VULTS- EŞKİYA Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser57761
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Canim benim sadece efendi ol yeter... yazdiklarinada dikat azicik büyü...

Kendine saygin yoksa bulundugun klana saygin olsun ve isin olmadigi bir yerde sacma sapan yazilar yazma...

He benim klanimin huyu boyle diyorsaniz meydan senin istedigin kadar konuş...

Ama klanindaki abilerin azicik sana ders versin vercek kimse yoksada gel ben az nasihat edeyim...
Herseyi oyun uzerinden yurutup karekterini eksik birakma az karekter kas ama o koy almakla olmuyor...

DeletedUser54987

Ziyaretçi
% 33,5 dünya hakimiyetine sahip eskiya oyuncusu gelip "hehe köy alamadiniz" diye %12 dunya hakimiyeti olan vults oyuncusuna karşi seviniyosa bu iste bi terslik vardir :) Eskiyadan cacık olmaz,kuru kalabalık.

Eşkıya ya laf söyleyecek ne oyun koydun ki ortaya başta pre ile kastığın sonra şutladığın için bu mi acılar.
Mazotcu sana hesap verır gel oyna o zaman zaten hesap ya da Kotcu montcu :)

mazotcu canım kardesım ahlakın 0 senın bırakıp bırakmaman ınan umrumuzda degıl 1 koyle kal 500 topla sonra yıne alırız sorun degıl koy alırsın verırsın. armut nyks vs aldıgınız koylerınde benım ıcın daha ıyı, daha cok cogal bolgedekı toplaması oyundan dusmen bıranda gerceklessın. ana bolgene ancak geldık 20 koyu 50 koyu korumak kolay ama 200 koyunu koruyamazsın o yaptıgın kotlu montlu mıs aralarını yapamazsın.
ben kullanmam vs dıyeceksın adam degılsınız dıyeceksın cırkınleseceksın bılıyorumda yazmakta ıstemıyorum sonuclar benım ıstedıgım gıbı olacagından ama sadece sunu anlatsana sureklı 2 mısı cıkıp sonra 50 salıse onune ordu ardına 50 salıse destek arasına 1 lı tek denemede hafıf / balta nasıl sokuyorsun hadı 1 kere bu oldu 2 kere oldu hadı gercekten 3 te oldu ama senın 4 5 6 7 8 ..... gıdıyor. ınternetı uzaydan mı cekıyorsun elın hıc mı oynamaz :)
kısacası bos yapıp burada oyuncuyum havalarına fazla kaptırma. boyle adam degılsınız vs laflarını bırakta oyununu oyna elınden gelebılen varsa ardına koyma her zaman dedım yapabıldıgın cakallık vs dahıl esırgeme donup dolasıp kendıne kızacaksın.
senın gıbılerıne karsı ılk kez oynamıyorum sonda olmayacaktır.
hepsının gıdısınıde gelısınıde oynayısınıda bılıyorum.
dejavu savas acacak dıye umutların hayallerın var baska bırseyın yok kendınden ya da klanından umudun yok bunu her cumlenden her hareketın okuyabılıyorum;)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
ağlayın ağlayın ben gülüyorum adsahshaha kot mont çok bende siz yeterki böyle ağlayın assdasda

laf anlamaktan acizlere lafım yok artık sus ve ağlamaya devam et :D :D

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Senin zeka seviye uygun bakış açısıyla sizin klana çaktığı halde ağlayan insanlar olarak görunmemiz normal.. sendeki beyin anca bu kadar idrak yetenige sahip =)) simdi bizim kafana vurmamiz gibi kucukkende kafana cok vurmuslar herhalde hucre felan kalmamis..

