Z-T VS. EİBO Savaşı

Sinanss34

Acemi
Klandan neden atıldığından haberin bile yok konuşuyorsun kardeşim. 1 köyü desteklenmedi diye gruplardan çıkıp giden adamla benim işim olmaz onu bilesin. Adamla daha siz fake bile atmamışken yolları ayırdık siz görmeden mis çıkar toplarız dedik klandan atsak hemen görecektiniz. Nedense ben arkadaşın hesap silip gideceğini öğrenmeden siz öğrendiniz. Hayırlısı bakalım :) Sizin oyuncularınız dediğiniz arkadaşlar yanımızda mı ben göremiyorum bu arada??? daha isim atacak mısın tek tek ben sana anlatıyım mı, olabilecek en kötü örneği verdiğin için de teşekkür ederim bi forumumuza atayım da şu cevabına bir mizah edelim
Yapılan iyilikleri fedakarlıkları ulu orta konuşmak benim tarzım değil nankörlük yapmayın.Hesap sil yapacağımı söyleyince 4 köyümü tanklamayı önerdiniz.madem böyle hünerleriniz vardı da ben niye uykumdan fedakarlık edip eibo vs sinan savaşı verdim?

Anıtkabir

Milis
Kimlerle oyun oynuyoruz biz. Ansızın savaş açmalar, sonra kardeşler arasında küslük ayrılmalar, daha sonra yeni bir evebeyne SIĞINTI olmak, daha sonra hakkımız olan toplayacağımız köylerde hak talep etmek, mis çıkmak arkasında destek koymak ''anladı malum klan'' harbiden kendi içinizde kendinizi ne diye tanımlarsınız?

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Yapılan iyilikleri fedakarlıkları ulu orta konuşmak benim tarzım değil nankörlük yapmayın.Hesap sil yapacağımı söyleyince 4 köyümü tanklamayı önerdiniz.madem böyle hünerleriniz vardı da ben niye uykumdan fedakarlık edip eibo vs sinan savaşı verdim?
Canim benim senin 4 köyünü tanklama önerisinde ben bulunum . Zor durumdayiz dediler mademe öyle ben cikip gelim tek basima 4 köyünü kale yaparim , bizimkilere artik biraz idare eder dedim

Öyle çok rahat imkan yoktu fedakarlık yapip jest yaptık orada sana. Ama sen bunun ustune telefon kapamalar cekip gitmeler yapinca , acikcasi keşke hic öyle bir şey demesedim dedim .

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Kimlerle oyun oynuyoruz biz. Ansızın savaş açmalar, sonra kardeşler arasında küslük ayrılmalar, daha sonra yeni bir evebeyne SIĞINTI olmak, daha sonra hakkımız olan toplayacağımız köylerde hak talep etmek, mis çıkmak arkasında destek koymak ''anladı malum klan'' harbiden kendi içinizde kendinizi ne diye tanımlarsınız?
Bak böyle yazacaksan, bende yazmasını bilirim ama .
Ansızın savas açıldı diyip burada duyar yapiyorsunuz . Size uyarı yapilmasina rağmen gidip bizim zitimiza köy aldınız .

Sırf hazırlık yapıp bize savaş açtı demeyin diye , ihlali yaptığınız anda savaş açıldı. Hala ansızın ansızın deyip aynı cumleleri tekrar tekrar yazıyorsunuz.

Size savaş acildiginda 30 kisinin misi 1 günlük yola gidiyordu . Size ondan op saldiri filan yapilmadi doğru düzgün ilk hafta.

Küslük ayrılık diyede bize yok 2-3 ekip birlesip oynuyorduk ama diğer ekipler ile anlasamadik daha fazla ilerlemedi bizde kendi ekibimizi geri çektik.

Savaşmaktan da kaçmadım hala meydandayiz , yani ne bilim öyle aman aman bir başarı elde etmediğiniz halde bu laflariniz nedir bilmiyorum.

