Unıty Vs Prestij Savaş Raporları

eminim prestij deki dostlar da sıkılmıştır bekle bekle bekle nereye kadar dünya kapanacak daha abdi op yapacak unıty e

Mertkrdss

Baltacı
Susuyorum susuyorum ama W Başındandır yok 3 cephe yok tüm dünya , hani kardeşim bu cepheler neresi pakt falan gelip öttünüz sonra tükürdügünüzü yalayıp tüm güneydoguyu sa ya almışsınız şahiyi arkanıza almışsınız sav kami destegi attırıyorsunuz batıdan içinize soju falan kattınız 2 klana truva attınız savaştıgınız tek klan hamle ve unity onuda toplasanız zaten sizin kadarız ne bu yakınmalar falan ?

musliman

Acemi
Merhaba,

İllegal script videoları youtubeda gezinen dostum. Şeyden de ahlak almayalım :) Onun dışında diplomasi konusunu da savaş bittiğinde konuşuruz ama ekip arkadaşlarınızın da sizden tiksinip hesap silmesi bazı şeylerde kendinizi de suçlamanız gerektiğini gösterir bence :)44467 adlı eklentiyi görüntüle

scriptin ne anlama geldiğini öğrenmeni öneririm :D
uygun bir vaktinde tabi scriptin anlamını öğrendikten sonra şunu incelemeni öneririm. Malum yaşı yüksek insanlar bazı şeyleri takip etmekte zorlanıyor. faydamız dokunsun.
https://www.mevzuat.gov.tr/mevzuat?MevzuatNo=6698&MevzuatTur=1&MevzuatTertip=5

Susuyorum susuyorum ama W Başındandır yok 3 cephe yok tüm dünya , hani kardeşim bu cepheler neresi pakt falan gelip öttünüz sonra tükürdügünüzü yalayıp tüm güneydoguyu sa ya almışsınız şahiyi arkanıza almışsınız sav kami destegi attırıyorsunuz batıdan içinize soju falan kattınız 2 klana truva attınız savaştıgınız tek klan hamle ve unity onuda toplasanız zaten sizin kadarız ne bu yakınmalar falan ?
belki birşeyler olmasını umuyorlardır strateji prestij den sorulur sonuçta adamlar heryerdeler artık cephemiz yok diyemiyorlar bekliyorlar vardır bekledikleri umdukları birşeyler öyle şahi falan kesmez bu saaten sonra oltadan büyük balık bekliyorlar tahminler bu yönde.

Meto.

Yasaklı
scriptin ne anlama geldiğini öğrenmeni öneririm :D
uygun bir vaktinde tabi scriptin anlamını öğrendikten sonra şunu incelemeni öneririm. Malum yaşı yüksek insanlar bazı şeyleri takip etmekte zorlanıyor. faydamız dokunsun.
https://www.mevzuat.gov.tr/mevzuat?MevzuatNo=6698&MevzuatTur=1&MevzuatTertip=5
Cihatcım public yayınladığın (gizliye almayı bile unutmuşsun) videodan KVKK şikayetinde bulun lütfen.

Kudurma tipsizsin diye sen de çek video

Haklısın dostum tipsizim napayım öldüreyim mi kendimi

LOFA Ege*

Kılıç Ustası
Naber

beyler burası unıty vs prestij başlığı muhabbetinizi muhabbet başlığında yapabilirsiniz buradaki güncel konumuz prestij oltayı ne zaman çekecek?

Meto.

