Traffic Abi Ne Olur Bizi Kurtar

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Traffic Bey'in mesaj kutusunda yoğun bir trafik oluştu sanırım, yazılanlara bir cevap alamıyoruz çünkü:(

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Sen ne yiyorsan ben onu yiyorum yalaka kardeşim merak etme :) Sen de Vegas'a yeni katılanlardansın tabii. Kendini göstermeye çalışıyorsun :)

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Benim de boş günüm kanka. Ben koyun sürüsüyle uğraşmıyorum ama doğrudan efendiniz gelsin.

Bu çocukları dışlamayın böyle koşa koşa gelip konu açıyorlar belli ki henüz adam yerine konulmuyorsunuz :(

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Benim de boş günüm kanka. Ben koyun sürüsüyle uğraşmıyorum ama doğrudan efendiniz gelsin.

Bu çocukları dışlamayın böyle koşa koşa gelip konu açıyorlar belli ki henüz adam yerine konulmuyorsunuz :(

Valla sen kiminle nerede bu düşüncelerinde ki gibi bir hayat yaşadın bilmiyorum benim bir efendim falan yok. Discord dilberi çok şansını zorlama.

Lv snapula

Mızrakçı
Anonim adamla neyin kavgasini veriyosun soylediklerinin arkasinda durabilecek sorumlulugunu alabilecek olsa cikar ortaya zaten. Ilerde adini gorunce sopalamayalim diye hep bu edit-xxx li isimler :)

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Var işte gözlerine girebilmek için koşa koşa gelip konu açmışsın kanki :D İstersen wp'dan yazayım arkadaşlara dışlamayın diye.

Bak konuşmanın bir kısmında da söyledim boş vaktim çoktu, canım sıkılıyordu böyle saçma bir mesaj alınca senin abilerinin yaptığı saçmalığı gör diye geldim yazdım.

Yani bu kurduğun mantiklar doğrultusunda gittikçe bana her laf attığında kendi canını yakıyorsun.

Sana sormazlar mı beee canım benim mesajı atan adam veya klanımda bulunan gerçek bir insan şurada bir polemiğe girmemişken sen kim oluyorsun, neyi yaliyorsun diye