WeAreSorry vs Shelby

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Merakımdan soruyorum da üşenmeyip gidip kastıysanız o zaman niye savaş açmadınız? müttefik olan bir klanda olmaya devam ettiniz :D yani nasıl olsa herkes vuruyor bunlara gidecekler bizde yendik demiş oluruz diye açılmış bir savaş ve başlık. En başında sahip olunamamış duruşun savaşı sanırım bu :)

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Merakımdan soruyorum da üşenmeyip gidip kastıysanız o zaman niye savaş açmadınız? müttefik olan bir klanda olmaya devam ettiniz :D yani nasıl olsa herkes vuruyor bunlara gidecekler bizde yendik demiş oluruz diye açılmış bir savaş ve başlık. En başında sahip olunamamış duruşun savaşı sanırım bu :)

Bölgeye 9 veya 10 kişi geldik, bölgede shelby ile savaşan klan diriliş olduğu için onların klanına dahil olduk. Biz klana girdikten sonra s.a anlaşması yapıldı, verilen sözler, eşkiya klanı olayları, sancak savaşı derken vakit olmadı.

Bölgeye geldiğimizde En uç taraftaydık ve shelby ile aramızda bazı klanlar vardı. Direkt savaş moduna giremezdik istesek bile en başında. Her fırsatta geliş amacımızı hiçbir klandan saklamadık, ama dahil olduğumuz klanın da diplomasisini zora sokacak bir harekette bulunmadık. Olaylar silsilesi böyle gidiyor.

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Bölgeye 9 veya 10 kişi geldik, bölgede shelby ile savaşan klan diriliş olduğu için onların klanına dahil olduk. Biz klana girdikten sonra s.a anlaşması yapıldı, verilen sözler, eşkiya klanı olayları, sancak savaşı derken vakit olmadı.

Bölgeye geldiğimizde En uç taraftaydık ve shelby ile aramızda bazı klanlar vardı. Direkt savaş moduna giremezdik istesek bile en başında. Her fırsatta geliş amacımızı hiçbir klandan saklamadık, ama dahil olduğumuz klanın da diplomasisini zora sokacak bir harekette bulunmadık. Olaylar silsilesi böyle gidiyor.

savaşmaya girdiğin klanın niye ucuna gidesin ki? Yani beni ilgilendiren bir durum değil dışarıdan böyle gözüküyor aranızda ki mevzular. He onlarla savaşmaya gelmenizi bildiği halde sizi diplomasisi olan klanda barındırması da Shelby klanının eksikliği o yüzden onların da bunla ilgili laf etme hakkı yok. Değişik bir kıta değişik hareketler :)

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
10 kişi geldik diriliş klanına katıldık diriliş ve shelby s.a çekti bir süre sonra ama kendilerine de diriliş ekibine de söyledik saygısızlık yapmamak için duracağız ve ardından diriliş gider silerse biz saldırırız dedik onlarda sildi shelbye herkes vurmuş bizde vuralım diye bir şey yok haritada zaten bugün yarın shelby toplanır köy kalmaz sonra bizi :) Yani herkes vuruyor biz vuralım diye bir mantıkla açılmadı bu savaş iyi geceler

GriKurt

Milis
savaşmaya girdiğin klanın niye ucuna gidesin ki? Yani beni ilgilendiren bir durum değil dışarıdan böyle gözüküyor aranızda ki mevzular. He onlarla savaşmaya gelmenizi bildiği halde sizi diplomasisi olan klanda barındırması da Shelby klanının eksikliği o yüzden onların da bunla ilgili laf etme hakkı yok. Değişik bir kıta değişik hareketler :)
Hocam kısaca 10 kişi gelip klanımızı kurduk etrafta çok klan vardı shelbyle savaşan klana geçtik sonra olaylar değişti diğer arladsşları satmak istemedik vs vs bizim duruşumuz hep belliydi yani bunda worlde sonradan katılıp direk 26 puan Diplerinde savaş açamazdık heralde diriliş hesap sil yaptı falan filan karışık olaylar bende çok anlamadım öyle işte

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi

Ucu hariç gidecek yeri yoktu kıtanın, içi dip dibeydi. Zaten o yüzden her gece bir klan diğerini dağıtabildi. :D

hueber.

Baltacı
Neden uç tarafında başladık açıklayayım.Biz 10 kişi gelirken shelby ile bizim aramizda dağlar kadar fark vardı.oyun başladıktan neredeyse 1 ay sonrasında başlanıldı diyebilirim. Mantıken gidip adamların icinde başlayıp madara mı olacaktık ? Biz buraya gelirken belli bir planlar dahilinde geldik.hadi beyler başlayalım şurada falan gibi düşünülmesin.

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Bizim ekip papağan oldu iyice, herkes aynı şeyi yazıyor...

@Sakaryale54 biraz da sen bir şeyler karala, neler düşünüyorsun bu savaş hakkında?

Dünyanın başında ışınlanacağınız yeri söyleyin diye beklerken olduğunuz bölgeye geldiğimizde son anda başka yere ışınlan atıp, forumda kaypaklar dediğin zamanları hatırlıyorum da, sahi neden öyle demiştin?

BlackLord18

Milis
Bırakan hesapları toplayıp istatistik atarsınız artık :) Madem 51’den kalma hesabın vardı ve 56’da başladınız baştan vurucaktınız başka klanın altında sığıntı olup sonra vurmaya geldik zart zurt boş işler. İyi savaşlar iyi oyunlar :)

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Bırakan hesapları toplayıp istatistik atarsınız artık :) Madem 51’den kalma hesabın vardı ve 56’da başladınız baştan vurucaktınız başka klanın altında sığıntı olup sonra vurmaya geldik zart zurt boş işler. İyi savaşlar iyi oyunlar :)

Whatsapp mesajları elimizde mevcut. Biz semihten bölge istedik, daha vakit var söyleriz dedi. Son güne kadar cevap gelmedi, çoğunluğun olduğu kıtada başlangıç yaptık ve tersimize ışınlandılar.

SS'leri hemen ayarlıyoruz hatta açığa çıksın her şey.

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
IMG-20200127-WA0098.jpg
Ss'in bu kısmı yeterli olur sanırım. Bebeğim kısmını (diğer ssler ile kısımlarını) biz de hiçbir zaman çözemedik, sanırım bizim ekipten hoşlanıyor.

**crixus**

Casus
Baya saçma bir başlık olmuş :)
Madem w51in intikamını almak var içinizde en başında girer paşalar gibi savaşırdın 3-5 kişiydik ayaklarını geçin arkadaşım :)
Shelbyin haritası zor duruma girdi, bizde fırsattan istifade shelbyi sildik deriz sonra hesapları sileriz mantığı bu :D

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Madem w51in intikamını almak var içinizde en başında girer paşalar gibi savaşırdın 3-5 kişiydik ayaklarını geçin arkadaşım :)
Shelbyin haritası zor duruma girdi, bizde fırsattan istifade shelbyi sildik deriz sonra hesapları sileriz mantığı bu :D

Üstteki yazıları okumanı tavsiye ediyorum. En sona geçip sıfır bilgiyle bir yaftalama yapılmamasını rica ediyorum.

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi

Deriz ne güzel işte :S