MyrmidoNs Operasyon Raporları

baranhan

Mızrakçı
Bu başlık altında myrmidonsun exite attığı desteklerin raporları paylaşılacaktır.

Merhabalar...

Operasyon hakkında bilgi verecek olursam. Karşılıklı güzel uğraş verilmiş operasyon oldu.

33 köye gidildi arkadaslar . 13 Köy alındı ( 2 tane istastistiğe işlemedi ) , 2 si stalker tarafından geri alındı ve 11 köyde elimizde kalmıs bulunmaktadır.

Gidilen 33 Köyün - 3 ünde komple patladık. Kalan köyler açılmış olup bir cok köyde de rakibimiz tarafından güzel aralar yedik :) .

İki tarafıda tebrik ederim...

Herkese Kolay gelsin

Pwnstaer

Acemi
Selamlar,

İki taraf içinde çok eğlenceli geçiyor. İki günde bile oyunun tüm detaylarını yaşadık uyguladık, güzel savaş oluyor.

Stalker ismi benim için önemli w14'te NOP'u ilk defa kurmuştuk, w15'te Stalker klanında yer almıştık , hatırası büyüktür bende.
Myrmidons'da ise çok sevdiğim arkadaşlar var.

Bunun bir oyun olduğunu unutmadan, saygı ve sevgi çerçevesi içinde geçmesini diliyorum. Başarılar.

Bu arada ellerinize sağlık güzel operasyondu, özellikle bana baya antrenman yaptırdı arkadaşlar :)

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Selamlar,

İki taraf içinde çok eğlenceli geçiyor. İki günde bile oyunun tüm detaylarını yaşadık uyguladık, güzel savaş oluyor.

Stalker ismi benim için önemli w14'te NOP'u ilk defa kurmuştuk, w15'te Stalker klanında yer almıştık , hatırası büyüktür bende.

Bunun bir oyun olduğunu unutmadan, saygı ve sevgi çerçevesi içinde geçmesini diliyorum. Başarılar.

Bu arada ellerinize sağlık güzel operasyondu, özellikle bana baya antrenman yaptırdı arkadaşlar :)
Eline sağlık abi

Cyroburn*

Ağır Atlı
Selamlar,

Eline sağlık abim kral adamsın