Tokat...

Memur87

Kılıç Ustası
Üsluba bak bu oyunu çoluk çocuk oynamazdı eskiden, malesef artık çocuklarda girer olmuş. üzücü..
Aslanım çocukları küçümseme. Gelecek çocukların. Muhtemelen sende çok büyük değilsin gerçi. Hava olsun diye bu kurduğun artist artist cümleleri kuran tip çok. Anlıyorum seni merak etme ;)

aliklo

Okçu
Memur87 Kapak klanında yaptığı terbiyesizlik ile bu oyunda herhangi bir klanda bulunmaması lazım,görüldüğü üzere ne kadar ekip ile de girerse girsin büyük klanlar kısa vadede harita üzerinden üye alımı yapılıyor

gelen

Yasaklı
37816 adlı eklentiyi görüntüle

Sonrasında Azap yaptılar klani kendi oyuncuları olmamasına rağmen
Biz zaten güvenilir insanlarız hangi ekipte oynarsak oynayalım. Siz güvenilir değildiniz, Ekipçilik ve seviyesizlik had safhadaydı. Ne hakettiyseniz onu aldınız. Ağlamayın. Olm 20 kişi getirdim + diplomasinizi yaptım biz klan benim için geldi yanınıza ışınlandı ne yüzsüz adamsın sen. Bizim ne sorunumuz vardı demiyor da bunlar niye çıktı diyor bir de gelip benim yazdığım şeyi paylaşmış.

gelen

Yasaklı
Biz çıktıktan sonra da o wp grubunda yazdığınız ahlaksız mesajları da biliyorum bizden kimse arkanızdan o şekilde sinkaflı konuşmadı. Adamım diye ortada gezme.

LOKAL ANESTEZI

Mızrakçı
Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hakkınızı savunsaydiniz. Ortada klandan çıkmak için hiçbir gerekçe yokken klani azap yapmak mı adamlık?
Ya onuda geçtim o ki haklısınız neyin acelesi apar topar wp leri terketmeler azapa gecmeler iletilen sirkuyu söylemeler. Bu ayrılmak değil bildiğiniz casusluktur. Wp de ne yazildiysa eksik biliyorsun DAHA FAZLASINI yazdık. Hakedene sonuna kadarda yazarız. Klavyeyi koymuşlar önüne rastgele tuşlara basıyorsun. Hadi bak yoluna. Haklıymış gibi bide cevap yazmış artist..

gelen

Yasaklı
Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız hakkınızı savunsaydiniz. Ortada klandan çıkmak için hiçbir gerekçe yokken klani azap yapmak mı adamlık?
Ya onuda geçtim o ki haklısınız neyin acelesi apar topar wp leri terketmeler azapa gecmeler iletilen sirkuyu söylemeler. Bu ayrılmak değil bildiğiniz casusluktur. Wp de ne yazildiysa eksik biliyorsun DAHA FAZLASINI yazdık. Hakedene sonuna kadarda yazarız. Klavyeyi koymuşlar önüne rastgele tuşlara basıyorsun. Hadi bak yoluna. Haklıymış gibi bide cevap yazmış artist..
Mustafa abiyle telefonda konuştum, gerekli açıklamayı ona yaptım. Ona açıklama yaptığım için abi ben gruptan direkt çıkıyorum o zaman dedim tamam dedi. Sizi adam yerine koymayıp açıklamadıysa onun sorunu. Önüne klavyeyi koyup yazan sensin olm. Gel karşıma çık kafayı gömeyim sana.

boykaa

Yasaklı
şöyle bir açıklık getireyim. mehmet abiyle yasanan durumdan dolayı kendisi rahatsiz oldu ve bizde bu şekilde ilerlemek yerine sizlerede ileride çıkıp zor duruma sokmaktansa oyunun basında kimseyi zora sokmayacak bir şekilde klandan ayrıldık. cok buyutulcek bir konu yok azap ile baglantimiz sonucunda bir olumsuz yanit alsaydık kendi başımıza devam ederdik

gelen

Yasaklı
Henüz çaylak kalkmamışken (1gün önce) yapılan bi geçişten bahsediyoruz. Konum itibarıyla da tam olarak Azap sınırında olan bizlerdik, en çok savaşı biz verecektik. Siz oyununuzu bizim ekibimize göre mi şekillendirdiniz de bu kadar ardınızı yaktı bizim geçişimiz? Utanmaz herif ya. Evet sonuna kadar da haklıyız bu konuda. Salaklığınıza yanın. Böyle gelin forumda ciyaklayın.

DEMIRCAN

Acemi
arkadaşlar bu konuyu burada kapatıyorum bizden kimsede buraya bu konuyla ilgili yazı yazmasın.. olan oldu bitti .. lokal - gelen konuyu kapadık..
önümüze bakalım biz zor haritayı severiz.. iki tarafında kılıcı keskin olsun iyi oyunlar dilerim. NOKTA

Memur87

Kılıç Ustası
arkadaşlar bu konuyu burada kapatıyorum bizden kimsede buraya bu konuyla ilgili yazı yazmasın.. olan oldu bitti .. lokal - gelen konuyu kapadık..
önümüze bakalım biz zor haritayı severiz.. iki tarafında kılıcı keskin olsun iyi oyunlar dilerim. NOKTA
Demircan onu bunu bırak, bize şu word 65 en yakın rakibinizin iki katı iken, nasıl RM sizi ezdi onu anlat :D ulan başkasi olsa kapak ismini hiç kullanmazdı :D klan adını değiştirin. Traktör olsun sizin klan ismi..