Yasaklı
beyler burası unıty vs prestij başlığı muhabbetinizi muhabbet başlığında yapabilirsiniz buradaki güncel konumuz prestij oltayı ne zaman çekecek?
Forumda başlığı açılacak büyüklükte klanlar olmadığımızdan buralarda geziyoruz :(

Sizin klanın yaş ortalaması 70 değil mi zaten bir dahaki World'de yoksunuz yatalak zor olur oynamak bro

Ciddi yaşlandık galiba haklısın dostum yazdığın her mesajda haklısın ilginç olarak

yaslı06

Mızrakçı
Merhaba,

İllegal script videoları youtubeda gezinen dostum. Şeyden de ahlak almayalım :) Onun dışında diplomasi konusunu da savaş bittiğinde konuşuruz ama ekip arkadaşlarınızın da sizden tiksinip hesap silmesi bazı şeylerde kendinizi de suçlamanız gerektiğini gösterir bence :)44467 adlı eklentiyi görüntüle
Ekip arkadaşı dediğin ve hesap silen diye idda ettiğiniz kişinin nicki darksatandır. Bu kişiyi bizim klanın içine yerleştirip bilgi alan kişide negro satandır. darksatan nickli oyuncu bizim klanımıza op yaptığız dönem de bir anda tüm bilgileri ve dört köyünü sizin klana vererek hesap silmiştir. Fark ettiysen verdiğim iki nick sonu da satandır.(darksatan ve negro satan)
Niye aramızda anlaşma varken iki hafta hazırlık yapıp bir anda bizi düşman eklendiniz diye sorulan sorulara verdiğiniz cevap ise bizim klanımız ile warmas klanı anlaşmış ve sizin klanınızı vurma planı olduğu içinmiş. Darksatan nickli oyuncu hesap silmeden önce bana negro satanın böyle söylediğini ifade etti. Oyunun sonunda değil şimdi bu soruya cevap verin hocam da görelim etik mi değil mi yaptığınız?

yaslı06

Mızrakçı
Ekin kardeşim hakkındaki iddialar doğru ise bir senarist bulup bunun filmini çekelim cidden. Gizem entrika her şey var
Eklemeyi unutmuşum bir de ekip arkadaşınızın sizin yaptıklarınızdan midesi bulandı hesap sildi dediği kişi yani darksatan ile negro satan reelden de arkadaşmış. Şuraya bakmasam içimize yerleştirilip bilgi aldıkları sonra köylerini aldıkları oyuncuyu bize ekip arkadaşı olarak yutturacaklar. Ayıptır
Kendileri ile aramızda anlaşma varken iki hafta hazırlanıp bir an da bizi düşman işaretlemenin açıklamasına warmas ile kapak klanı pro ekibine op yapacaktı pro ekibi bunu duydu erken davrandı hikayesine kendini inandıranlar darksatanın bizim ekip arkadaşımız olduğuna da inanır

Meto.

Yasaklı
Ekip arkadaşı dediğin ve hesap silen diye idda ettiğiniz kişinin nicki darksatandır. Bu kişiyi bizim klanın içine yerleştirip bilgi alan kişide negro satandır. darksatan nickli oyuncu bizim klanımıza op yaptığız dönem de bir anda tüm bilgileri ve dört köyünü sizin klana vererek hesap silmiştir. Fark ettiysen verdiğim iki nick sonu da satandır.(darksatan ve negro satan)
Niye aramızda anlaşma varken iki hafta hazırlık yapıp bir anda bizi düşman eklendiniz diye sorulan sorulara verdiğiniz cevap ise bizim klanımız ile warmas klanı anlaşmış ve sizin klanınızı vurma planı olduğu içinmiş. Darksatan nickli oyuncu hesap silmeden önce bana negro satanın böyle söylediğini ifade etti. Oyunun sonunda değil şimdi bu soruya cevap verin hocam da görelim etik mi değil mi yaptığınız?

Sevgili dostum,
Ekin'in adamlığını burada sorguya açmam rakibi olarak. Sen klan arkadaşı olarak açıyorsan yazık. Adamın en ufak arkadan vurması yok onun dışında forumda sulukule çingeneleri gibi kapışmayacağım. Numarama ulaşırsın en kötü oradan konuşuruz. Adamların başlığı da perişan etmeyelim.
Kolay gelsin