İlginç

SungurAlp

Markiz
Burada yeni olmama rağmen bütün w lerin forumlarina göz gezdirdim kapananlar falan hepsi dahil hiç birinde bir klanı yenmişler dünyayı kapatacaklar die bu kadar havaya giren .yendiği rakibini bu kadar aşağılayıcı yazılar yazanı ilk defa gördüm...

Klanlara hoşgeldiniz :D Bunlar aşırı rekabetten oluyor.Reelde tanısalar kan davasına dönüştürecek tartışmalar bile gördüm, o yüzden bunlar normal artık :D

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Klanlara hoşgeldiniz :D Bunlar aşırı rekabetten oluyor.Reelde tanısalar kan davasına dönüştürecek tartışmalar bile gördüm, o yüzden bunlar normal artık :D
kazanan taraf zevk alır keyfini çıkarır hakkıdır da kaybeden üzülür canı sıkılır bunlar normal şeyler ben hiç kimsenin kalbini kırmamaya çalışıyorum

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
Yoo galiba kaybeden taraf biziz ama hiç üzülüp can sıkma durumu yok :D
herneyse işte ben zamanında biz zor durumdayken bizimle tepeden konuşup alay eden oyunculara aynısını yapmayacağım bizim ekipten oyunculari tehdit yolu ile kendi tarafına çekmeye çalıştıkları zamanlari bi sirku çekmiştim bilmem hatırlar mısın ben sabırlı birisiyimdir kendi işimize bakıp er yada geç kazanacağız dedim şimdi rehavete mi kapıldık tabi ki hayır son adam düşene kadar devam edeceğim

DeletedUser72279

Ziyaretçi
herneyse işte ben zamanında biz zor durumdayken bizimle tepeden konuşup alay eden oyunculara aynısını yapmayacağım bizim ekipten oyunculari tehdit yolu ile kendi tarafına çekmeye çalıştıkları zamanlari bi sirku çekmiştim bilmem hatırlar mısın ben sabırlı birisiyimdir kendi işimize bakıp er yada geç kazanacağız dedim şimdi rehavete mi kapıldık tabi ki hayır son adam düşene kadar devam edeceğim
Bu arada casual 6 da bir bize başarılar dilemedin gözümden kaçmıyor değil

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Yoo ben her zaman dalgamı geçerim sizinle kafa hesaplar ban yemese sizde biliyorsunuz savaşın kazananını o yüzden hiç uzatmayacağım iyi günler.

Ban yemeselerdi abi o zaman Sanki dış mihraklar bizi destekleyip hesaplarını banladı. Dalavereyi fazla abartıp multi oynarlarsa olacağı bu işte. Oyunu tek world oynamış adam bile biliyor kuralları. Yok hesaplar ban yemeseydi yok şu olsaydı vs bahaneye hiç gerek yok. Bundan bir kaç ay önce kesin zafer kazandım böbürlenmesine girdiğinizde Anatol dalar alem bakar dediğimizde ağlarsınız falan diyordunuz bize. Kim ağladı an itibari ile herkes şahit oluyor

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ban yemeselerdi abi o zaman Sanki dış mihraklar bizi destekleyip hesaplarını banladı. Dalavereyi fazla abartıp multi oynarlarsa olacağı bu işte. Oyunu tek world oynamış adam bile biliyor kuralları. Yok hesaplar ban yemeseydi yok şu olsaydı vs bahaneye hiç gerek yok. Bundan bir kaç ay önce kesin zafer kazandım böbürlenmesine girdiğinizde Anatol dalar alem bakar dediğimizde ağlarsınız falan diyordunuz bize. Kim ağladı an itibari ile herkes şahit oluyor
Yoo bak bakayım ağlıyor muyum gayet bu kadar kasmayın altı üstü bir klan dağıttınız :D

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Yoo bak bakayım ağlıyor muyum gayet bu kadar kasmayın altı üstü bir klan dağıttınız :D

Dostum biz kasmıyoruz ki :D ben bundan 6 ay önce de bugün yaşanan şey olacak diyordum zaten benim bu kadar şey yazmamın sebebi Cellat klanının çok üst ağızdan konuşup o zamanlar şov yapmasıydı :D şimdi hiçbiri ortalıkta yok burda yazmayı biliyorlardı