w67 Haber Bülteni - 2

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Konuyla alakalı daha yazmayacağım. Bu w için kim nedir ne değildir yüzünü gösterdi. Baba'da oynayan çok değerli insanlar var tanıdığım. Ben sadece onlara birşeyleri görüp düşünmesini öneriyorum. Emeklerinizi ve sizi kullanan insanlara umarım izin vermezssiniz. Sorduğunuzda hayır hiçbirşey elde etmedik diyecekler. Ama underwoodun hesabındaki pre olaylarını hepiniz biliyorsunuz. Bu tarz oyuncuların bana böyle birşey yapmayacağını kimse iddia edemez. Bu w içinde stratejik hamle gereği hucuma vurduk yok barbar olayları yok arkamzıdan konuştular diyecekler. Hepsinin yalan olduğunu zaten bilen biliyor. Ama bilmeyen ve sadece gördüğüne inanmak isteyenler gözlerini iyi açsın atılan hamlelere iyi baksın.Son diyeceğim budur. İyi oyunlar..

Seyanora123

Hafif Atlı
Konuyla alakalı daha yazmayacağım. Bu w için kim nedir ne değildir yüzünü gösterdi. Baba'da oynayan çok değerli insanlar var tanıdığım. Ben sadece onlara birşeyleri görüp düşünmesini öneriyorum. Emeklerinizi ve sizi kullanan insanlara umarım izin vermezssiniz. Sorduğunuzda hayır hiçbirşey elde etmedik diyecekler. Ama underwoodun hesabındaki pre olaylarını hepiniz biliyorsunuz. Bu tarz oyuncuların bana böyle birşey yapmayacağını kimse iddia edemez. Bu w içinde stratejik hamle gereği hucuma vurduk yok barbar olayları yok arkamzıdan konuştular diyecekler. Hepsinin yalan olduğunu zaten bilen biliyor. Ama bilmeyen ve sadece gördüğüne inanmak isteyenler gözlerini iyi açsın atılan hamlelere iyi baksın.Son diyeceğim budur. İyi oyunlar..
D9bAkzIXkAU0OQg.jpg

tunahan5566

Casus
61 de zaman yoktu ya, tam kapama zamanı elinden alındı w ondan onun yarası.
kapama şekli hakimiyet olsa idi ordada yerdi tokatı sen merak atme :)

Şurada tek katıldığım nokta kapanma şekli hakimiyet olsaydı çok şeyin değişeceğiydi :) gerisi fasa fiso

Hücum bu dünya kendi önünde savaştıracak kullanacak bir klan bulamayınca baya afalladı :)

Bidahakine sağınıza bir müt önünüze bir müt kendinizi de garantiye almadan bir dünyaya girmemenizi şiddetle tavsiye ediyorum .

ShexWear**

Mızrakçı
Hücum bu dünya kendi önünde savaştıracak kullanacak bir klan bulamayınca baya afalladı :)

Bidahakine sağınıza bir müt önünüze bir müt kendinizi de garantiye almadan bir dünyaya girmemenizi şiddetle tavsiye ediyorum .

Ben Hucum klanında hiç bir yetkiye sahip değilim. 61 de ve 67 de bulundum. içinde oldugum w lerin , bu w oynamayıp sırf 61 de w elinden alındıgı için ezbere yazılmış bir kaç yazı görünce yorumunu yaptım. Sen ne alaka gelip cevap veriyorsun onu da bilmiyorum :) senı de bilmem. Ama sende sadece sallamak için yorum yapmışsın.
Bundan sonraki yorumlarınızı tutarlı bir şekilde yapmanızı şiddetle tavsiye falan da etmiyorum. adı lazım değil baş harfini de söylemiyorum, Hoşaftan ne anlar :)

tunahan5566

Casus
Ben Hucum klanında hiç bir yetkiye sahip değilim. 61 de ve 67 de bulundum. içinde oldugum w lerin , bu w oynamayıp sırf 61 de w elinden alındıgı için ezbere yazılmış bir kaç yazı görünce yorumunu yaptım. Sen ne alaka gelip cevap veriyorsun onu da bilmiyorum :) senı de bilmem. Ama sende sadece sallamak için yorum yapmışsın.
Bundan sonraki yorumlarınızı tutarlı bir şekilde yapmanızı şiddetle tavsiye falan da etmiyorum. adı lazım değil baş harfini de söylemiyorum, Hoşaftan ne anlar :)

Senin ben kültür birikimini seveyim :)

o laf eşek hoş laftan ne anlar git öğren biraz ıq geliştir sonra gel karşıma .

bu zamana kadar hakederek bir dünya kazanmış gibi konuşmayı da bırakın .

