Xiahou vs Soa +Şaman+Poa+Boa+Noa+00A+7oa

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Yaşlı baba oğluna “Sen adam olmazsın” demiş. Aradan yıllar geçmiş. Oğlu büyümüş vezir olmuş. Çeke çeke yaşlı babasını huzuruna getirmiş. “Bana hep ‘sen adam olmazsın’ diyordun ama bak vezir oldum” demiş. Yaşlı baba cevap vermiş: “Oğlum ben sana vezir olamazsın demedim..Ben sana adam olamazsın dedim” demiş.

rascal125

Ağır Atlı
Yaşlı baba oğluna “Sen adam olmazsın” demiş. Aradan yıllar geçmiş. Oğlu büyümüş vezir olmuş. Çeke çeke yaşlı babasını huzuruna getirmiş. “Bana hep ‘sen adam olmazsın’ diyordun ama bak vezir oldum” demiş. Yaşlı baba cevap vermiş: “Oğlum ben sana vezir olamazsın demedim..Ben sana adam olamazsın dedim” demiş.

bana da bunun vali olanını anlatmışlardı. şimdi bu hikayedeki adam vezir mi olmuş yoksa vali mi.. yoksa pederi kandırıyor mu :p

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
hikayenin aslı bu ama anlatmaya kalkıldımı kısayoldan gittikleri için akılda kalanları söyliyorlar yani hertürlü mantık aynı yola çikiyor ADAM olmak Herkese Nasip Değildir :) kral'da olsan sen babani ayagına çagiriyorsan kral olmanın bi önemide olmaz .

Bu Arada Hatırladınmı Beni Paratoner :)

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Hocam Word 44 deyim ben öylesine sana takılyorum erhanın multisi felan sanmayın isterseniz @Safderun modum tarafından baktırabilirsin. O yüzden Come to Soa :D

Kötü emellerinize beni niye alet ediyorsunuz acaba o_O
Bende geleyim bu savaşa ya sıfırdan kassam yetişirmiyim :D

DeletedUser65479

Ziyaretçi
Kötü bir emelim yok modum sadece multi hesap algısı var ben bunu kırmaya çalışıyorum :D Siz başlarsanız w 43 e yargı dağıttırsınız

DeletedUser60371

Ziyaretçi

gel gel içimizde başla güzel de bir klan kur soanın başka bize karşı saldırtacağı klan kalmadı sizede bir teklif getirsinler çocuklar sıkıntıda zaten şuan :)

DeletedUser65510

Ziyaretçi
gel gel içimizde başla güzel de bir klan kur soanın başka bize karşı saldırtacağı klan kalmadı sizede bir teklif getirsinler çocuklar sıkıntıda zaten şuan :)

Sıkıntıda olan SOA ya karşı geri de olduğun gerçeği senin de bu oyunda ki en çapsız oyuncu kitlesine sahip olduğun gerçeğini kanıtlıyor sanırım:)

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Kuzey batıya gel ham desteği ile ilk köyün benden karşılığa gelince de koskoca modsun

Yaparsın bir güzellik

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Sıkıntıda olan SOA ya karşı geri de olduğun gerçeği senin de bu oyunda ki en çapsız oyuncu kitlesine sahip olduğun gerçeğini kanıtlıyor sanırım:)

sıkıntıda olan payidar ı 2 haftada bitiricez diyip bitiremeyen çapsız bir klanın 5 klana karşı savaş veren ve hala direnen 3 klana aynı anda opa giden bir klana çapsız demesi kadar garip bir worlddeyiz :)

DeletedUser65977

Ziyaretçi
sıkıntıda olan payidar ı 2 haftada bitiricez diyip bitiremeyen çapsız bir klanın 5 klana karşı savaş veren ve hala direnen 3 klana aynı anda opa giden bir klana çapsız demesi kadar garip bir worlddeyiz :)
Sizin karşınızda da diriliş on ga ve narcos klanları vardı heralde ?

DeletedUser65510

Ziyaretçi

3 optan sonra dünya da payidar göremedim ben ? Payidarın kalıntılarından bahsediyorsan tabağı sıyırmayı pek sevmem ;)

DeletedUser60371

Ziyaretçi
3 optan sonra dünya da payidar göremedim ben ? Payidarın kalıntılarından bahsediyorsan tabağı sıyırmayı pek sevmem ;)

3. optan sonra mı :)) 24 gün sürdü savas 24 her op geldiğinizde 10 köy pasiflerden alıp gittiniz tek yapabildiğiniz pasif ve boş köy toplamaktı savaştık demeyin bana bari sınırda savaşan oyuncularınızın da oynadığı oyunu kirletmeyin :) helal olsun hakanyavas ve ekibine iyi tuttular sınırı soa yı taşıyan ekip onlardır bana göre senin gibi boş beleş köy toplayan kişiler kendine oyuncu demesin
kalıntı dediğin payidar dan daha güçlü bir klan var karsında tabagı sıyırmayı sevmezmiş diriliş ve narcostan gelen saldırıları tutamıyorum birde size nasıl op yapayim demiyoda :)

DeletedUser65510

Ziyaretçi
3. optan sonra mı :)) 24 gün sürdü savas 24 her op geldiğinizde 10 köy pasiflerden alıp gittiniz tek yapabildiğiniz pasif ve boş köy toplamaktı savaştık demeyin bana bari sınırda savaşan oyuncularınızın da oynadığı oyunu kirletmeyin :) helal olsun hakanyavas ve ekibine iyi tuttular sınırı soa yı taşıyan ekip onlardır bana göre senin gibi boş beleş köy toplayan kişiler kendine oyuncu demesin
kalıntı dediğin payidar dan daha güçlü bir klan var karsında tabagı sıyırmayı sevmezmiş diriliş ve narcostan gelen saldırıları tutamıyorum birde size nasıl op yapayim demiyoda :)

Diriliş kankanıza bir sorarsın gidiyor muyuz gidemiyor muyuz onlar anlatır :D s7 yeteri kadar topluyor sizi yeterli orası sana :)

DeletedUser

Ziyaretçi

Cidden antipati oluşturuyorsun ya, git oyununu oyna seven'imiz ile zor uğraşıyosun emin ol soa o bölgeye dönsün istemezsin :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.