w67 Haber Bülteni - 2

impo12

Mızrakçı
hangi hesaplarda oynadıgımı bilmedigin için çok normal bu cevabın :) Reis klanı içinde sadece reis oyuncuları vardı yani :) ne ben seni tanıyorum ne sen beni. Buna rağmen sallıyorsun. Tanısan eyvallah dicem.
ben kendi bizzat kurdugum klanda klanım dünya kapatırken ben kapatmamışım dediğin lafa bak :) hiç bir zaman övünmedim bu durumlarda, sen kapattıgın dünyalarınla övün :) bu dünyayı da ekle buraylada övün :) bu forum hesabı bile asıl hesabım degil o yüzden çok ta şey yapma hacım :)
tartışmaya gerek yok burda gelip ilk karşındakini tanımadan sallayan sensin ben olanı söyledim :) bir dünya denk gelirsek tanışırız

Senin ben kültür birikimini seveyim :)

o laf eşek hoş laftan ne anlar git öğren biraz ıq geliştir sonra gel karşıma .

bu zamana kadar hakederek bir dünya kazanmış gibi konuşmayı da bırakın .

TDK ya bakmak çok zor değil.

eşek hoşaftan ne anlar (suyunu içer, tanesini bırakır)

hakaret yollu
`bilgisiz, görgüsüz kimse ince, güzel şeylerin zevkine varamaz, değerini ölçemez` anlamında kullanılan bir söz.

ama tabi burdan öğrenmek varken.1 dk başlayın izlemeye

akifS*

Hafif Atlı
TDK ya bakmak çok zor değil.

eşek hoşaftan ne anlar (suyunu içer, tanesini bırakır)

hakaret yollu
`bilgisiz, görgüsüz kimse ince, güzel şeylerin zevkine varamaz, değerini ölçemez` anlamında kullanılan bir söz.

ama tabi burdan öğrenmek varken.1 dk başlayın izlemeye
Katılıyorum TDK’ye bakmak zor değil. Bir gün bakarsın umarım.

ShexWear**

Mızrakçı
Kendini bilgili, ıq sunu tepede sanan zavallı, seviyesiz insana cevap vermek bile istemedim yazdıgını gördükten sonra, lazımmış demekki :)
50B81311-4D3C-4466-8004-D1A2E004D9F3.jpeg

akifS*

Hafif Atlı
30029 adlı eklentiyi görüntüle

30030 adlı eklentiyi görüntüle

Laf sokacaksın madem gir bi bak en azından ne anlatıyo bu diyerekten
Bahsettiğiniz atasözü hakkında bir şey söylediğimi hatırlamıyorum? Vurduladığım kelimeyi farketmişsinizdir umarım. Saldırgan olmayın, okumayı öğrenin. Tşk.

akifS*

Hafif Atlı
Hadi birbirimizin imlâ hatalarını kovalayalım belki düzeliriz.
Vurdulaman başarılı tebrikler.
Twşkkğrler ama ysnlış harfw tıklzmak ile direkt olarak referans aldığın bir kurumun adında yanlışlık yapmak arasında ufak bir uçurum var. Küçük bir bilgi olsun öyle. Sonraki sefer bağırarak “TDK ya” yazmazsın umarım.