Vira-Baba-Maybe-Akrep

haksef

Milis
Tırnağına ulaşmak için nereye başvuru yapıyoruz

benim tırnağım yok :) bana ulaşamazsınız :D o yüzden tırnağımı örnek verdim :) şaka maka mönch e sataşmayı seviyorum bırakın o gelsin bakın siz yazınca o cevap vermiyor sizin yazdığınıza begeni atıyor olmuyor o yüzden mönchün yerine cevap vermeyin bırakın o gelsin :D o daha keyifli oluyor cümle kurma yetisinimi kaybetmiş nolmuş şuraya bi aglama resmi veya agla yazıp gidiyor ona daha çok gülüyorum :D

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
benim tırnağım yok :) bana ulaşamazsınız :D o yüzden tırnağımı örnek verdim :) şaka maka mönch e sataşmayı seviyorum bırakın o gelsin bakın siz yazınca o cevap vermiyor sizin yazdığınıza begeni atıyor olmuyor o yüzden mönchün yerine cevap vermeyin bırakın o gelsin :D o daha keyifli oluyor cümle kurma yetisinimi kaybetmiş nolmuş şuraya bi aglama resmi veya agla yazıp gidiyor ona daha çok gülüyorum :D
Hemen haber vereyim haksef seni özlemiş diye ayıpsın tırnaksız kardeşim

Mönch*

Yasaklı
Sen git YGS-LYS'de yüzde 0,2'lik dilime gir; Türkiye'nin sayılı üniversitelerinde oku; iki satır kodluk oyunda ömrünü çürütmüş, manik depresif bozukluktan gelip forumdaki insanlara saran abaza hayatsızın biri sana gelip cümle kurma yetisini kaybetmiş desin sjdjfskdfsk

haksef

Milis
Sen git YGS-LYS'de yüzde 0,2'lik dilime gir; Türkiye'nin sayılı üniversitelerinde oku; iki satır kodluk oyunda ömrünü çürütmüş, manik depresif bozukluktan gelip forumdaki insanlara saran abaza hayatsızın biri sana gelip cümle kurma yetisini kaybetmiş desin sjdjfskdfsk

seni burdan yaşadığın şehire kadar tebrik etmek istiyorum :) bak o kadar güzel cümle kurmuşsun gidip cümle sonuna nokta koymayı unutmuşsun oluyor mu olmaz bidaha başarılı bir cümle kurduğun zaman sonuna nokta koymayı unutmamanı rica ederim neden çünkü oyun çok nadir görüyoruz cümle kurduğunu ondan :) ygs lys de bir başarı elde etmiş olabilirsin tebrik ederim bazen tebrik etmeyi bilmekte gerek ama hangi dilime girdigin önemli olmaz o başarıyı sağladıktan sonra devamını getirebilmen önemli(şeçtigin bölüm yanlış olur ,bölümün önü açık olmaz ve daha önemli bir şey olması gerekir burda yazılmaz :) ) genelde ağla fotoğrafı ve ağla yazmandan başka bir şey yazmadığından dolayı bende senin gerçekten cümle kuramadığını düşünmeye başlamıştım cümle kurabildiğini bize güzel bir dille açıkladın sonunda :) sayılı üniversitelerinde okudum yazdın sırf merakımdan soruyorum hangi sayılı üniversitelerinde okudun sayılı üniversitelerinden birinde mi okudun yoksa sayılı üniversitelerinde mi okudun kaç tanede okudun isimlerini yazarmısın :)

son olarakta kaç yaşında olduğumu bilmiyorsun ve daha önemlisi tw stats'ıma hiç bakmamışsın eğer baksaydın hangi dünyada ne kadar oynadıgımı bazı dünyalarda kaç defa sil attığımı görürdün ve ömrümü iki satır kodluk oyunda çürütüp çürütmediğimi anlardın :) ömrümün ne kadar olduğunu bilmeden ve ne kadarını ne zamandır buralarda harcadığımı bilmeden böyle bir cümle kurman garip bidaha güzel cümleler kurmaya özen gösterirken kanıt ile gel teşekkürler :)

