Yağma Asistanına Kısayol Tuşu Eklenmesi

Kick.New.User

Mızrakçı
Merhaba sanırım yağmanın aşırı vakit aldığı konusunda hem fikirizdir. Bununla ilgili en basitinden mouse click yerine klavye tuşu ataması ile biraz daha iyi bir oynanış olabileceğini düşünüyorum.

Soru / GereksinimCevap / Fikir
1.Öneri başlığı:Yağma asistanına kısayol tuşu eklenmesi
2.Önerinin genel açıklaması:Şuan yağma asistanı belirlediğiniz şablona göre harita üzerinden A-B butonlarına tıklayarak yapılıyor. Bu işlemle de bir köy havuzu oluşuyor ardından yağma asistanı bölümünden A-B butonlarına tıklayarak yağma gönderiliyor. Bu asker sayısı arttıkça bence gerçekten sıkıcı bir iş oluyor ve keyif vermiyor. Mouse ile aynı yere günde 5000 kere tıklamak nasıl zevkli olabilir ki?
3.Öneri nasıl çalışır ?Öneri A ve B şablonundan saldırı göndermek için bir klavye tuşu atanarak çalışır. Mouse click yerine belirlenen tuşa basarak yağma gönderilir. Klavye hissiyatı mouse click'e göre daha az can sıkıcı. Belirlediğimiz tuşa uzun basınca da yağma gönderilebilir. Oyun ayarları gereği zaten aynı sn içerisinde 5'ten fazla saldırı göndermek mümkün değil. Böylece hem daha az zaman harcar hem de mouse click gibi soğutucu bir hal almaz.
4.Artıları ve eksileri:Bu oyunu oynayan kesim olarak artık çoğumuz öğrenci değiliz. Bir çoğumuz iş yerinde oynuyor. Daha kısa sürede ve daha iyi işlevi olan yağma asistanı genel olarak bir vakit tasarrufu sağlar.
5Mevcutsa öneriye ait görseller:

eMpeaT

Baltacı
Açıkçası aynı öneriyi ben de yaptım, ellerine sağlık. Şunun da göz önünde bulundurulması gerekiyor. Diğer klanlar toplulukları bu özelliği barındıran scriptleri onaylıyor. Çoğu büyük topluluğa baktım yalnızca Türkiyede onaylanmıyor. Bence artık bu konuda bir değişiklik yapılması gerekiyor diye düşünüyorum.

Kick.New.User

Mızrakçı
Açıkçası aynı öneriyi ben de yaptım, ellerine sağlık. Şunun da göz önünde bulundurulması gerekiyor. Diğer klanlar toplulukları bu özelliği barındıran scriptleri onaylıyor. Çoğu büyük topluluğa baktım yalnızca Türkiyede onaylanmıyor. Bence artık bu konuda bir değişiklik yapılması gerekiyor diye düşünüyorum.

Teşekkürler, bakmak için yeterli vaktim olmadı. .Net sunucusundaki yağma script konularının linkini bana özel mesaj olarak atarsan onları da script bölümünde öneri olarak yazabilirim.