Charizaard

Milis
Senin ben kültür birikimini seveyim :)

o laf eşek hoş laftan ne anlar git öğren biraz ıq geliştir sonra gel karşıma .

bu zamana kadar hakederek bir dünya kazanmış gibi konuşmayı da bırakın .

Hucum klanı senin oyun geçmişin kadar belki dünya kapatmışlığı vardır.
W20, W31 C8, W61 ve Ekip olarakta C15 dünyalarını kapatmış.

Geçmişten buyana hala sürekliliğini devam ettiren, bukalemun gibi isim yada şekil değişmeyen kendini korumuş klan. Kalkmış hak ederek kazanmamış diyebiliyorsan öncelikle oyun yaşının yetip geçmiş dünyalardaki dünyalarda ne şekilde kazandığına tanıklık etmem lazım.Dede korkut masalı gibi işine geldiği gibi anlatılan şekilde dinleyerek kendizi inandırmayı bırakın.

Rakro.31

Okçu

Geçmişten buyana hala sürekliliğini devam ettiren, bukalemun gibi isim yada şekil değişmeyen kendini korumuş klan. Kalkmış hak ederek kazanmamış diyebiliyorsan öncelikle oyun yaşının yetip geçmiş dünyalardaki dünyalarda ne şekilde kazandığına tanıklık etmem lazım.Dede korkut masalı gibi işine geldiği gibi anlatılan şekilde dinleyerek kendizi inandırmayı bırakın.

c8.png

C8 ?

GENTLEMEN

Baltacı

Kanka bizimkiler w67 forumunda tekele döndü çok şey yapma ya :D

Charizaard

Milis

Ayrıca hediye ettiği worldleri yazmadım. Örnek verirsek bitanesi, İlk performans dünyası, Yanlış hatırlamıyorsam o dünyada Hucum ekibi oyunun tüm kaderini değiştirip, Kuzey Batıyı kapattıkdan sonra kontrolü sağladığında Vefaya vurup Dünyaya size yardıma gelip size hakkıyla hediye edip çıkmıştı. En az Size daha çok yakın olan dost gördüğünüz insanlardan daha çok emek vererek, göstermelik değil :)

O kadar satın bunları, vurun gibi şeyler söyleselerde seninde çok iyi bildiğin durumdu. Ki satsa vursa çok rahat yine karşı pakta kazandırırdı ama satmadı.

Neyse çok anlatmaya gerek yok herkes işine geldiği gibi bakıyor zaten öyle anlıyor :)

Charizaard

Milis
Baba olarak vurdugumuzdan beri küfürden cok tesekkur mesajı aldık :) bunun sebebı cok temız oyun oynamanız demi bro

Dost görünüp bi gece ansızın vurup o kadar emek vermiş hayatından çalmış oyuna bakmış adamların sana ne demesini bekliyorsun?

Olm siz bu kadar basitsiniz. Yaptığınız şeye hala pişkin pişkin cevap verebilme yüzünü bulabiliyorsunuz.

Sen git milletin parası presiyle erkeklik yapmaya devam et, Proa kardeş :)

Cpt. Price*

Yasaklı
Eskiden birisi etik dışı, amiyane tabirle oyunun raconuna ters bir şey yaptığı zaman utanırdı. Şimdi hainlik edilen utancından foruma giremez olmuş. Hainlik edenler ise davulla zurnayla nasıl da sözümüzü çiğnedik, nasıl da arkadan vurup hainlik yaptık, nasıl da karaktersiz olduğumuzu bütün dünyaya gösterdik dercesine buralarda bağırıp çağırır olmuş.

Bu hamle bu dünyayı size kazandırır ama sözüne güvenilmeyen, arkadan vurabilecek, hain bir ekip olarak tanınacağınız için çok da dünya kaybettirir.

Şerefinize kalmış, sonraki dünyalarda başarılar...

benım proa oldugumu bılıp :D para karsılıgı bırsey yapacagımı dusunuyorsan harbıden fakirsin :D

Dost görünüp bi gece ansızın vurup o kadar emek vermiş hayatından çalmış oyuna bakmış adamların sana ne demesini bekliyorsun?

Olm siz bu kadar basitsiniz. Yaptığınız şeye hala pişkin pişkin cevap verebilme yüzünü bulabiliyorsunuz.

Sen git milletin parası presiyle erkeklik yapmaya devam et, Proa kardeş :)