W-64 Kim Kapatır ? Güncel

Dünyayı kim kapatır ?

• ŞAHİ

Oylar: 22 19,5%
  • ŞAHİ-EFENDY

Oylar: 16 14,2%
  • TOW

Oylar: 11 9,7%
  • DEJAVU

Oylar: 23 20,4%
  • TOW-DEJAVU

Oylar: 16 14,2%
  • TOW-DEJAVU-EFENDY

Oylar: 25 22,1%

• Toplam oy kullanan
    113

FilozofBatu35

Baltacı
Zekice bi hareket olmua tebrik ettim :) de bu sekilde zor o dusundugun :)
Yok abi art niyetle yazmadım "ŞAHİ" klanını tek olarak yazdığım için küçümseme olmasın her kesime ayak uyduralım diye "TOW" ve "DEJAVU" klanını ayrı yazdım EFENDİ klanı hakkında diyorsan dünyayı kim kapatırsa kapatsın ordan bir kaç oyuncunun kapatmaya gideceğini ben düşünüyorum zaten ama
art niyetle yazsam oraya "DEJAVU-EFENDY" seceneği eklerdim :D

Yok abi art niyetle yazmadım "ŞAHİ" klanını tek olarak yazdığım için küçümseme olmasın her kesime ayak uyduralım diye "TOW" ve "DEJAVU" klanını ayrı yazdım EFENDİ klanı hakkında diyorsan dünyayı kim kapatırsa kapatsın ordan bir kaç oyuncunun kapatmaya gideceğini ben düşünüyorum zaten ama
art niyetle yazsam oraya "DEJAVU-EFENDY" seceneği eklerdim :D
Bosver niyeti anladik ;)

Spartaküs 61

Kılıç Ustası
batu sen böyle şeyleri kafana takma güzel kardeşim engine teklifi sundum ilerleyen dönemde bakarız dedi eğer sen şimdi kabul edersen seni listeye alacam söz :)

TheFnL

Kılıç Ustası
Gönlüm hepsinin beraber kapamasından yanaydı,şahi kırdı beni,hayır bari başta tamam demeseydiniz

FilozofBatu35

Baltacı
Gönlüm hepsinin beraber kapamasından yanaydı,şahi kırdı beni,hayır bari başta tamam demeseydiniz
Şahi bozdu deme lütfen 300sparta hesabını biliyorsun her yere nasıl anlastınız ben saldırı almaya devam ediyorum diyip herkesi kışkırttı size karşı zaten tamam belki biz hamle yaptık ilk olarak ama siz saldırıları 300 saptaya kesmediniz bu durumda da 300 sparta herkese yazdı bana saldırıyolar biz boş mu durcaz diye

FilozofBatu35

Baltacı
çıkıp kingaura adem abi böyle böyle yazdı demeyin. Bu konuşmada dc de vardı atarlı kondomlu kedi ile olan bu konuşmayı ona anlattım kapanmayaçağını sizin saldırıları kesmiyeceğini anladı ondan dolayı saldırıları kesmedi yoksa adem abinin puanmış köymüş işi olmaz zaten kapatma listesinde Vezir'i gördü onunda işine geldi dünyanın kapanmamaşı......

siz orda 300 spartaya saldırıları kesmeyiz o kadar vurduk öyle dünya kapatsın diyorsunuz sizin tarafta Nalmes hesap silmis adem abi onu toplmaya devam etmicek ama siz spartaya saldırı cıkacaksınız akıl mantığa sığıyormu gözünü seveyim o zaman iki tarafta saldırıyı kesecekti.

TheFnL

Kılıç Ustası
Şahi bozdu deme lütfen 300sparta hesabını biliyorsun her yere nasıl anlastınız ben saldırı almaya devam ediyorum diyip herkesi kışkırttı size karşı zaten tamam belki biz hamle yaptık ilk olarak ama siz saldırıları 300 saptaya kesmediniz bu durumda da 300 sparta herkese yazdı bana saldırıyolar biz boş mu durcaz diye
truva sonrası bir çok plan yapıldı,çogu da atıldı

istersen 100 puanlık adama da dünya kapattırırsın,rün dünyası bu,hiç bir önemi yok puan ya da köyün,ne saldırı bu işin bahanesi idi ne başka bişey,

aylardır sınır oynayan adamlara itiraz edilmedi mi ? Bunları ben uydurmuyorum,buradan konuşmak da gereksiz,olmadı bu plan

nalmes hesap silmedi,ki bu böyle bile olsa rica ederim çocuk bahanesi gibi ortaya atma,sparta ile bu bir değil ki o an buna geri dönüş bile yapmayıp bekledik.

umarim bir sonraki başarılı olur fakat eğer dediğim gibi hepsi bir deneyecekse bile işin plan kısmının şahiye birakılmaması gerektiği ortada ya da herkese söz hakkı verilmemesi gerektiği,en azından sadece kendi isimlerinize odaklanıp daha kendinizce daha adil listeler oluşturur,diğer klanlar hakkında konuşmalar dönmez ^^,zira bırakın da kim kimi yazacağini kendi seçsin

CITY OF ANGELS

Mızrakçı
şahi, efendy, dejatow, kapatamadı

bence hiçbiri kapatamayacak, ileride oluşacak yeni bir isim,
bu server ı kapatır ...
isim babaları kim olur onu bilemem :) ben emekli bir subayım