Unity w74 Kapatma

cordoba

Milis
Yeni birçok ekibin unity klani çatisi altinda toplanip güzel savaslar çikartmasinda sizin gibi değerli düsman klanlarin da emegi çoktur herkezin emeğine zamanina sağlik

Çok duygusala bağliyoruz geçmis olaylari konusurken.alarm kurmalar mis arasi ve kami saati evden çikmamalar bir sürü olay daha niceleri ama artik sona yaklaştigimizi hissesiyor hem sevinip hem uzuluyoruz

Oynadik mi sonuna kadar üzülduk mu dibine kadar ama bitti bir dünya daha bitti...

Basta unity klan oyuncularina isim isim sayamam :((( sonra dost klanlarimiza ve düsman klan oyuncularimiza tesekkur u bir borç biliriz varsa kusurumuz affola

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
w74'e Unity ekibiyle birlikte girdim.Çok güzel dostluklar edindim çok zevkli savaşlar da verdik.Reel hayattaki bazı durumlar müsade etmedi bırakmak zorunda kaldım.Gözüm arkada kalmadı ama bu ekip dünyayı kapatır diyordum öyle de olmuş tebrikler arkadaşlar :) w78'e girecek varsa bizim ekipten mesaj atabilir bana

tecron

Mızrakçı
Güzel arkadaşlıkların edinildiği, savaşların ağırlıklı olarak ve saygı içerisinde geçtiği, birlik ve beraberlik düzeyinin yüksek seviyede hissedildiği bir dünya oldu. Emek veren değer katan herkesin eline sağlık. Kapatmaya giren oyuncuları ve klanı tebrik eder. İyi bayramlar dilerim..