Vira-Baba-Maybe-Akrep

burakaan

Baltacı
bilmem çevreme sormak lazım :) imkanlar dahilinde bir şeyler yapmak güzeldir.D0ru yazdın doğrun 0 demek içinmi o yerine 0 koydun yoksa o tuşun basmadıgı içinmi :D o tuşun çalışmasa yukardaki diğer cümleleri o ile kuramazdın neler yapıyorsun öyle :D

ben hep 0 la yazıyorum benim 0 dır belki :D

burakaan

Baltacı
BKZ: Eşşege altın semer vursan eşek yine aynı eşek diye bir atasözümüz var velhasıl kelam biz sana egitim hayatında başarısız biri demedik sen bu kadar övmüşsün kendini fazla takma :D

anlama sıkıntısı yaşamışsın belli ki arkadaş orada girdiği sıralamayı örnek vererek cümle kurma yetisini cevap verdiği kişinin karşısında yada basit bir oyunda kaybetmeyeceğini söylemeye çalışmış ama atasözleri haklı eşşeğe neden laf anlatmaya çalışırsın ki anlamaz eşşek yine eşşek :D demekki sizin de laftan anladığınız bu...

IIZoRBeyII

Yasaklı
anlama sıkıntısı yaşamışsın belli ki arkadaş orada girdiği sıralamayı örnek vererek cümle kurma yetisini cevap verdiği kişinin karşısında yada basit bir oyunda kaybetmeyeceğini söylemeye çalışmış ama atasözleri haklı eşşeğe neden laf anlatmaya çalışırsın ki anlamaz eşşek yine eşşek :D demekki sizin de laftan anladığınız bu...
sen arkadasin avukatisin herhalde sanada bi atasozumuz var ama ban yemiyelim elin baltasiyla ormana girilmez diyeyim sen gerekli biipleri yerine koy :)

burakaan

Baltacı
@haksef

2 konuyu birbirine bağlamaya çalışarak bu ikisini alıntıladıysan msjları tekrar okumanı öneririm 0 olan doğrular dı beyin değil...

p1pijo

Yasaklı
Na gada da tantana dönmüş burda ya. Şnorkelimi taktım da geldim

Öncelikle İllegal Karantina yani Doğan. Her ne kadar oyun profilindeki kışkırtıcı hallerine ve köy adlarına ayar olsam da savaşındaki dirayet ve sohbetindeki samimiyet için teşekkür ederim. 62. dünyada başarılar. Bireysel sohbetimizde söylediğim gibi başka dünyada aynı çatı altında bir oynamak istediğim güzel bir oyuncusun, emeğine sağlık.

p1pijo yani Enes, sana denecek çok laf var da buranın yazı karakter kısıtı seni anmaya yetmez

Seni birebir yüzleşmeye yani o YouTube üzerinde yaptığın kendince dil sürçmesi, dinleyen herkesçe saygısızlığın hakkını vermek için yüzleşmeye davet ettim ve yine ediyorum. Eğer Tabeworn Serdar müsait vakit bulursa ve sen de dilinin 400 bin bakımını yapmış olursan ilk fırsatta pistte görmek, dünya başında döndürdüğün dönmedolaplardan herkese gerekli açıklamayı yapmanı isterim.

Amo, Narkoz (X2 doz), malayf ve saz arkadaşları.. p1pijo yani Enes'in ve fikren arkasından yürüyenlerin entrikaları için Musa'nın anlattıklarında gram fazla yok, tonla eksik var. Eğer burada bir şeyleri savunuyorsanız önce nezaket gösterip hak vermeli ve tebrik etmelisiniz.

İçinizde bazı oyuncuların (bunların arasında kilit oyuncular da var) baştan böyle olduğunu bilseydi o oluşumda olmayacağını gayet iyi biliyoruz. Sizin de bastıramadığınız, içten içe yükselen o 'Rezil olduk' çığlığını artık dünya alem duyuyor ve buna itinayla gülüyor aha haboyle.

