En İyi Savaş Taktiği(!)

eto1907

Milis
Ethem benim birilerini savunduğum yok. Sen her ne kadar haklı olsan da gidip Cellat klanına geçtin yav bundan ötesi var mı abi. Adamların ne olduğu ortada bizden daha çok mu güven veriyorlar sana. İş yerinde bir şeye kızdığında işten istifa edip çıkıp gidiyon mu var mı böyle bir şey. Ne diyim ki... Yukarda da arkadaş rakip klana geçerse dostluğu mu bitircen yazmış. Biz senle Anatol klanında tanıştık sen de biliyorsun ki Anatol bizim asla ters yapmadığımız bir klan. Başka bir dünyada başka bir worldde rakip klanda olsan zevkle savaşırdık bunun da lafı yapılmazdı zaten her worldde rakipte bir sürü arkadaşımız oluyor. Ama bu worlde bakıldığında ise karşımızda mükemmel bir şekilde kutuplaşmış etik ya da ahlak gibi hassasiyetleri bir kenara atıp ''ooo düşmandan köy alıyoz'' ''banane cenazesi varsa yok bakıcı vereymiş vs'' '' banane deprem mağduruysa'' gibi bakış açısına sahip olanlarla aynı klanda olmayı kendine yakıştırıyorsan sıkıntı yok Ethem. Ben bunu yapacağıma hesap silerdim.

sen hala kim haklı kim haksız cevap veremiyorsun ki?o kadar emek vermişim neden hesabı silip gideyim?
fazla uzun yazmayacağım siz hala silseydin etseydin bilmem ne kaç defa hakkım yenildi bir defa sesini çıkartan olmadı

sen hala kim haklı kim haksız cevap veremiyorsun ki?o kadar emek vermişim neden hesabı silip gideyim?
fazla uzun yazmayacağım siz hala silseydin etseydin bilmem ne kaç defa hakkım yenildi bir defa sesini çıkartan olmadı

Ethem sen oraya geçtikten sonra haklısı haksızı kalmadı zaten ortada. İyi Cellat klanında oyna bunlarla çok sürmez zaten dalavereye düşmen knendin siler çıkarsın o dedi bu dediye kalmadan. Sen Anatol'ü bırakacak adam değildin.

*Alpagu

Yasaklı
Böyle de seviyesiz adamlar var :)
sana demedim. Cellat klanlarının ağzından düşürmediği seviye eğer rakip klandan oyuncu çekmek, truva attırmak casusluk istemek, kışkırtmak falan ise biz onların seviyesine yetişemeyiz. Ancak bu seviye dediğiniz şey rakibinizin kalitesiyle paralelse Anatolun klansavaşları döneminden itibaren girdiği tüm haritalara, rakiplerine karşı tutumuna bakarak ve ya dinleyerek seviyemize yetişmeye çalışabilirsiniz. Artık buradayım bol operasyon bol hareket bekliyorum sizlerden. Bana diğer Anatol oyuncularına yazdığınız gibi yazmayın ;)

gecekusu035

Acemi
Aşağıda da görüldüğü gibi savaşmak için bi dünya asker kaybettiği halde adamları atan kim belli oluyo bizim pasif 1 kere bile oyuna girmemiş belki sırf 15 gün geçsin de barbar olsun diye klanda tuttuğumuz adamlar için laf yapmaya gerek yok bence

Oyuncuların isimleri yazıyo tek sayfaya bunlar sığdığı için bunları attım merak eden twstatstan bakabilir :)

Bence sen o konuya hiç girme sansasyo zira bendeki wahtsapp msjları duruyor. Nasıl oluyorsa ARTIK???
Ferhat op yaparken cellattan bir oyuncudan köy alıyor. Köyü kaybeden karakterli arkadaş köy düşmeden köyün adını senin ananı yazıp düşer düşmez şikayet ediyor. Ferhat köyü alıp adını değiştiriyor. Ama cellatta ki karekterli adam yerine ferhatın hesap ceza alıyor. Enteresan olan şeyse adam siz opa başlıyorsunuz bu köyden dolayı cezayı alıyor. Hadi bir ayrıntı daha vereyim mutlu olursun belki diye söyleyeyim...
Ferhatın hesabını kurtarmak için itirazını yaptı ama kurtaramayacağını anlayınca kendi isteği ile klandan çıkartıldı... Yani lütfen boş yapmayalım.. Saygılarımla

Ben daha önce bu formda eleştiri yapınca klandan adam ihracını durdurdunuz hatırlatayım...

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Rütbeni yazmamışsın
Anatol klanları op kordinatörü

eto1907

Milis
Ethem sen oraya geçtikten sonra haklısı haksızı kalmadı zaten ortada. İyi Cellat klanında oyna bunlarla çok sürmez zaten dalavereye düşmen knendin siler çıkarsın o dedi bu dediye kalmadan. Sen Anatol'ü bırakacak adam değildin.

ben Anatolü zaten bırakmam ancak son zamanlarda klan anlayışı değişti özellikle belli başlı kişiler de..görüyorsun yönetici vaktin yoksa oyunu bırak der diğeri ben takip ediyorum der vs vs
Ben casual 4 de hala daha avande deyim mesela :)

eto1907

Milis
sana demedim. Cellat klanlarının ağzından düşürmediği seviye eğer rakip klandan oyuncu çekmek, truva attırmak casusluk istemek, kışkırtmak falan ise biz onların seviyesine yetişemeyiz. Ancak bu seviye dediğiniz şey rakibinizin kalitesiyle paralelse Anatolun klansavaşları döneminden itibaren girdiği tüm haritalara, rakiplerine karşı tutumuna bakarak ve ya dinleyerek seviyemize yetişmeye çalışabilirsiniz. Artık buradayım bol operasyon bol hareket bekliyorum sizlerden. Bana diğer Anatol oyuncularına yazdığınız gibi yazmayın ;)

benim düşmanlığım kişi bazlı klan bazlı değil..2 3 kişinin tavrını tüm klana yansıtmam

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Marcus vallahi bu işi iyi biliyorsunuz he adam toplayayım dedim klandan attınız oldu mu hiç

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Normalde sesimi çıkarmama burada oyuncu çıkartıyorsunuz şey yapıyorsunuz diye ağlayıp sonra oyuncu atmak da ne bileyim abi ters iş bize