W51 Tespitleri ve Analizler

• Konuyu başlatan DeletedUser68847
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Dostum lafi ortaya attım klanlarin genel mantığı hakkında eleştiri yaptım .

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Merak ettiğim bir konu var. Kalabalık klanlarda truva riski hep olabilir ama world başında gala4923 klanı falan dediğiniz galakside çıkmıyor, az ve öz eibo dediğiniz eiboda çıkıyorsa insan biraz da hatayı kendinde aramalı :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Nasıl çıkmıyor yahu oyun başı klanda çıkıp bir klan olarak dirilise geçen ekip gala değil midi.... Şimdi belgelerle konuşuyor um bizde çıktı az cikti desene.
Hatta narcos bile oyun başı beraber gelen adamlar bazıları çıkıp dost klanı katıldı..
Şuan kadar dünyada çıkmayan Ender ekipleri biri bizim klan.d arma.f

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Nasıl çıkmıyor yahu oyun başı klanda çıkıp bir klan olarak dirilise geçen ekip gala değil midi.... Şimdi belgelerle konuşuyor um bizde çıktı az cikti desene.
Hatta narcos bile oyun başı beraber gelen adamlar bazıları çıkıp dost klanı katıldı..
Cromdan da çıkmadı. Çıkacağına eminim ama şu ana kadar çıkmadı. Vee tabi ki benim klanımdan da çıkmadı tatlım. Bu worldde hangi klan bizim kadar az kişiyle geldi (Worlde devam edenlerden) :D W başı bana "Semih, kaç klan geldin ?" diye sorduğunda sana "Haritadan da toparladım falan filan 6 klan oldum" dedim diye bana söylediğin şeyi unutmadın umarım mdlssmsş

DeletedUser66983

Ziyaretçi
Merak ettiğim bir konu var. Kalabalık klanlarda truva riski hep olabilir ama world başında gala4923 klanı falan dediğiniz galakside çıkmıyor, az ve öz eibo dediğiniz eiboda çıkıyorsa insan biraz da hatayı kendinde aramalı :)

Hata aranacak birsey yok bizden çıkan kişiler bu dünyada yenerek kendimize kattığımız Kişiler çıkabilirler kimse kimseden memnun olmak zorunda degil

DeletedUser68439

Ziyaretçi

Truva çıkmıyor lafımın arkasındayım. Belli bir ses getirebilecek çapta ve etki yaratabilecek olanlardan bahsettim. Bi adam yönetime küsüp 2 3 arkadaşını alıp çıkabilir, her çıkışa ya da geçişe truva diyemeyiz. Bi klanda illaki taraf değiştirenler olur hiç olmuyorsa ya Arma gibi aile şirketidir ya da ufak bölgesel bir klandır. Eibodan ayrılan klan eibodan büyük neredeyse :D

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Ula Varya

Semih belki kaypak belki değil
Ama bir gerçek var .
Müttefik iken ciğerim canım birtanem hay canını yediğim diye sohbet eden sonra hain kaypak vsss diye söze başlayan insanlar olduğu sürece daha çok HBO son gibi klanlar ortaya çıkar.d

Bakın bize crom istesek bir haftada üye alim Truva ile kapatırız ama yok hemen ağlar millet .hemen bizi savaşarak bitirmediler. diyip zafere gölge düşürmesin diye yavaşça op. yaparak vura vura alıyoruz ama ben biraz dayanır diye dusundum ama her opta ,100 150 arası alınmaz ki...

Demek içerde ki Truvalarından köy alıyorsun erhan :p

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Truva çıkmıyor lafımın arkasındayım. Belli bir ses getirebilecek çapta ve etki yaratabilecek olanlardan bahsettim. Bi adam yönetime küsüp 2 3 arkadaşını alıp çıkabilir, her çıkışa ya da geçişe truva diyemeyiz. Bi klanda illaki taraf değiştirenler olur hiç olmuyorsa ya Arma gibi aile şirketidir ya da ufak bölgesel bir klandır. Eibodan ayrılan klan eibodan büyük neredeyse :D
tamam yeni polemik acalım .. arma klanı ortalaması köy sayımız 1411
son ve hbo köy sayısından fazlayız..
shely 1507 köyü var
yani arma şirket ise ufak bölgesel klan ise biz ufak bölgesel klan isek .. bunlar ne klanı ?
galaksi narcos ne klanı holding oluyor ..
diriliş ise limitid şirketi..

