Trickster vs Out

DeletedUser67841

Ziyaretçi
upload_2018-12-10_3-15-16.png

Bu bizim savaş ilanımız, muntazam şirin bi savaş ilanına benziyor :p Elbette rakibi ti'ye alarak açılmış bir başlık. Bir de alt tarafa bakalım. Sebebi belli olmayan bir kin kusma var :D Hayırdır kardeşim ya, bu kadar aşağılık kompleksine girmenize gerek yoktu :) Şu ss şurada kalsın, şu savaş metnini yazan adamı da lütfen savaşta ön safta görmek istiyoruz :)

upload_2018-12-10_3-14-26.png

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Ne ara savaş başladı ya iki üç gün daha uyusaydık iyiydi :p

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Hacı tamamiyle meraktan soruyorum 3 hesap değiştirdin sürekli ban yiyorsun sen ne yapıyon da sürekli banlıyorlar böyle ? :D
Kural ihlali :rolleyes:;) ilk bandan sonra dedim o kadar emek veriyorum boşa gitmesin multileri hesap sile alayim temiz oynayayim. Hesaplarin silinmesine 2 3 saat kala tekrar ban yedim. Artik farkli bir hesapla sizden uzak bir yerde baslar. Preye abanir, siralamaya girer. Tekrar ban yerim heralde.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Kural ihlali :rolleyes:;) ilk bandan sonra dedim o kadar emek veriyorum boşa gitmesin multileri hesap sile alayim temiz oynayayim. Hesaplarin silinmesine 2 3 saat kala tekrar ban yedim. Artik farkli bir hesapla sizden uzak bir yerde baslar. Preye abanir, siralamaya girer. Tekrar ban yerim heralde.

Giriş de haber ver şikayet edeyim hazır düşmüşsün bir tekme de ben vurayım :p

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Umarım karşılıklı kavgaları değil baltaları görürüz. Unutmayın oyun oynuyoruz. Rakibe de başarılar isimlere yakışır bir savaş olsun ;)

Ben şimdiden bahsimi ortaya atam baham, valla kötü kavgalar dönecek, hem de boş sebepler yüzünden :)
Neden mi? Çünkü er ya da geç bir şekilde kavga çıkacak, çıkmazsa olmaz yoksa :)