VULTS- EŞKİYA Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser57761
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57761

Ziyaretçi
biz burda zevkli savaş olsun, eğlenelim diyoruz bazı aklı kıt olan arkadaşlarımız burda boş konusup dikkat çekmeye çalışıyor.

azcık adamlık öğreninde yazın buraya, karşıdaki düsman olsada saygılı olmayı öğrenin..

T İ N E R C İ

Mızrakçı
Evet kimin dikkat çekmek istediği savaş başlığından belli :( hayırlı geceler bu trajediye daha fazla dayanamayacağım büyüklerimi ellerinden küçüklerimi yanaklarından öpüyorum ^^

DeletedUser60961

Ziyaretçi
Köy kaybetmek bence en çok sana koyıcak çok beleş topladınız sonuçta :(

Kardeş sen de para verip almadin köyleri. Baya barbar toplamışsın :)
Artik gecelim bunları o öyle büyütmüş bu böyle büyütmüş. Rakibinden iyi oldugunu düşünüyorsan buyur sana fırsat :)

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Saçma saçma laf kalabalıkları olmuş yine :D
Savaş açtıysan saldır arkadaşım ama forum dan değil oyundan :D
İki tarafa da başarılar.İyi olan Kazansın....

DeletedUser57761

Ziyaretçi
Evet kimin dikkat çekmek istediği savaş başlığından belli :( hayırlı geceler bu trajediye daha fazla dayanamayacağım büyüklerimi ellerinden küçüklerimi yanaklarından öpüyorum ^^

nevarmış savaş başlığında da dikkat çekmeye çalısıyomusum ? dikkat çekmeye ihtiyacım mı varmıs ?

la olum şizofren misiniz gidin başka yerde beyin fırtınası yapın :D

DeletedUser60961

Ziyaretçi
Hak edenin kazanacağı dürüst bi savaş olur umarım :)

T İ N E R C İ

Mızrakçı
nevarmış savaş başlığında da dikkat çekmeye çalısıyomusum ? dikkat çekmeye ihtiyacım mı varmıs ?

la olum şizofren misiniz gidin başka yerde beyin fırtınası yapın :D

Ya şaka bi yana benim cidden psikolojik sorunlarım var ama senin için oyuncu değil preci diyolar doğrumu dadaş :D

DeletedUser57761

Ziyaretçi
Saçma saçma laf kalabalıkları olmuş yine :D
Savaş açtıysan saldır arkadaşım ama forum dan değil oyundan :D
İki tarafa da başarılar.İyi olan Kazansın....

evet 1 tane daha boş konuşan geldi hoşgeldi :D

buraya bunu koyma amacım forumdan saldiri düzenlemek değil be kardeşim, tüm dünyanın haberi olsun diyedir. Siz aklınızı bu saatte biyere koyup mu geldiniz herkesinde bi laf sokma çabaları var ayıptır ya. ilk önce gidin yazdığım yazıya bakın..

başlıktada yazdığım gibi zevkli savas olur umarım :))

gülüyoruz biz zevkli savas olsun diyoruz, ağlamıyoruz eğlencemize bakıyoruz. anladın mı ?

DeletedUser57761

Ziyaretçi
Ya şaka bi yana benim cidden psikolojik sorunlarım var ama senin için oyuncu değil preci diyolar doğrumu dadaş :D

hiç bi dünyada premium ve hesap yöneticinden baska pre haracmam kasarım kardeşim. bu dünyadada öyle oldu satarak hesap yöneticisi ve premium puanlarını cıkardım hala onlarla oynuyorum.

inanmıyosan gel skype ekran acıp kayıt göstereyim ;)

FollowME

Mızrakçı
hiç bi dünyada premium ve hesap yöneticinden baska pre haracmam kasarım kardeşim. bu dünyadada öyle oldu satarak hesap yöneticisi ve premium puanlarını cıkardım hala onlarla oynuyorum.

Yani köy kaybetmemek için pre ile duvar fln basmıyorsun

T İ N E R C İ

Mızrakçı

Ciddi bi soru sorucam ben tiner satıyorum sende mazot mu satıyosun yoksa nick öylesine mi

DeletedUser57761

Ziyaretçi
Bu dünyada daha hiç duvar falan basmadım. Ama gerekirse basarım onda sıkıntı yok.

Siz yediremiyorsunuz heralde 1. olmamı sadece preyle olunur sanıyorsunuz, oyunun basında 1. ler pre ile çıkar sonrasında asıl oyuncular ortaya çıkar. Hiç bir oyun basında sıralamada değildim her zaman 2. 3. köyler sonrasında girdim başkalarıyla karıştırmayın beni lekelemek istiyorsunuz ama batıyorsunuz be kardeş, sizlere daha fazla cevap vermiyecem başkanınızı çağırın o gördüğüm kadarıyla doğruları inkar etmiyor en azından :)

DeletedUser57178

Ziyaretçi
hala burdamısınız dıcektım de konusmayı 1 saat once bırakmıssınız :D bende işsiz olsam 1. olurdum kasmayın bu kadar haftaya sıralama tepe taklak olur.. hadi 1-2-3 tıp. :d

DeletedUser57761

Ziyaretçi
hala burdamısınız dıcektım de konusmayı 1 saat once bırakmıssınız :D bende işsiz olsam 1. olurdum kasmayın bu kadar haftaya sıralama tepe taklak olur.. hadi 1-2-3 tıp. :d

işsiz olmadığımı inkar etmedim be kardeşim :)

lakin adam benim tamamen zıttım olan bir şey iddaa ediyor ona cevap verdim. Beni yakından tanıyanlar pre düsmanı oldugumu bilirler de işte nerden boş yapsam diye düşünüyorlar galiba bende bilmiyorum :D

DeletedUser57178

Ziyaretçi
işsiz olmadığımı inkar etmedim be kardeşim :)

lakin adam benim tamamen zıttım olan bir şey iddaa ediyor ona cevap verdim. Beni yakından tanıyanlar pre düsmanı oldugumu bilirler de işte nerden boş yapsam diye düşünüyorlar galiba bende bilmiyorum :D

pre ile kassan ne olacak millete kimse pre ile hesap kasmasın mazotcu mu kasacak dendı, oyuna emek veren yükseliyor işte :)

DeletedUser57761

Ziyaretçi
yav ben pre ile kasan adama imreniyorum oyun için varını yoğunu ortaya koyuyor da, bana ters :D

bilmeden etmeden boş konuşuyolar ona sinir oluyorum inanmayan varsa skype gelsin göstercem, bu dünyada harcadıgımdan fazla pre kastıgımı ;)

T İ N E R C İ

Mızrakçı
yav ben pre ile kasan adama imreniyorum oyun için varını yoğunu ortaya koyuyor da, bana ters :D

bilmeden etmeden boş konuşuyolar ona sinir oluyorum inanmayan varsa skype gelsin göstercem, bu dünyada harcadıgımdan fazla pre kastıgımı ;)

Kimseye söylemezsen kulağına kimden duyduğumu fısıldarım söz ver ama

DeletedUser60204

Ziyaretçi

Preylemi Bukadar Saldirgan Puanı yaptin Uguuuurrr :(

Ugur Yapma Kardaşim Preyle Nereye kadar Saldirgan Savunma Kasican

Cok boş köy Toplamişsin neden böyle yapiyorsun :)