Kapak Hesap Sil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mavıpsa

Yasaklı
Akşam 8 9 arası saldırılara başladığım ve gece 12 de 0 olan günün savunmacısini kazandığım bir gündü teşekkürler kapak ailesi baya copsunuz zamanında yidiğin hurmalar şimdi yavrum tirmalar hadi bakimm bana kim köy salicak misleri boşuna mı bastık biraderlerim daha 2 aldım kamileer patlamadı hadi biraz canlanin xd YTD.

Müendiz

Acemi
Kapaktaki arkadaşlar aydınlatır mısınız dün kimden yardım istediniz. sanırım ayıp bir cevap alınca konuşamadınız daha sonra biraz açar mısınız konuyu

Müendiz

Acemi
Kimin eli kimin cebinde belli değil Galaxy kaçıp kurtarmış kendini izole hayat yaşıyor kıtasında sanki bir tek onlarda sorun çıkmadı gerçi kaçmaları onlara yetmistir

Nememurualkolbey?

Mızrakçı
59 da sizin klanıniza yapılan (sizin klaniniza yapılan tam boyle de değildi, önce klanlar ortak isim altında toplandıktan sonra size ve muttefiginize dusman oldu) aynı hareketten sonra tarafınizca karakter, adamlık vs gibi ithamlar havada uçuşuyordu @bugracisem. 59 da cin klanında oynayan ve bu duruma ağlayan kim varsa bu kişilerden adamlık ve karakter bekliyorum :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.