klanlarda kışkırtma bazen attığın kamiden daha önemlidir mönchcüm :)

haksef

Milis
okumadığına yemin edebilirmisin :) seviyemin ne kadar yüksek olduğunu seninle muhattap olmamdan mı anladın :)

burakaan

Milis
beynimi bulamamışsa başka bir şey tutmuş olabilir :) örnekte vereyim fesatsınız şimdi tırnağım mesela sizin ulaşacagınız tek şey tırnağımdır :)

iyi en azından kabul ediyorsun olmadığını beyni yerine farklı organları çalışan insanlardan biri olduğun için ve sende kabul ettiğin için seni muhattap almamın yanlış olduğunu da ben kabul ederek kesiyorum konuşmayı.

haksef

Milis
iyi en azından kabul ediyorsun olmadığını beyni yerine farklı organları çalışan insanlardan biri olduğun için ve sende kabul ettiğin için seni muhattap almamın yanlış olduğunu da ben kabul ederek kesiyorum konuşmayı.

ben beynim yok demedim :) beynimi bulamamışsa dedim örnekte vereyim anlama sıkıntısı çekiyor olabilirsin :D paran kayboldu bulamıyorsun bu paranın olmadığını mı gösterir senin bulamadığını mı ? bu arada kendi hesabınla gel kimsin bilelim :) neden açıklamaları kendi hesaplarınızla gelip yapmıyorsunuz kim olduğunuzu gizlemenini bir nedeni var mı ?

ben beynim yok demedim :) beynimi bulamamışsa dedim örnekte vereyim anlama sıkıntısı çekiyor olabilirsin :D paran kayboldu bulamıyorsun bu paranın olmadığını mı gösterir senin bulamadığını mı ? bu arada kendi hesabınla gel kimsin bilelim :) neden açıklamaları kendi hesaplarınızla gelip yapmıyorsunuz kim olduğunuzu gizlemenini bir nedeni var mı ?

ADI YOK NAMI VAR...

burakaan

Milis

ne açıklaması ya :D makara yapıyoruz burada bu benim kendi nickim zaten, güzel örnek vermişsin mesela paranı cebine koymuşsun sonradan cebine bakıyorsun cebinde yok para dünyadan yok olmuş değil ama artık yerinde değil sana bir faydası yok belki biri çalmış belki bir yerde harcamışsın evet var belki ama sana faydası yok artık :D:D

haksef

Milis
ne açıklaması ya :D makara yapıyoruz burada bu benim kendi nickim zaten, güzel örnek vermişsin mesela paranı cebine koymuşsun sonradan cebine bakıyorsun cebinde yok para dünyadan yok olmuş değil ama artık yerinde değil sana bir faydası yok belki biri çalmış belki bir yerde harcamışsın evet var belki ama sana faydası yok artık :D:D

harcamışsam zamanında bana faydası olmuş demektir :D çalınmışsada lazım olan biri çalmıştır lazım degilse niye çalsın degil mi :D

haksef

Milis
d0ru güzel yaklaşım hayırsever biriysen demekki :D

bilmem çevreme sormak lazım :) imkanlar dahilinde bir şeyler yapmak güzeldir.D0ru yazdın doğrun 0 demek içinmi o yerine 0 koydun yoksa o tuşun basmadıgı içinmi :D o tuşun çalışmasa yukardaki diğer cümleleri o ile kuramazdın neler yapıyorsun öyle :D

IIZoRBeyII

Yasaklı

BKZ: Eşşege altın semer vursan eşek yine aynı eşek diye bir atasözümüz var velhasıl kelam biz sana egitim hayatında başarısız biri demedik sen bu kadar övmüşsün kendini fazla takma :D