Sinanss34

Acemi
Canim benim senin 4 köyünü tanklama önerisinde ben bulunum . Zor durumdayiz dediler mademe öyle ben cikip gelim tek basima 4 köyünü kale yaparim , bizimkilere artik biraz idare eder dedim

Öyle çok rahat imkan yoktu fedakarlık yapip jest yaptık orada sana. Ama sen bunun ustune telefon kapamalar cekip gitmeler yapinca , acikcasi keşke hic öyle bir şey demesedim dedim .
Canım kardeşim telefon falan kapatmadım ben numaram var çoğunuzda.hemen klanı sattığımı düşünmenizde benim için başından beri ne düşündüğüzü açıklıyor zaten.eiboyada hiçbir bilgi vermeden hesap sildim her iki klandan da bunu iddia eden varsa kanıtlasın ben buradayım alnım ak.Sizi küçük düşürmek için yorum atmadım buraya adım geçmesin arkamdan konuşmayın yeterli.Benle tartışmak zorunda değilsin yani oyununuza bakın siz

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Canım kardeşim telefon falan kapatmadım ben numaram var çoğunuzda.hemen klanı sattığımı düşünmenizde benim için başından beri ne düşündüğüzü açıklıyor zaten.eiboyada hiçbir bilgi vermeden hesap sildim her iki klandan da bunu iddia eden varsa kanıtlasın ben buradayım alnım ak.Sizi küçük düşürmek için yorum atmadım buraya adım geçmesin arkamdan konuşmayın yeterli.Benle tartışmak zorunda değilsin yani oyununuza bakın siz
Canım kardesim grupta ben yazdim ki , durum bu kadar kötü ise ben çıkıp gelim deflim yapacak bir şey yok. Bunu dedikten sonra gruptan bana cevap vermiyor dediler.
Gerisini ben bilmiyorum. Umrumda da değil pek .
Senle tartışan da yok , senin twsats bilgilerinin görüntüsünü rakip atti diye cevap verdik.

Seni özel olarak seçip bir yorum yapma gibi bir düşüncemiz de yok olayımizda yok.

Bana yapılan neyse ben karşılığını verdim. Klandan ayrılalı 1 saat olmamışken bu adam oyunu boşluyor diyip köylerimi toplatmaya kalkarsanız cevabını alırsınız, aldınızda. Oraya 6 tane nokta koydum nasıl dolduracağnız sizlere kalmış.
Sana demedim senin bunu yaptığından haberim bile yok. Bunu ilk yapan Kuzey Burak nickli bir adam idi.

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Azap üyeleri suriyeli mülteci kabul ediyor mu ya?
Kardesim 2 dir boş yapiyorsun.
Soruna cevap ise almıyorlar ondan gelmeye çalışma. Evinde uslu uslu otur.
Ergen ergen laf atmaya çalışıyorsun.
Ama burada büyüklerin konuşuyor. Zıt bir araya girip parazitlik yapma içerde oyuncuların ile oyna . Hadi canım hadi.

BraveKinq

Milis
Kardesim 2 dir boş yapiyorsun.
Soruna cevap ise almıyorlar ondan gelmeye çalışma. Evinde uslu uslu otur.
Ergen ergen laf atmaya çalışıyorsun.
Ama burada büyüklerin konuşuyor. Zıt bir araya girip parazitlik yapma içerde oyuncuların ile oyna . Hadi canım hadi.
Benzetme yapmak istemiştim neden bu kadar kızdın ki yoksa Ümit Özdağ sen misin?

CaSLoNi

Kılıç Ustası
Benzetme yapmak istemiştim neden bu kadar kızdın ki yoksa Ümit Özdağ sen misin?
Bir kere yaptın cevap vermedik.
Ama gelip gelip çocukça yorum yapman sinir bozucu.
Bir şey demek istiyorsan düzgünce diyebilirsin . Ama birilerini küçümsemek veya alaya almak için yazarsan gerekli cevabı da veririm gerekli tepkiyi de.

AequitaS*

Okçu
Bir kere yaptın cevap vermedik.
Ama gelip gelip çocukça yorum yapman sinir bozucu.
Bir şey demek istiyorsan düzgünce diyebilirsin . Ama birilerini küçümsemek veya alaya almak için yazarsan gerekli cevabı da veririm gerekli tepkiyi de.

Her ne kadar arkadaşa katilmasam da sende eibo pasif topluyor diyerek aynını yaptin