Yıldızlar karması..

• Konuyu başlatan DesTroYerM*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Şaka yaptım yok öyle bir karma :D

w18 e girmeyi düşünmüyoruz :)

Bu mantıktan sıkıldım artık 3 ayda bir yeni dünya açılıyor. Millet premumları bayılıyor sonra normal istatistiklerin altında para aktığı görülünce hop yeni server açılıyor :)

Hızlı serverda daha 1.hesap 1milyon bile olmadan neyin acelesi ki bu.

Daha serverdaki en iyi klan toplamda 5-6 tane genel operasyon bile yapmamışken hemen yeni server da neyin nesi.

Neyse her zaman bilgiklerini okurlar zaten.

w17 benim için son server olacaktı zaten.

Eskisi kadar vakit ayıramıyoruz bizden geçti. Genç arkadaşlara başarıllar diliyoruz. (Genç dediklerim oyunda genç olanlar)

Ha olurda aklımı çelerse birisi farklı bir nickte girer takılırım biraz.

Aklımda iki isim var

Esat başlarsa oraya ona bir sözüm var gelip yanında takılırım normal üye olarak diye.

Esat başlamasa ve yine de gelirsem Muhtemelen Yıldırım yani Crespo ile dostluğumuzu pekiştirme adına bi giriş yapabilirim.

Her ne kadar şimdiye kadar hep düşman olsak da :)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Keşke şu dünya başlığı altına oynayacak oyuncular başlık açsalar...

DeletedUser42880

Ziyaretçi
aynen hocam keşke oynıcak oyuncular açsa bi konu da sohbet dönse

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
korktu :D

Neresi kısa mesajımın ey sistem

DeletedUser

Ziyaretçi
yıldo girecek mi dünyaya :D keşke w17ye de girse troll

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Niye seni rahatsız mı ediyor başlık açmam? Omuzlarına yük mü biniyor?

w17 de o kadar başlık açtın da ne oldu oynadığını göremedik pek :) neyse uğraşmayacağım. Aklı vermeye kalkmayın ötede oyalanın arkadaşım. :)

Kendi işine bak. Benim senin gibi bişeyleri ispatlama çabam yok. Haydi yoluna

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi işine bak. Benim senin gibi bişeyleri ispatlama çabam yok. Haydi yoluna

Biz zamanında yeterince çaba harcayıp ispatlarımızı da yaptık. Sen cebelleş dur Bilader :) Sayfamda parazit oluşturma. Renk katıyorum foruma ama sen bulandırıyorsun :)

yıldo girecek mi dünyaya :D keşke w17ye de girse troll

Gelmeyi düşünüyormuş adam genel başlık açtı Efe sen forumu takip etmiyor musun ? :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz zamanında yeterince çaba harcayıp ispatlarımızı da yaptık. Sen cebelleş dur Bilader :) Sayfamda parazit oluşturma. Renk katıyorum foruma ama sen bulandırıyorsun :)

Gelmeyi düşünüyormuş adam genel başlık açtı Efe sen forumu takip etmiyor musun ? :D

miko ben giricem 18 zee beklerim :DDD

Gelmiyorum seninle bir yere ben :)

ben sert erkek'im bil bakalım kimim :)

Ahmet :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yaw ne saçma işler yapıyo millet w18 e girmicekmiş ama aklını çelerse 2 isim onlarla oynarmış bilader bizene? forumda takip ediyorum hakikaten sen ve senin gibi bi kaç tane adam her server açıldığında böyle başlık açıyolar ben giricem ben girmicem diye allah allaah :D bundan sonra tüm oyuncular başlık açsın ben girmicem ben gircem vs diye :)

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Yaw ne saçma işler yapıyo millet w18 e girmicekmiş ama aklını çelerse 2 isim onlarla oynarmış bilader bizene? forumda takip ediyorum hakikaten sen ve senin gibi bi kaç tane adam her server açıldığında böyle başlık açıyolar ben giricem ben girmicem diye allah allaah :D bundan sonra tüm oyuncular başlık açsın ben girmicem ben gircem vs diye :)

Beni anlayan bir zat-ı muhterem. Arada çıkıyor senin gibiler...

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Ya bazıları oynamayacağı dünyanın forumuna geliyor sırf sataşmak için. Kavga kaçınılmaz :)

DeletedUser35611

Ziyaretçi
hahahaha :D mikail abi burak abi bu arkadaş ne diyor :D neyse tmmdır doğrudur

DeletedUser41018

Ziyaretçi
Mikail'i ve oyununu çekemeyen başarısız oyuncular Kendini bu sözlerle avutuyorlar amacım polemik cıkartmak değil Kötü yorum gizli hayranlıkdır troll