DeletedUser61441

Ziyaretçi
başgancık ben bulunduğunuz durumu demiyorum ilerde neler olacağını bi nebze tahmin etmiş veya anlamış olacaksınız ki daha şimdiden böyle şöyle olacak diye ağlamaya başladınız :D :D öyle beni bu laflarla tahrik etmeye calisma artık sizi 1 gram bile adam yerine koymadığım için gülüp geçiyorum hahaha zaten ne olduğunuz ortada bunu gören görüyor ;)

FollowME

Casus
İlk olarak millete küfretmekten vazgeç ikinci olarak ilerde ne olacağı belli olmaz istediğin kadar plan yapıp istediğin diplomasiyi kur her koşulda savaşırız biz ;)

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Aga sen nyks toplamaya devam etsene :))) Armudunirisini topla emre63 topla hadi yavrum canim benim bak isine.
bak çocuk nyks = aydın oynuyodu onda op yapıldı ona arkadaş bakamamış misleri casus kılıç işaretlemiş ondan topladım hesabı bal porsuğunda bakıcıyken
armudunirisi zaten hüseyin herkez bilir görürse sana cevap şettirir.
emre 13 hesabı zaten hala oynuyo giriyo çıkıyo oyun sonunda kısmet olursa seni tutup ona toplattırcam köylerini
sen fazla şeyy yapma balon yapar ağzından konuş yeterli her adam gibi

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Sen sadece su an oldugu gibi çırpınabilirsin mazotcu.. eskiya sana bu worldde bu rolü bicti.. millete yalaklan , savas actirmak icin cabala ona buna destek diye yalvar vb felan.. =) savas cikacak ama senin istedigin zamanda degil.. eskiya ile dejavunun istegi zamanda olacak.. kimsenin diplomasisinde senin sagligini veya arkadasligini zerre umursadigi yok.. ne eskiya dejavuyla savasmaya hazir ne de dejavu eskiya ile savasmaya.. bunu klan yonetmeyi bilenler gorur... sizin gibi b.tu kesfedip kendini oyuncu sanan yine yaninda kendi gibi uc bes velet ve multileriyle klan olanlar goremez..

DeletedUser54987

Ziyaretçi
Dejavu yenebılır/bız dejavuyu yenebılırz her ihtimal var, baska bır klan bırlesımı yenebılır ya da yenebılırz.
belkı savas baslamadan bıle bız onları gıdebılırız onlarda gıdebılır kım bılır yanı yarın ne olacagını ne bıtecegını hayat kısa kendını bu kadar kaptırma ahlakını bozma nacızene tavsıyem ne dedım yıne dıyorum yapabıldıgını ardına koyma ki :)

Bizler ağlak muğlak koca adamlarız bizim gibi çoçuklarla muhattap olma ama şunu da unutma sana şutlayacak ağlak mızıkcı hileci multici kotcu montcu çoçuklarda biziz kendini böyle avutabilirsin en azından bir teselli vermiş olalım sana;)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
nart denen velet kendi hayal dünyanda yaşamaya devam et koçum ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
burda dolanaçağına köylerine az destek bul 50 60k kurtarmaz... köylerini...

sonra köy alınca bakıçı vardı... diye buralarda reklam kokan hareketler yapma

DeletedUser61441

Ziyaretçi
burda dolanaçağına köylerine az destek bul 50 60k kurtarmaz... köylerini...

sonra köy alınca bakıçı vardı... diye buralarda reklam kokan hareketler yapma

siz ne noob insalarsınız la :D benden köy alınca bayram havasına geçiyo yazık adamlar :D tam size göre bi lafım varda bakın ban yemek istemiyorum irdelemeyin beni ;)

Eşkıya ya laf söyleyecek ne oyun koydun ki ortaya başta pre ile kastığın sonra şutladığın için bu mi acılar.

Ne yaptığımı sende bende gayet iyi biliyoruz :) köylerimi kendi isteğimle verdim,vermeseydim az çok tahmin edebiliyordunuz durumu ama şimdi açmaya gerek yok toplıycaktık falan deyip geçersin millet bilmiyor nasılsa neler olduğunu :) Eşkiyaya genel eleştri yaptım yine yapayım dünyaya 500 hesap ile başlayan,500 ün içinde 10 tane oyuncu olan gerisini öylesine kalabalık gözükmek için alınan oyuncuların oluşturduğu,yönetimin bot kullandığı,kuru kalabalık bir klan.Bana cevap verme dallanmasın olay,mazotçuyla atışın :)