galaksi Vs. nra

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
anlattıklarımın şekil a örneğisin. forumda böyle tarafımıza yüklendiğiniz zaman oyundan düşmüyoruz bilginiz olsun. kendinizi rezil ediyorsunuz anca. kendi klanınızda ki arkadaşlar da ne olduğunuzu görüyor biliyor.

@**FenerSavar** nereye kayboldun . multinle gelde yine ana bacı küfürler et hadi. veya dünya da olmayan bir dostuna söyle o gelsin yapsın.

Ürküttün beni bi 10 günde ben geri kalmayayım dedim :D şu düşen köylere de bi çare bul yüce kral katili kıta 63 otoban oldu diyorlar sjsjsjsjsjsjsj

-SouLFly52-

Kılıç Ustası
mevzu burda dayak falan değil. mevzu sizin böyle herkese karşı küçümseyici aşağılayıcı konuşmanız. galaxy içinde bir çok ekip vardır illa ki. dünya başından beri sizin ekip haricinde bize ne laf söyleyen oldu ne hakaret eden. ektiğinizi biçiyorsunuz. biçmeye de devam edeceksiniz. benim forumda ki hal ve tutumum ise tamamen adamına göre. bunun bir oyun olduğunu unutmadan güzel aşağılamadan konuşabilene sözüm yok. ama senin gibilere bu oyunda yerde yok.

diony sos ağzı var dili yok adamın. ne kimseye laf söylüyor ne kendine laf söyletiyor. sende adam olda kendine laf söyletme. dead knight yaşı büyük bir abi heralde. onunda forumdaki hal ve tutumu ortada adamın kimseyle işi yok düşüreyim derdi yok. adam tamamen zevk için oynuyor.

ama sen ve ekibin öyle değilsiniz.

72 köyden sadece 1 tane savunma köyü patladı. diğer 71'inden de bahseder misin ? yoksa raporları kafana kafana vurayım mı burda ? sen seç :D (buna ayrı cevap bekliyorum)

zarakiye büyük komutan falan dediniz gittik vurduk öyle böyük komutan falan değilmiş. bi vurduk 10 günde zor toparladı. device ağır yaralı, kalp masajı yapın arkadaşa. lakin onun toparlanmasına izin vermicez. 3 günde 1 tepenizdeyiz hadi bakalım ;)

oğuza söyleyin 2500-3000 köye 1'er çiftlik sav ayarlayabilirse biz silecez. aksi durumda durmayacağız. :) kolay gelsin.

Dostum bunu ilk siz yapmıyorsunuz ,nra zaten savaş başladığından beri yapıyor :) Mancınıkla köy alınmadığını ögrendiğinizde belki skor olarak tekrar öne geçersiniz :)

akifS*

Hafif Atlı
anlattıklarımın şekil a örneğisin. forumda böyle tarafımıza yüklendiğiniz zaman oyundan düşmüyoruz bilginiz olsun. kendinizi rezil ediyorsunuz anca. kendi klanınızda ki arkadaşlar da ne olduğunuzu görüyor biliyor.

@**FenerSavar** nereye kayboldun . multinle gelde yine ana bacı küfürler et hadi. veya dünya da olmayan bir dostuna söyle o gelsin yapsın.
Tartışmaya dahil olmak istemiyordum ama küfür muhabbeti cidden çok komik. Oğuz sırf küfür etsin diye Lebron Hüseyin’i bizim discorda sokuyor, Yiğit aracılığıyla. Karşıdan yedi ceddimize küfür edilince bizimkiler de dayanamayıp sövüyor. Buna gerek var mıydı mesela? Bizim moralimiz mi bozuldu? Savaş mı etkilendi? Öylesine küfürleşmiş olduk :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
diony sos ağzı var dili yok adamın. ne kimseye laf söylüyor ne kendine laf söyletiyor. sende adam olda kendine laf söyletme. dead knight yaşı büyük bir abi heralde. onunda forumdaki hal ve tutumu ortada adamın kimseyle işi yok düşüreyim derdi yok. adam tamamen zevk için oynuyor.

biz işin sonunu bekliyoruz şimdiden başlayınca gazı kaçıyor

akifS*

Hafif Atlı
lan olum ben bizzat onmylove'un 3 yıldır kadrolu itiyim ben bile 1 kere abi demeden seslenmedim onmylove'a.Beraber mi bot bagladiniz nerden geliyor bu cesaret ?
kimsenin aracılığı ile, veya oğuz abinin gönlü olsun diye ( ki kral istesin hergun gelir gene soverim orasi ayri ),veya savaş etkilensin diye, veya moraliniz bozulsun diye sovmedim. Sövdüm çünkü hak ettiniz daha da edecem.
Aracılığı ile derken, discord için daveti Yiğit atmış ondan bahsediyorum. Sövme konusunda da serbestsin zaten kanka nasıl istersen. Sövme demem asla. Burada akşama kadar racon kesen arkadaşlar var, onlar desin sövme diye. Böyleyken böyle olur, şöyleyken şöyle diye anlatıyorlar sürekli. Sanki Konsey’in masasında oturuyormuşuz gibi :D

akifS*

Hafif Atlı
Herkese bir kere şans veriyorum yalan yok ama fazlası da yok, diğer sefer ben de söverim :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından: