w67 Haber Bülteni

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Dünyanın 1. ayını bitirdik sayılır. Geçtiğimiz bir ayda neler yaşandığından kısaca bahsetmeye çalıştım.

Not: Bu içerik, malzeme olduğu takdirde her klana sallayabilmek üzerine kuruludur. Kendisiyle veya klanıyla barışık olmayan anti-mizahçılara önerilmez :p

Dünyanın öne çıkanları

Batıya yerleşen Argo-Azap klanlarına karşı doğuya yerleşen Hucum-Baba ve Soa klanları diplomasi yaptılar.

Argonun aynı köye 2 op yapıp patlaması..

Eibonun ESL'nin arka bölgesine yeniden başla atması ve savaş

Reqin Hucum klanının arkasından cephe açması..

Azap'ın ban yiyip kuzeybatıya elveda demesi..

Azap'ın gitmesiyle kuzeybatıya yönelmek isteyen ESL..

Azap'ın ban yemesiyle kan kaybetse de pek çok ekibi bünyesinde bir araya getiren Argo klanı, savaşa son gaz devam ediyor.

a247e6a8-aea4-49e5-8eee-a5011f998e96.jpg

harita.PNG

2. Bültende "Sizden Gelenler" bölümü yapmak istiyorum. Yaptığınız ya da yapılsa güzel olur dediğiniz caps / video / gif gibi içerikleri bana atabilirsiniz. Paslanmış olabilirim, 2. sayı daha güzel olacaktır =)

Dünyanın 1. ayını bitirdik sayılır. Geçtiğimiz bir ayda neler yaşandığından kısaca bahsetmeye çalıştım.

Not: Bu içerik, malzeme olduğu takdirde her klana sallayabilmek üzerine kuruludur. Kendisiyle veya klanıyla barışık olmayan anti-mizahçılara önerilmez :p

Dünyanın öne çıkanları

Batıya yerleşen Argo-Azap klanlarına karşı doğuya yerleşen Hucum-Baba ve Soa klanları diplomasi yaptılar.

Argonun aynı köye 2 op yapıp patlaması..

Eibonun ESL'nin arka bölgesine yeniden başla atması ve savaş

Reqin Hucum klanının arkasından cephe açması..

Azap'ın ban yiyip kuzeybatıya elveda demesi..

Azap'ın gitmesiyle kuzeybatıya yönelmek isteyen ESL..

Azap'ın ban yemesiyle kan kaybetse de pek çok ekibi bünyesinde bir araya getiren Argo klanı, savaşa son gaz devam ediyor.

29243 adlı eklentiyi görüntüle

2. Bültende "Sizden Gelenler" bölümü yapmak istiyorum. Yaptığınız ya da yapılsa güzel olur dediğiniz caps / video / gif gibi içerikleri bana atabilirsiniz. Paslanmış olabilirim, 2. sayı daha güzel olacaktır =)

Hąbëř 6 můāžżãm...