57. ALAY vs baba & pars

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Biz neyin ne olduğunu biliyoruz o istatistik biz savaşa girdikten sonra öyle oldu. İstiklal klaninda Nuri den başka 100 k üstü oyuncu kalmamıştı neredeyse biz girene kadar yalansa yalan desinler Nuri ban yemişti istiklâlin hepsini topluyordu adamlar neredeyse şimdi gelmiş yakın olmanın verdiği avantaj ile savaşın sonunda topladığımız koybsayisinimi paylaşıyorsunuz buyrun bizde birbirimize yakınız paylaşın aramizdaki köy s
O tam tersı olacaktı sıze karsı olan sozumuzden oturu yanınızdaydık değmezmiş ama keşke bız hıc karısmasaydık goreydım senı ben kac koy aldın vıp savasında sen bak bakalım bi
Nuri sana birşey dediğim yok sen oyuncusun ve seni tebrik ediyorum dostum. Sen ban yediğin de adamlar senin klanini siliyordu neredeyse 100 k üstü oyuncun kalmamıştı neyse konular uzadı uzadı gerek yok herkez oyununa baksin

buducnost

Mızrakçı
Elbette değil, bizim de isteyerek yaptığımız bir şey değildi, fakat alay oyuncularının burada bir yandan oyununuza bakın vs yazıp bize yalan ithamlarda bulunarak üste çıkmaya çalışmaları ve arkadan da bu şekilde işler çevirmeye çalışmaları durumu bu noktaya getirdi maalesef,ne kadar komik duruma düştüklerinin farkında bile değiller hala :D

Biz neyin ne olduğunu biliyoruz o istatistik biz savaşa girdikten sonra öyle oldu. İstiklal klaninda Nuri den başka 100 k üstü oyuncu kalmamıştı neredeyse biz girene kadar yalansa yalan desinler Nuri ban yemişti istiklâlin hepsini topluyordu adamlar neredeyse şimdi gelmiş yakın olmanın verdiği avantaj ile savaşın sonunda topladığımız koybsayisinimi paylaşıyorsunuz buyrun bizde birbirimize yakınız paylaşın aramizdaki köy s

Nuri sana birşey dediğim yok sen oyuncusun ve seni tebrik ediyorum dostum. Sen ban yediğin de adamlar senin klanini siliyordu neredeyse 100 k üstü oyuncun kalmamıştı neyse konular uzadı uzadı gerek yok herkez oyununa baksin
4 taraftan vuruyorsunuz madem dediğiniz kadar iyiysiniz böyle küçük düşürücü şeylere başvurmayı bırakın da savaşınıza bakın

Neden üsteledikçe kendinizi dibe çektiğinizin farkında değilsiniz ? Sözler konuştunuz yalan çıktı ss attık haberim yok dediniz şimdi gelip herşeyi bir bir itiraf ediyorsunuz. Bir iş yapmaya kalktınız elinize yüzünüze bulaştırdınız hala daha kendinizi haklı çıkarmanın yolunumu arıyorsunuz ? Savaş başladığından beri yapılmayan edilmeyen kalmadı ben savaşı açmamda ne kadar haklı olduğumu görmüş oldum burada artık yazmayın oyun oynayın.