TURAN - Karabasan Savaşı | Misyoner ve Ordu Katliamı

• Konuyu başlatan DeletedUser54669
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Aldığınız köy için gerçekten tebrik ederim. Beklenmeyen hareket

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Tutabilecek zor gibi bu kıtada blink

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Yorumları okuyup okuyup gülüyorum alicim ellerine sağlık :)

DeletedUser53902

Ziyaretçi
Turan klanları bu worldün favorisiymiş troll

DeletedUser52861

Ziyaretçi
bu ne ya 300-500 asker raporlarda :D konu açıldığında 3 hafta olmuştu oyun başlayalı, nerde full ordular?

DeletedUser52861

Ziyaretçi
BEnim oyun sitilim biraz farklı :) 11-12 günde full ordu basarım sonrasında verdiğim kayıplar hep 1 günde toparlanır zaten :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
adamlar patlamaktan bıkmadı erdem :):D

sen kamikaze diye bir şey duymadın sanırım? :) o ordular zaten ölmeleri için gönderildi. eğer üyeleriniz aktif olsaydı, forumunuzla yeterince ilgili olsalardı tek tek raporları görür kaç tane köyünüzü boşalttığımızı bilirdiniz. :)

DeletedUser54669

Ziyaretçi
yalnız arkadaşlar sırf oyun için üçkağıt yapmak ayıp oluyor. köyünü kaybeden arkadaşınız klandan çıkacaksa sırf istatistiklere yansımasın diye işimiz var. ağlayacaksanız oynamayalım. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yav savaşı kim kazanırsa kazansın yine silinecek sonuçta neyin kavgası bu :D

DeletedUser32587

Ziyaretçi
karabasan klanı üyeniz köyü kaybedecek diye klandan atıcagınıza destek atınız hep kendinizi düşünmeyin destek diye miletin kafasını şişiriyorsunuz ama köy kaydecek üyenizi istatistik için klandan ihraç ediyorsunuz sonrada biz büyük klanız diyorsunuz size yakışanı yapın üyelerinizide tehdit eder gibi kendinize destek istemeyin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
zor bizim silinmemiz :)

Furkan şimdilik takılin karabasinin w26 da ki vakti ben size bitti diyene kadardır onun dışında ben demeden w26 serüveni biterse benden habersiz kuş ucarsa benden habersiz koy alırsanız veyahut benden habersiz bir klan ile diplomasi yaparsanız classic de sizi düşmanın içine atarım aleme ibret olsun diye de destek atmam :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Wola!!! Ben geldim canlarim banned kalktiktan sonra gel gelelim kendo ya olm zaten klan icinde tek dusmanim sensin :D