Tehlike vs Alay

dogaylmzz

Yasaklı
Baki sözünde durdu yok şöyle oldu böyle oldu. Alay bize böyle dedi .... bıdı bıdı bıdı

Silinsek de verdiğimiz sözden çaymadık. Söz vermek başka birseye benzemezdi ya hani . Ama sizin için sorun yok alışkanlık olmuş sanırım..

Bir de burada yazmak için 3 koy almanız mi lazımdı. 1 haftadır ses soluk yok. Soluk borunuza birsey kaçtı sanmıştım. Sindirmekte zorlaniyorsunuz sanirim.
Yoo ben ban yemesem 3 gün zaten topluyordum sizi bana dua edin yoksa dimitri vegas şuan 50 köydü djdjdkdk kudurmaya devam sarıyor fnnfdkd

dogaylmzz

Yasaklı

Barbik

Kılıç Ustası
O köy kim de bi kontrol et

Göz korkusundan değil ban yemiş hesabı tutmaya çalışıyorduk kşalsşlda sahi ban yemiş hesabı adam akıllı toplayamamak nasıl bir duygu yani ben daha kötü bir rakibe denk gelmedim. Kolaysınız kudurun
o köye sovalyeyle sav 10saate geliyor biliyorsun dımı amac zaten ordakı savı düşürmekti filan biliyonmusun sen onları galiba 3.4 güne ben sana hepsini ögretcem hic merak etme kanka sen olmıyan oyunculugunla burda bişeler anlatıyon ciziyon ya yok toplardım da cart curt adam nasıl toplanır ben sana gayet iyi ögretcem

dogaylmzz

Yasaklı
o köye sovalyeyle sav 10saate geliyor biliyorsun dımı amac zaten ordakı savı düşürmekti filan biliyonmusun sen onları galiba 3.4 güne ben sana hepsini ögretcem hic merak etme kanka sen olmıyan oyunculugunla burda bişeler anlatıyon ciziyon ya yok toplardım da cart curt adam nasıl toplanır ben sana gayet iyi ögretcem
Gel öğret canımın içi anca car car konuşursunuz hesap silip kaçanlar. Bu sefer bırakmayın bakın sakın bırakma bırakma :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından: