w48 harita

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Herkesi kendinle karıştırma. Orda yanlış anlamışım özür diledim. Özür dilemek erdemdir senin gibi karakter yoksunu kişiler anlamaz.;)

:D :D :D Madem özür dilemek erdem benden de özür dilesene :D gerçi dur böyle kuru kuru olmaz 50 den 51 e göç ettireyim seni hem teşekkür eder hem özür dilersin :)

Red Hair Shanks

Mızrakçı
Sanane lan çelimsiz Furkan git okulunu oku:D

hahahah :D naber lan anarşist Emir :D
Kanka eleman global yemiş nickini sordum meraktan , bana Sis in başkanlarını sayıyor , diyorum hepsini tanıyorum ne alaka nickinle,
diyorki nickimi bilenler düşmanım oluyor , bildikleri zamanda silinmiş oluyorlar .

Bende hemen korkup Yok say dım sorunlu arkadaşı , Oynamadıgım bir dünyada silinmek istemem açıkcası :D

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Dışardan okuyanlar yani hiç yazmayanlar bence hiç yazmayın çünkü çoğu çok ve boş konuşuyorlar.

Savaş yok .Çamur atacak bir olay yok.Gerilim yok.Muhabbetin böyle olması normal.
Global yedimin anlattığı hikayeler var onlarda tutarsız.
w48 kanal listesinde hani w47 star w49 kanal d dir.W48 ise stardan kanal d ye geçmek için arada kalan kanal 7 gibi geçerken görünüyor ama takip edecek bir şey yok.Sadece 5. boyut hikayeleri olan GLOBAL YEDİM oynuyor.:)

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Kanka eleman global yemiş nickini sordum meraktan , bana Sis in başkanlarını sayıyor , diyorum hepsini tanıyorum ne alaka nickinle,
diyorki nickimi bilenler düşmanım oluyor , bildikleri zamanda silinmiş oluyorlar .

Bende hemen korkup Yok say dım sorunlu arkadaşı , Oynamadıgım bir dünyada silinmek istemem açıkcası :D

Red kardeş fazla merak iyi değil öğretmediler mi sana ?

DeletedUser65283

Ziyaretçi

Hxjxjxkxmxkxnxkxnjxs haykirdim garip bir sohbet olmus alti üstü nick vercek adamin kurdugu cümlelere bak

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Çok yaraticisin hayran kaldim suan kum oldum bak senin için. Oyunda gectim forumda bile dikkate alincak insan degilsin murata hak verdim