Nostra Vs. Jog

tipobaha

Mızrakçı
Bu ne saçma bir mantık? Senin paşa gönlüne göre mi operasyon hazırlayacak insanlar. Vaktin yoksa çıkar gidersin burada boş konuşma.

bu nasıl bir tavır , yazık. Burada bazı arkadaşlar hala internet aleminin sanal rüyasına kapılmış bol keseden yazıyorlar, savaşı kazanıyor olmak maalesef bu hakkı size vermiyor. Karşınızda öncelikle tanımadığınız biri sonra da büyüğünüz duruyor. Her ne olursa olsun Lütfen saygı çerçevesinde konuşalım. Fikirleri de düzgün bir sekilde söylemek lazım, herkes için geçerli.

diğer taraftan; benim fikrime göre böyle olsaydı şöyle olurdu vs demek bu platformda yersiz olacak, bu kendi içimizde yapacağımız ya da oyun sonunda nostra kanadından aklı selim, düzgün iletişim sağlamayı bilenlerle yapacağımız değerlendirmeler olur. He bir etkisi var mı, yok, ama bizim millet sever böyle şeyleri futboldan alışkınız...

Sizede Eğlence cıktı işte bol bol eğlenin parti yapın lunaparka gidin

başka eğlenceleri yoktur belki abi baksana wp'de yapacakları muhabbeti burada yapıyorlar. bu üslubu ve tavrı ben beğenmedim.

Biz Savas Kazanmaya aLiskin ekibiz yenilirsek falan Parka Gideriz
Baska Dunyalarda Basarilar arkadaslar hepinizin emegine saglik
gahaha
başarılar kardesim

Ordinaryus41..

Baltacı
JOG klanı olarak şunu diyebilirim bu dunyayı sil yaparak bırakmayacaz kazanırız kaybederiz sorun değil kaçmak bize göre değil tek köy kalana kadar savaşıcaz

JOG klanı olarak umarım sözünüzü unutmazsınız.Ben Meteor klanları gibi yapacagınızı hesapları bırakıp kaçacagınızı düşünmüyorum.Mert bir klan oldugunuzu güzel eğlenerek savastıgımızı düşünüyorum.Buradan doydoy ve cruel arkadaslarımıza üstün dirençlerinden dolayı bizzat teşekkür ederim.Savasan tüm arkadaslarıma ve savastıgım jog arkadaslara başarılar dilerim.Son askere kadar devam.

*SRM*

Okçu
bu nasıl bir tavır , yazık. Burada bazı arkadaşlar hala internet aleminin sanal rüyasına kapılmış bol keseden yazıyorlar, savaşı kazanıyor olmak maalesef bu hakkı size vermiyor. Karşınızda öncelikle tanımadığınız biri sonra da büyüğünüz duruyor. Her ne olursa olsun Lütfen saygı çerçevesinde konuşalım. Fikirleri de düzgün bir sekilde söylemek lazım, herkes için geçerli.

diğer taraftan; benim fikrime göre böyle olsaydı şöyle olurdu vs demek bu platformda yersiz olacak, bu kendi içimizde yapacağımız ya da oyun sonunda nostra kanadından aklı selim, düzgün iletişim sağlamayı bilenlerle yapacağımız değerlendirmeler olur. He bir etkisi var mı, yok, ama bizim millet sever böyle şeyleri futboldan alışkınız...

başka eğlenceleri yoktur belki abi baksana wp'de yapacakları muhabbeti burada yapıyorlar. bu üslubu ve tavrı ben beğenmedim.

gahaha
başarılar kardesim

Bu kadar işsiz güçsüz adamı nasıl topladılar klana anlamadım ne yerler ne iiçerler ne dışarı cıkarlar ne uyurlar hayatı bilgisayar başında geçirirler babaların parasıyla pre alıp kaçak program kullanarak operasyon yapıp köy alırlar saniyenin yüzde 10 aralıklarla ordu ve mis atarlar bunuda cok iyi şavaşıyorum diye çaka satarlar bunu adınada NOSTRA derler

Madem üslup dersi vereceksiniz, önce abinizin dediklerine bakacaksınız. Büyük olmak demek , her şeyi söyleyebilirim ama bana söylenmesin demek değil. Samimi bir yaklaşım gösterdiğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Abinize de bir çift kelam etseydiniz, o zzaman dikkate alınırdı.

iyi oyunlar.

tipobaha

Mızrakçı
Madem üslup dersi vereceksiniz, önce abinizin dediklerine bakacaksınız. Büyük olmak demek , her şeyi söyleyebilirim ama bana söylenmesin demek değil. Samimi bir yaklaşım gösterdiğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Abinize de bir çift kelam etseydiniz, o zzaman dikkate alınırdı.

iyi oyunlar.

Kendisine ben söyleyeceğimi özel olarak söyledim zaten. Ki benim mesajımda da değindim. O mesajda da yanlış ithamlar var tabi, itirazım yok.
Öte yandan isteyen alır istemeyen almaz, her şey ortada.
Size de iyi oyunlar. :)

*SRM*

Okçu
Kendisine ben söyleyeceğimi özel olarak söyledim zaten. Ki benim mesajımda da değindim. O mesajda da yanlış ithamlar var tabi, itirazım yok.
Öte yandan isteyen alır istemeyen almaz, her şey ortada.
Size de iyi oyunlar. :)
kendisine özelde, buradaki arkadaşlara genelde :)
o zaman keşke buradaki arkadaşlara da özelden yazsaydınız.