Usta team v.s rome.

• Konuyu başlatan DeletedUser43232
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43232

Ziyaretçi
İttifak
USTA TEAM

Rakip

Rome
Rome.

HAYIRLI OLSUN :) BAŞARILAR

DeletedUser44565

Ziyaretçi
telli ve sas la savastasınız , rome ile de savasa girmek cesaret olsa gerek başarılar.

DeletedUser43232

Ziyaretçi
önüne gelen savaş açarsa :) olacağı bu yönetimde değilim bilmiyorum nedeni ama hayra alamet değil hem telli rome ve sas gibi sağlam klanlarla düşman olmak :D

DeletedUser13501

Ziyaretçi
SaS ile olan savaşınız buna mecbur kılmış adamları sanırım :)

DeletedUser43232

Ziyaretçi
saolun :) ben tam bilmiyorum ama tek bildiğim usta klanlarının bu savaştanda alnının akı ile çıkıcağıdır

DeletedUser39894

Ziyaretçi
önüne gelen savaş açarsa :) olacağı bu yönetimde değilim bilmiyorum nedeni ama hayra alamet değil hem telli rome ve sas gibi sağlam klanlarla düşman olmak :D

Akıl mantık boş şeyler oyunda :) Düşman klanların ne kdar kaliteliyse oyunu o kadar okuyabiliyosun , o kadar iyi oynamayı öğreniyosun böyle çok daha zevkli olur emin ol :) Başarılar..

DeletedUser29784

Ziyaretçi
Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 USTA-TEAM 43 13 2.696.237 3.854.448

ateam ile sas arasındaki savaş istatistiği buydu. artık usta klanları ile birleştik. bundan sonra telli ve sasa karşı birlikte savaşacağız. iyi olan kazansın diyelim.

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Akıl mantık boş şeyler oyunda :) Düşman klanların ne kdar kaliteliyse oyunu o kadar okuyabiliyosun , o kadar iyi oynamayı öğreniyosun böyle çok daha zevkli olur emin ol :) Başarılar..

Ama gaza gelmek farklı bir olay diye düşünüyorum ben :)

DeletedUser44565

Ziyaretçi
Telli - sas bu savasta etkili olcak rome klanları turkuaz dan dolayı pek fazla oraya döneceklerini zannetmem yani göz korkutmak amaclı bir savas ilanı olabilir . Bu savas uzun soluklu sürebilir fakat yeni olusan usta-team klanının birbirlerini uyum sağlamasına bağlıyorum . Uyum olmazsa 1 ay bile sürmeden usta-team tarih olur ayrılabilirler ve yeni diplomasiler olusabilir .

DeletedUser44821

Ziyaretçi
Telli - sas bu savasta etkili olcak rome klanları turkuaz dan dolayı pek fazla oraya döneceklerini zannetmem yani göz korkutmak amaclı bir savas ilanı olabilir . Bu savas uzun soluklu sürebilir fakat yeni olusan usta-team klanının birbirlerini uyum sağlamasına bağlıyorum . Uyum olmazsa 1 ay bile sürmeden usta-team tarih olur ayrılabilirler ve yeni diplomasiler olusabilir .

eskiden tutturamıyordun ama şimdi tutturdun :)) Hadi iyisin iyi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ateam ile usta birleşmeden sas ve ateam usta ile telli savaştaydı birleşme haberleri çıktığında sas ve telli birbiri savaşlarına ortak oldu ve bizim kulağımıza gelen birkaç cümleden dolayı rome de bu savaşa dahil oldu. Baktığımda usta klanları çok cephede savaşacak gibi görünüyor. Ama büyük ve sağlam klanlar olduğundan yinede şimdiden neler olacağını kestiremeyiz :) başarılar diliyorum iki tarafa da..

DeletedUser

Ziyaretçi
ateam klanı olarak sastaki arkadaşlarla sohbet ede ede seviyeli bi şekilde savaşıyorduk zevklide savaş çıkarıyorduk:) telli klanı ya ustayı vurursunuz yada savaşa gireriz diyince usta klanıyla bu yola başvurduk. bizim için değişen hiçbişi olmadı bakalım bu saatten sonra nasıl bişiler çıkacak ortaya. umarım köy alanın kibire kapılmadığı kaybedeninde strese girmediği eğlenceli bi savaş olur:)

DeletedUser29784

Ziyaretçi
keşke sasla teke tek devam etseydik demi telli süprizmi çıktı geldi:D

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Telli nin savaş açması süpriz değil. Netice de SaS klanları ile mütler.