VUSLAT-TUNGA SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser69796
  • Başlangıç tarihi

AequitaS*

Okçu
Maşalık bir durumu nerde gördünüz anlamış değilim siz ilk başta zaten Ares e operasyon yaptınız Ares ile Relax birlikte girmişti Vuslatta savaşa dahil olmuş gibi birşey oldu ?

VUSLATIN ARESE VURMAMASININ TEK SEBEBİ, VUSLAT ARESE VURUNCA TUNGA GÜÇLENECEK OLMASI, EMİN BEYİN AĞZINDAN ;) YAZMAK İSTEMİYORUM BAĞZI ŞEYLERİ O YÜZDEN LÜTFEN SAVAŞ HARİCİNDE KONULARA DAHİL OLMAYALIM

Mr.Badger

Ağır Atlı
Her iki klan birbirini gayet iyi tanıyor arkadaşlar :) kim kimin nasıl olduğunu gayet iyi biliyor o yüzden fazla söze gerek yok. Şimdi savaşa odaklanalım, Burada ARES ve RELAX klanlarıyla alakalı bir konu söz konusu değil, ARES ve RELAX'a TUNGA tarafından yapılan doğru değil. TUNGA klanındaki hiç kimse bunu kabul etmez zaten; ama ARES ile RELAX VUSLAT'ın Maşası olmayı Kabul etmişler ise TUNGA olarak bizim yapabileceğimiz birşeyde yok idi. Vuslat oyuncuları içinde pek birşey söyleyemeyeceğim; burada kimsenin karekteri beni ilgilendirmiyor yalnız; zamanında ana bacı yaptığınız adamların yüzüne nasıl bakabiliyorsunuz anlamış değilim. Sizinle ilk savaşımız değil, Tek tememnim saygı içerisinde bir savaş olsun, iyi akşamlar..

Adamlar klan adına kurumsal forum hesabı açmış oha.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Erol u çok fazla kaale almayın , o böyle atar tutar zora gelince de ''REEL HAYATIMDA Kİ YOĞUNLUKTAN '' diye girer cümleye :)

Ares ve Relax ile diplomasi denedi olmadı şimdi de maşa diyor :) sen önce bir gecede müttefiki arkadan vuran tunga oyuncularını klanından arındır ondan sonra buralara yaz ,sonra yarın bir gün seni de sabaha karşı vururlar ise o zaman istatistik paylaşabileceğin bir klanında olmayacak ;)

Ondan sonra da En iyi biz oynarız olacak en iyi biz sileriz :))

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Tunga da ki adamlar da istatistikte öndeyiz diye şekil yapıyor ama haritalarında mavi olan adamları sabaha karşı sırtlarından vurarark aldıkları köylerden kaynaklı artıda olmalarını insanlara aptal muamelesi yaparak lanse etmeleri de ayrı bir komedi tabi :)

eyyy ulu tunga neden saklandınız eibo ya yoksa yüzünüz mü yok artık tunga olarak devam etmeye ya da biraz da eibo yu mu vuralım dediniz :)

kah güldüm kah eğlendim sizlerin yorumlarıyla neşe doldum bu günde şükür.

ilk olarak o arkadan vurma dediğiniz muhabbette savaş açılmamıştı bunu bir bilin.
bunun dışında madem istatistik yansımasın diye klandan çıkacaksınız neden savaş açıyorsunuz ?
bizde hiç gördünüz mü öyle bir hamle ?
şöyle geliyoruz böyle geliyoruz dediniz 17 köy aldınız 16 köy aldık üstelik birde bir kaç aldığımızı da yansıtmamak için klandan çıktınız op'u yapan sizsiniz sizi toplayan biziz nasıl oluyor anlamış değiliz bundan sonra op yapmama kararı aldık klanca siz yapıncada zaten biz topluyoruz daha fazlasını sizden ne gerek var kendimizi yoralım.

Xaer0

Milis
kah güldüm kah eğlendim sizlerin yorumlarıyla neşe doldum bu günde şükür.

ilk olarak o arkadan vurma dediğiniz muhabbette savaş açılmamıştı bunu bir bilin.
bunun dışında madem istatistik yansımasın diye klandan çıkacaksınız neden savaş açıyorsunuz ?
bizde hiç gördünüz mü öyle bir hamle ?
şöyle geliyoruz böyle geliyoruz dediniz 17 köy aldınız 16 köy aldık üstelik birde bir kaç aldığımızı da yansıtmamak için klandan çıktınız op'u yapan sizsiniz sizi toplayan biziz nasıl oluyor anlamış değiliz bundan sonra op yapmama kararı aldık klanca siz yapıncada zaten biz topluyoruz daha fazlasını sizden ne gerek var kendimizi yoralım.
Çok doğru.

Taido

Milis
Tunga da ki adamlar da istatistikte öndeyiz diye şekil yapıyor ama haritalarında mavi olan adamları sabaha karşı sırtlarından vurarark aldıkları köylerden kaynaklı artıda olmalarını insanlara aptal muamelesi yaparak lanse etmeleri de ayrı bir komedi tabi :)

eyyy ulu tunga neden saklandınız eibo ya yoksa yüzünüz mü yok artık tunga olarak devam etmeye ya da biraz da eibo yu mu vuralım dediniz :)

O istatistiklerde sabah alinan koyler yok.Savasi vuslat actiktan sonra basladi savas.onlar olsa yaklasik 30 koy daha ekleyebilirsin.Savas konusuna gelince 25 klan op yapan vuslati tebrik ederim gayet guzel geldiler.Kesimlerden de asikar.Gerci 2 klan opa katilmamis sanirim.Sonuc olarak koy alirken klanda olmayan oyunculari sayarsak eibo bu op gununde sanirim daha cok koy aldi.Tebrik etmekte bir erdemdir.Simdi eibonun opunu izleyelim :)