Yeni Klanlar Android Uygulaması Hakkında!

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
İyi günler Apple için de yeni bir uygulama olacak mı yoksa sadece androide mi gelecek

jamaika48

Baltacı
valla şu en yeni telefonlar'da bile çalıştırırken oyunun kasma (fps drop) sıkıntısı kalkarsa başka hiç bir şeye gerek yok :)

Deleted User - 5548322

Ziyaretçi
Şu köye genel bakışta ki grafik formatını tarayıcıda olduğu gibi kalıcı olarak kaldırabilirsek çok şahane olur. Var mı böyle birşey.

Deleted User - 5548322

Ziyaretçi
Sayın haşmetlim @Mr.Storm uygulamayı geliştiren arkadaşlar (mazallah allah korusun) korona mı oldu? Hayla ses soluk yok. Rüyalarıma giriyor artık uygulama. Her gün 3 kere play store güncellemelerini kontrol ediyorum. Lütfen saplatıya dönüşmeden hallettirin haşmetlim :rolleyes:

*Chappie*

Mızrakçı
Valla öncelikle gerçketen en sevindiğim haberlerden birtanesi anroid uygulaması iosa göre gerçekten rezalet denilebilecek boyuttaydı.. Hem yavaş olması hem de harita görünümü mini harita görünmü vs.

Genel bakış köy görünümünü tarayıcıda ki mobil görüm şeklinde olursa güzel olacağına inanıyorum harita iosda ki gibi olması bence yeterli.

Raporlar kısmında ise raporlar tam net yazısal olarak görülmemekteydi eğer buda iyileştirilebilirse güzel olur.

Hızlı olması en büyük isteğimiz mis araları vs için

Başarılar diliyorum umarım gerçekten tatmin edici bir uygulama olur.İyi Çalışmalar.

DeletedUser69355

Ziyaretçi
Geldi diye mesaj çekilmiş ancak play storeden kontrol ettiğimde görünmüyor , kaldırıp tekrar yükledim ancak bir değişiklik göremedim sadece uygulama tanıtım görsellerini değiştirmişler

FollowME

Casus
Geldi diye mesaj çekilmiş ancak play storeden kontrol ettiğimde görünmüyor , kaldırıp tekrar yükledim ancak bir değişiklik göremedim sadece uygulama tanıtım görsellerini değiştirmişler
google play güncellemeyi parça parça yayınlıyor kullanıcılar için en geç bir kaç güne gelir

xOSMANLIx

Acemi
Yıllarca iOS uygulaması kullandım, andorid'e geçince üzülmüştüm. iOS gibi olursa işlevsellik çok iyi olur.
Bende kaldırdım, tekrar kurdum ancak son güncelleme 29 Temmuz 2019 görünüyor. Muhtemelen birkaç güne gelir..