahada alayla oynamam üç kuruşluk ihtirasın sonucunu yaşıyosunuz. Düşünün biraz ya oyunun mekaniğine aykırı hareket ettiniz. Bu kadar mı yani bu kadar işte...

SMMberk

Mızrakçı
Siz aynılarını general klanlarina da yapmışsınız bugün alaya da yapmaya çalışıyordunuz orda general kafanıza vurmuş burda alay sonuç gelen giden vuruyor. Hesapları babaya bakıcı attiysaniz başlayalım keza kendinizde çok ta bişey yok hani :)
Ahahhaha komik şey :) Kardeş sen kendini yüksek yerlere çıkarmışsın lakin bastığın yeri yamuk yapmışsın dikkat et. Belki bi gün ban yersin

Nuri66

Yasaklı
O tam tersı olacaktı sıze karsı olan sozumuzden oturu yanınızdaydık değmezmiş ama keşke bız hıc karısmasaydık goreydım senı ben kac koy aldın vıp savasında sen bak bakalım bi