ZEHİR vs DİĞER(isim önerileri2)

JohnWick.

Casus
Vayy beee dost dediğini sırtından vuran, baba klanından tokat yiyince iki buçuk ay sadece barbarlar ile savaşan. Barbara köyü almak için bile önce casus gönderen.
Önce dost dediğinin sırtından vurup arkasından konuşan.
Savaşıp tokat yediği klanın arkasından sülale boyu küfür edip daha sonra o küfür ettikleri adamlar ile birleşen.
Castle ile birleşecekken Onur Dgn' nin tek bir telefonu ile korkup birleşmekten vazgeçen.
Tek başına iken sesi çıkmayan haşin erkekler grubuna bak sen dünyaya meydan okuyor hemi hahahahaha
sen kimsin la :D

Freaky

Casus
Konunun orjinali orasıdır burada şov yapmayı bırakın kendi oyuncunuzun konusunu açtığı yere gidin canı sıkılan göreceksiniz sileneceksiniz vs arkadaşlar illede adap illede adap komik vs diye gidin o arkadaşınıza yazın paragrafın tamamı arkadaştan alıntıdır belli başlı yerlerinde değişiklik vardı kendi arkadaşınız yapınca bu kadar konuşmadınız az bi sakin olun :) bu ne gerginlik
Oyuncumuzla mı kapışıyorsun yakıştıramadım :)

Freaky

Casus
VOV(AZTEK)-VEFA(CASTLE) vs ZEHİR başlık için daha uygun olur Gökay.
CHAMPS’le iş tutup bütün dünya ile bize dönerken keyfin yerindeydi maşallah dostum :)

Zehir için birleşmedik ama dünyada ki klanlar bizi vurmak için birleşmişti arada ki en büyük fark bu zaten birleşmemizede gerek yok geldiğimizde anlarsınız.

Size de başka dünyalar da başarılar dilerim.

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
VOV(AZTEK)-VEFA(CASTLE) vs ZEHİR başlık için daha uygun olur Gökay.
CHAMPS’le iş tutup bütün dünya ile bize dönerken keyfin yerindeydi maşallah dostum :)

Zehir için birleşmedik ama dünyada ki klanlar bizi vurmak için birleşmişti arada ki en büyük fark bu zaten birleşmemizede gerek yok geldiğimizde anlarsınız.

Size de başka dünyalar da başarılar dilerim.

Kankam benım yıne keyfım yerınde 5 sayfalık konunun 3 unde gırgırına açtıgımı hıç konu başlıgım olmadıgını eskısının artık dogru olmadıgını fark ettıysenız arkadasın yazısını komple oldugu gıbı alıp buraya bı kaç degısıklık yaparak yapıstırdıgımı dıle getırdım mesele zaten oyun oynayıp eğlenmke degıl mı

ki geçtim bu konu sayesınde klanlar forum bana başarı verdı ben cok mutluyum :)

Mertkrdss

Baltacı
Bilindiği üzere W68 de ZEHİR klanına karşı dünyanın geri klan 6 klanı birleşti ( VOW-VEFA- CASTLE- DİĞER VOV- ÖTEKİ WOW-AZTEK) Bu başlık tek çatı altında toplanan bu klanlara ortak bir isim önerisinde bulunmak için açılmıştır. İlgili klan yönetimindeki arkadaşlar hoşlarına giden bir tanesini seçebilirler.

Benim önerim : DÜVEL-İ MUAZZAMA (7DÜVEL)
Kendini böyle mi avutuyorsun yada kandırıyorsun diyeyim ?

Sen o kadar klan birleş Wow a vur belki bi parça ekmek yerim düşüncesiyle
Sonra bir gece hainlikle Çukura vur şimdiki adı (Aztek)
Bunları yaparkende vefa ve castle nin yıprattıgı oyunculardan bedava köy koparmaya çalış

Tüm bunları yapıp hiç bir yere varamayıp harita üstünlügü saglayamayınca bu klanlar la burun buruna gelince vay efendim tüm dünya bana karşı birleşti o yüzden yenildim diceksin demi :D

İsmini saydıgın her klandan 3 er oyuncunun bile Zehiri tek başlarına yenebilecegine yemin edebilirim ama kanıtlayamam :p

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Kendini böyle mi avutuyorsun yada kandırıyorsun diyeyim ?

Sen o kadar klan birleş Wow a vur belki bi parça ekmek yerim düşüncesiyle
Sonra bir gece hainlikle Çukura vur şimdiki adı (Aztek)
Bunları yaparkende vefa ve castle nin yıprattıgı oyunculardan bedava köy koparmaya çalış

Tüm bunları yapıp hiç bir yere varamayıp harita üstünlügü saglayamayınca bu klanlar la burun buruna gelince vay efendim tüm dünya bana karşı birleşti o yüzden yenildim diceksin demi :D

İsmini saydıgın her klandan 3 er oyuncunun bile Zehiri tek başlarına yenebilecegine yemin edebilirim ama kanıtlayamam :p

Kanka allah sana akıl fıkır vermiş çok bi dusunmenede gerek yok 2 satır yukarı çıkarsan ne yazdıgımı goreceksın teşekkürler ;):p:)