Unity VS Alm İstatistik

cordoba

Milis
Aslında mevzu öyle değildi. Arell hesabı yukarıdaki köylerini haritanın arkasında kalan oyuncularla takaslıyordu. Kendisi de merkezden köy topluyordu. Arkada kalan oyuncular da noname isimler değildi yani oyunu bilen kişilerdi ama siz pasif diye nitelendirdiniz heralde.
@*lucifer5591 @cordoba yani size pasif diyolar ben demiyorum:D
Aslında mevzu öyle değildi. Arell hesabı yukarıdaki köylerini haritanın arkasında kalan oyuncularla takaslıyordu. Kendisi de merkezden köy topluyordu. Arkada kalan oyuncular da noname isimler değildi yani oyunu bilen kişilerdi ama siz pasif diye nitelendirdiniz heralde.
@*lucifer5591 @cordoba yani size pasif diyolar ben demiyorum :D
köy takasında olay aslında tugrulun anlattıgı gibi bir kişinin 100 koyu olmasından sa 100 kişinin 1 koyu olmasını tercih edıyoruz sanırım buradaki basarıda burdan geliyor arkada kalmıştık sınır bölgesine gelmek için arelden köy istedik geldik sonra bir sonraki sınıra sonra bir sonraki sınıra

Kral Bau

Kılıç Ustası
@*lucifer5591 @cordoba yani size pasif diyolar ben demiyorum :D
Bende pasiflere vurduruyorlar diyince sana vurduruyorlar orayı sandım açıkladığın iyi olmuş.

mustan

Mızrakçı
Savaş bitti başka istatistik yok son savaş forumu bir kaç güne açılır eline sağlık alm klaninin