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Size de hayırlı ramazanlar sevgili din kardeşlerim. Boş yapmayın sahur yapın

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Hata aranacak birsey yok bizden çıkan kişiler bu dünyada yenerek kendimize kattığımız Kişiler çıkabilirler kimse kimseden memnun olmak zorunda degil

oyun oynatmadınız ki boyna arkadaşımızı toplamaya çalışıyonuz :D okadar pasifiniz varmış bak toplaya toplaya bitmedi bize niye dadandınız

DeletedUser66983

Ziyaretçi
oyun oynatmadınız ki boyna arkadaşımızı toplamaya çalışıyonuz :D okadar pasifiniz varmış bak toplaya toplaya bitmedi bize niye dadandınız

Her zaman söylüyorum tekrar söylüyorum konusulabilirdi ayrıca zaten eibodan kimse çıkmanıza veya bizle savaşmanıza laf etmedi çıkış tarzınız yanlıştı operasyona giderken çıkıp bos köylere mis attınız o kadar zaman vakit geçirilmiş senle özel muhabbetimiz vardı iyi veya kötü beni veya klanımı sevmek zorunda degilsiniz tabiki ama operasyon zamanı çıkıp saldırmanız etik değil en azından bizim icin degil gelip deseydiniz sizle savasicaz emin ol Suan gule eğlene savaşıyorduk neticede oyun herkes bunun bilincinde olan oldu yapacak birşey Yok

DeletedUser68767

Ziyaretçi
Her zaman söylüyorum tekrar söylüyorum konusulabilirdi ayrıca zaten eibodan kimse çıkmanıza veya bizle savaşmanıza laf etmedi çıkış tarzınız yanlıştı operasyona giderken çıkıp bos köylere mis attınız o kadar zaman vakit geçirilmiş senle özel muhabbetimiz vardı iyi veya kötü beni veya klanımı sevmek zorunda degilsiniz tabiki ama operasyon zamanı çıkıp saldırmanız etik değil en azından bizim icin degil gelip deseydiniz sizle savasicaz emin ol Suan gule eğlene savaşıyorduk neticede oyun herkes bunun bilincinde olan oldu yapacak birşey Yok

Öyle yapmak etik olurdu adalet li olmazdı farkı o. Biz gerçekten bak duygularımızı nasıl açıklayabilirim çok hakarete adaletsizliğe maruz kaldık belki ozmanlar bizi tanımadığınız için göz ardı ettiniz pasif oyuncular gibisinden biz size sürekli yazdık Taha sana yazdı bazen ben emreyle konuştum erolla konuştum hep ama hep sonunda sineye çekmek zorunda kaldım ben bu sineye çektiklerimin bedelini ödetmek zorundaydım en azından kötü oyuncular olmadığımızı gördüpünüzü düşünüyorum 6 7 kişi sınırda cebelleşiyoruz:D ama içim rahat erolun da konuşmalarımızdan sonra hatasının veya hatalarımızın farkına vardığını düşünüyorum ama artık çok geç ama benim ilk ciddi worldüm olarak keyifli Bi okadar eiboda bulunduğum dönem stresli geçti ilerisi için size ve bize kolay gelsin

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Cromdan da çıkmadı. Çıkacağına eminim ama şu ana kadar çıkmadı. Vee tabi ki benim klanımdan da çıkmadı tatlım. Bu worldde hangi klan bizim kadar az kişiyle geldi (Worlde devam edenlerden) :D W başı bana "Semih, kaç klan geldin ?" diye sorduğunda sana "Haritadan da toparladım falan filan 6 klan oldum" dedim diye bana söylediğin şeyi unutmadın umarım mdlssmsş
Biz 3 kisi geldik:)

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Her turlu truva olunur, tekliflere acigiz. 3 klan en iyi teklifi verenin olur:)