MyrmidoNs Operasyon Raporları

Deleted User - 5559770

Ziyaretçi
Boş konuşmayı toksiklik yapmayı sevmiyoruz biz, 2 klanın operasyon yaptığı günlerin devamında foruma yazılanlara bakılınca bu fark ortaya çıkıyor, yalnızca ben senin yazdığın gerçek manada saçma olan şeye cevap verdim 10 klan diplomasi yaparak girdik demeye çekinmiş olman gerek ki konu başka yerlere geldi :)
Dayı sen neden ban yedın, hesabında kim vardı op günü :)

W A R D A D D Y

Baltacı
Güzel güzel bireysel oyunculuk konusu konuşulurken oradan buradan atlayıp devamlı klan politika vs konusu açmaya bayılıyorsunuz ağzınızla gevelediğiniz iki üç şey bi çoğunuz aynısını söylüyorsunuz. Sıkılmayıp bıkmıyorsunuz. Sınırımda kaç köyün var ? Daha bana 1 tane fake atmış değilsin :D hesabına geçirdiğin leş yiyiciler düşürdüğüm ve düşürdüğümüz köyleri peşliyor onunla mı övünüyorsun :D Ben yönetimimin işine karışmam ben oyunumu oynarım oyun konuşurum diğer konular ilgi alanım değil. İşi bu boyutlara getirmeyi sevmiyorum kabalaşmak bana göre değil ama getirecekseniz de cevabım illa ki vardır susup oturacak değilim. Sonraki yazdıklarını dikkate almamı istiyorsan 3-5 fake at zira ben zamanımı forumda değil oyunda geçiriyorum... :D

Okuma veya okuduğunu anlama konusunda ciddi sıkıntılar çekiyorsun sanırım daha fazla muhattap almaya devam etmeyeceğim o yüzden işi politika boyutuna kim taşımış bir bak istersen parantez içinde ünlemler kullanarak :) Oyunculuk konusuna gelince de 2 3 haftalık bir maraton değil bu umarım hep buralarda görürüz seni genç (dayı demenize hitaben söylüyorum :)) ,

Bazı şeyleri çok kasıyorsunuz kasmayın kaybeden kazananı tebrik eder olur biter ama görüyorum ki siz şimdiden bazı şeylere bahane oluşturmuya çalışıyorsunuz bunu siz de çok iyi biliyorsunuz, bu da son yazımdı algı sıkıntıları yaşayan biri için daha fazla vaktimi heba edemem :)

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Gayet güzel bir savaş oluyor bu kadar gerilmek yerine tadını çıkartmak lazım. Dünyada fake limiti ve mis süresi limiti var. Taraflar da birbirinden güçlü iki klan olunca köy almak da tutmak da çok güçleşiyor. Bu şartlarda savaş ilerledikçe iki ekip de değişik değişik taktikler deneyecektir ve savaşa iyice renk gelecektir.

Diğer bir husus ise, savaş bitince de burada olun deyip ortamı germek bana saçma geliyor açıkçası. İki taraf da savaşın Galaxy'nin soldan girişi ile biteceğinin, Galaxy girene kadar sınırda çok ufak değişikliklerin olacağının farkındadır bence. Yani zaten büyük ihtimalle kaybedeceğinin bilincinde olarak savaşan bir topluluğa savaş bitince görüşelim demek garip ne bileyim :s eğlencenize bakın bence bir gün siz çakılıyorsunuz bir gün biz çakılıyoruz tam caps yapmalık konu ama hep kavga var :s

impo12

Mızrakçı
Gayet güzel bir savaş oluyor bu kadar gerilmek yerine tadını çıkartmak lazım. Dünyada fake limiti ve mis süresi limiti var. Taraflar da birbirinden güçlü iki klan olunca köy almak da tutmak da çok güçleşiyor. Bu şartlarda savaş ilerledikçe iki ekip de değişik değişik taktikler deneyecektir ve savaşa iyice renk gelecektir.

Diğer bir husus ise, savaş bitince de burada olun deyip ortamı germek bana saçma geliyor açıkçası. İki taraf da savaşın Galaxy'nin soldan girişi ile biteceğinin, Galaxy girene kadar sınırda çok ufak değişikliklerin olacağının farkındadır bence. Yani zaten büyük ihtimalle kaybedeceğinin bilincinde olarak savaşan bir topluluğa savaş bitince görüşelim demek garip ne bileyim :s eğlencenize bakın bence bir gün siz çakılıyorsunuz bir gün biz çakılıyoruz tam caps yapmalık konu ama hep kavga var :s
Tabi yenilgiyi kabul etmekte güzel bir şey :)

Kusursuzolay

Yasaklı
Gerek açıklamalar gerekse raporlar ve saygı çerçevesinde yazılar çok iyi birde şu Oplardan sonra ve rapor sonrası istatistiklerde atılırsa daha güzel olur sanki gerçekten benimde keyifle izlediğim bir savaş ve merak etmiyorum değil :)