Böyle trajikomik bir pozisyonda kalmışken bu kadar inkâra, bu kadar atıp tutmanıza ve yanıltıcı beyanlarınıza şu aşamada hak vermemek elde değil çok haklısınız çoook.

Dünya başında da anlamamıştım, halen anlamıyorum ama artık kafa yormuyorum. İçsel sorgulama yapabilmeniz için buraya bir soru bırakıyorum; 'Yav biz bu Enes'in peşinde nasıl yola çıktıj, hadi çıktık neyse de halen nasıl da bedbahtça savunup da yürüyoruz?'

RM'den destek almışız da ondan vuramamışlar gerekeni arkadaşlarım yazmışlar zaten, o destek ki dünya sonuna kadar alınamayacak bir köy yapar, o destek ki 1 kami gelse 1 mızrak ölür hey gidi hey..

Dünyaya başlamadan önce PAKTları kurdunuz, biz bi tek Vira-Baba olarak girdik. Akrep yani mtulker061 Mustafa abilerle de gerek yüzyüze, gerek savaştaki deneyimlerimizle birbirimizi daha iyi tanıdık ve kenetlendik. Evet her ortamda diyorum; burada da kalıcı olması adına paylaşmaktan mutluluk duyuyorum ki Akrep gösterdiği mücadele ve dirayetle bu dünyada onore edilmesi gereken bir ekiptir, bizim onlara desteğimiz evet vardı ancak onların mücadele gücü ve azminin yanında esamesi bile okunmaya değmez düzeydedir.

Maybe yani Barbaros ve arkadaşları. Güzel diplomasi ve strateji yürüttüler. Her fırsatta kurulan iletişimlerinizde dostluk üzerine yön çizdik ve kıtayı bu noktaya getirdik. Doğru zamanda doğru hamlelerle hem onların güç kazanmasının önünde engel olmadık, onlara güç kattık; hem de onlar gerek diplomatik, gerekse askeri anlamda bize güç kattılar.

Dostlarla artık aramızdaki o saydam perde kalktı ve tek çatı altında buluştuk. Hepimizin içinde aynı ruh var, aynı gücü yayarak ilerlemeye devam edecek azim ve kararlılık da var olmaya devam edecek. Çok güzel dostluklar edindik, hakedenin de dostluğumuzu tatma fırsatı her daim vardır.

Tork<Karadeniz<İnfaz<Artiz.. ve devamı gelecek olan entrikacı klanlar..

Hepinizin sonu aynı olacak

'Vira ve arkadaşları bu haritadan nasıl çıkacak' kıtadaki mücadelenin dili olsa da sürçmeden konuşsa

1. Si ben ne dediysem açıkca söylerim.Orda yayını yapan kişiyede ilk mesajı atan kişide benim düzeltilmesini söyledim yanlış anlaşılma var.Ama sen eline alabilcegin tek o konu olduğundan anlamak istemiyorsunu geçtim artık sen kalın kafalısın onu diyorum:)

2. Si ben diplomat olduğumdan dolayı istediğim hareketi yapamakta özgürüm.Oyun kuralları içerisinde müttefik satmak ban sebebi onu yapmak bunu yapmak oyuncu ayart etmek teklif dahi edilememesi ban sebebiyse bilelim.

3. Sü oyun bilgin olmadığı konulara fazla atlama seninle sadece 2 kere konuştum.
1. Sinde bana atlayıp sonra anlaşmak istemen yüzyüze görüşmek istemen.Orda dedim anlaşmam var yüzyüzede gelsek kabul etmeyecem.
İkinci durumda savaş kitlenme noktasındayken benim yazmam ama senin konuşmayı anlaşmayı becerememen hadi konuşmalarımızı forumlara dökelim istersen.
Sana burdan birşey daha söylim rm nin arkasında baştan başlayacaksın.